TULEMUSED

KUUPÄEVVÕISTLUSE NIMIINFO 
23.06.2024EIDAPERE MÕISAJOOKS
22.06.2024KARITSA SUPERSPRINDITRIATLON
21.06.2024LEHTSE ÖÖSÕIT
20.06.2024RULLUISUSARJA SPRINDISARJA 1. ETAPP
16.06.2024AIDU HARD ENDURO – 2. PÄEV – FINAALSÕIDUD
16.06.2024KÕVERI TRIATLON
15.06.2024AIDU HARD ENDURO – 1. PÄEV – DUELLID JA PIKA RINGI SÕITVideo1159
15.06.2024MAXIMA RAHVAJOOKSU 2. ETAPPTulemused võistlusklassides1158
15.06.2024MURUTRAKTORITE LIIGA 3. ETAPPTulemused võistlusklassides
Laste 1. sõit
Laste 2. sõit
Laste koondtulemused
1157
13.06.2024KIILI VALLA PARGIJOOKSU 2. ETAPP, VAELATulemused võistlusklassides
Video
1156
9.06.2024VÄGILASE JOOKSUSARJA 2. ETAPP – RUMMUVideo – vaheajapunkt1155
9.06.2024INGLISTE MÕISA JOOKSTulemused võistlusklassides1154
8.06.2024LÖVÖ BROLOPPET – XI SILTAJUOKSU1153
8.06.2024RULLUISUSPRINDI EMV JA SPRINDISARJA 2. ETAPP1152
2.06.2024MUSTAMÄE MAXIMA I RAHVAJOOKSTulemused võistlusklassides
Võistkondade tulemused
Võistkondade tulemused klassides
Video
1151
1.06.2024LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARI – PADISE LIIGUBTulemused võistlusklassides
Diplom
Video
1150
30.05.20246. VÄÄTSA JÄRVE JOOKSTulemused võistlusklassides
Video
1149
30.05.2024SAKU LASTESARJA 2. ETAPPTulemused võistlusklassides
Video
1148
26.05.2024KEILA SUVEMÄNGUD1147
26.05.2024KEAVA MÕISA JOOKSTulemused võistlusklassides1146
26.05.2024MUSTAMÄE I DUATLONTulemused võistlusklassides
Video – vahetusalakaamera
1145
23.05.2024PAE PARGI VIII RAHVAJOOKSVideo – vasak
Video – parem
Video – katus
1144
21.05.2024XXV KÕRGHOONE KUNINGA JOOKS1143
19.05.2024LELLE MÕISA JOOKSTulemused võistlusklassides1142
18.05.2024KAEREPERE BASSEINITRIATLONTulemused võistlusklassides
Kogu andmestik
1141
18.05.2024KOHILA KÄNNUKUNINGASTulemused võistlusklassides1140
18.05.2024KULLAMAA 35. MAIJOOKSTulemused võistlusklasides
Video
1139
16.05.2024SAKU LASTESARJA 1. ETAPPTulemused võistlusklassides1138
16.05.2024KIILI VALLA PARGIJOOKSU 1. ETAPPTulemused võistlusklassides
Video
1137
15.05.2024SÕERU KEVADJOOKS1136
11.05.2024JÄRVAKANDI DUATLONTulemused võistlusklassides1135
11.05.202429. PALIVERE MIILIJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
1134
5.05.202416. KEVÄTPOLKAISUVideo1133
5.04.202412. NAISTEN ETTAPPIAJOKokonaistulokset – kolme etappia1132
4.05.2024SAKU 100Tulemused võistlusklassides
Klubide mahumeistrid
Singlikunn
Meesvõistkonnad
Naisvõistkonnad
Segavõistkonnad
Video
Video – singlikunni algus
1131
4.05.202466. HYRYLÄN AJOTVideo – joonekaamera
Video – käsikaamera
Video – katusekaamera
1130
4.05.2024KEILA-JOA LIIGUBTulemused võistlusklassides
Video
Diplom
1129
4.05.2024NAISTEN AIKA AJOVideo – hand camera
Video – finish camera
1128
29.04.2024VÄGILASE JOOKSUSARJA 1. ETAPP – KIVIÕLIVideo – finiš
Video – vaheajapunkt
1127
27.04.2024TABASALU XXX JOOKSVideo1126
25.04.2024KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPPVideo1125
23.04.2024KERNU JÜRIÖÖJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
1124
23.04.2024KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPPVideo1123
18.04.2024SAUE LINNA JALGRATTAKROSS Tulemused võistlusklassides
Video
 1122
18.04.2024KEILA SEERIAJOOKSU 2. ETAPP Video 1121
17.04.2024KOHILA ÖÖJOOKS JÜRIÖÖ RING Tulemused võistlusklassides
Video
 1120
16.04.2024KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPP Video 1119
28.03.2024KAITSEVÄE 2024. AASTA MEISTRIVÕISTLUSED SCOUTSRÄNNAKUS 1118
16.03.2024HAANJA SUUSA100Video1117
10.03.2024TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 8. ETAPPVideo1116
9.03.2024LOVE RUNTulemused võistlusklassidesVõistkondade järjestusSegavõistkondade järjestusNaisvõistkondade järjestusVideo1115
3.03.2024EMV 2024 KIIRUISUTAMISES – SPRINDI MITMEVÕISTLUS – 2. PÄEVVideo1114
2.03.2024EMV 2024 KIIRUISUTAMISES – SPRINDI MITMEVÕISTLUS – 1. PÄEVVideo1113
25.02.2024TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPPVideo1112
24.02.2024PALIVERE SUUSASARJA 3. ETAPP Video1111
23.02.2024TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 6. ETAPPVideo1110
21.02.2024KOHILA SUUSAÕHTU “ÕHTULIUG”Tulemused võistlusklassidesVideo1109
18.02.2024KIIRUISU SUUR MITMEVÕISTLUS – 2. PÄEVVideo1108
17.02.2024KIIRUISU SUUR MITMEVÕISTLUS – 1. PÄEVVideo1107
16.02.2024LÄÄNEMAA KOOLIDE SUUSAPÄEVTulemused võistlusklassidesVideo1106
11.02.2024TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 3. ETAPPVideo – 100 ja 500 mVideo – 1500 ja 5000 m1105
10.02.2024SAUE VALLA MV SUUSATAMISESTulemused võistlusklassides1104
28.01.2024TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 2. ETAPPVideo1103
21.01.2024PALIVERE SUUSASARJA 2. ETAPPVideo1102
20.01.2024TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 5. ETAPPVideo1101
16.01.2024HARJUMAA MEISTRIVÕISTLUSED SUUSATAMISESVideo1100
14.01.2024PALIVERE SUUSASARJA 1. ETAPPVideo1099
12.01.2024TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 4. ETAPPVideo1098
10.01.2024TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 3. ETAPPVideo1097
8.01.2024TALLINNA KIIRUISUKLUBI ÜHE TUNNI SÕITVideo1096
7.01.2024LEHTSE TALIKROSSVideo1095
30.12.2023TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 1. ETAPP 1094
29.12.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 2. ETAPPVideo1093
20.12.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 1. ETAPPVideo1092
17.12.2023JÕGEVA JÕULUJOOKSVideo1091
16.12.2023PALIVERE LUMEINGLIDTulemused distantsi kaupaTulemused võistlusklassidesRingiajadVideo1090
18.11.2023NICOLE´i 27. SÜNNIPÄEVAJOOKSVideo1089
5.11.2023REINPAULI XXI MAASTIKUJOOKSTulemused võistlusklassidesDiplomVideo1088
1.11.2023PÜHALI MARATONVideo1087
21.10.2023HAANJA ULTRA100Video1086
14.10.2023ALARI 100. MARATONTulemused võistlusklassides1085
14.10.20231. TABIVERE RAHVAJOOKSTulemused võistlusklassidesTulemused meeste ja naiste arvestusesVideo1084
7.10.2023LOST IN WOODS, E-BIKE CUP – HOLSTRE 2023Video – split 1Video – split 2Video – split 31083
3.10.2023LOKUTA-EIDAPERE XIX SUURJOOKSTulemused võistlusklassidesVideo1082
30.09.2023XIII KOLME KOOLIMAJA JOOKS9,5 km üldjärjestus9,5 km võistlusklassides4,7 km üldjärjestus4,7 km võistlusklassides4.7 km matkVideo1081
30.09.2023V PALIVERE SUUSARAJA JOOKSTulemused võistlusklassidesVideo1080
29.09.2023POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMETI KROSSIJOOKSU MVTulemused võistlusklassidesTulemused meeste ja naiste arvestusesVideo (privaatne)1079
28.09.2023KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPPVideo1078
26.09.2023KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPPVideo1077
24.09.202320. VÕNNU MIHKLIJOOKSTulemused võistlusklassidesVideo1076
23.09.2023TUPIKU IGAMEHE MAASTIKUMARATONTulemused võistlusklassidesVideo1075
23.09.2023E-PIIM 20. KULLAMAA RATTASÕITTulemused võistlusklassidesVideo1074
21.09.2023KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPPVideo1073
21.09.2023SAKU LASTESARJA 4. ETAPPTulemused võistlusklassidesVideo1072
20.09.2023KLIIMAJOOKSTulemused võistlusklassidesVideo1071
20.09.2023SISEKAITSEAKADEEMIA JA VANGLATEENISTUSE KROSSIJOOKSU MEISTRIVÕISTLUSEDTulemused võistlusklassidesTulemused meeste ja naiste arvestusesVanglateenistuse võistkondade tulemusedSisekaitseakadeemia võistkondade tulemusedVideo (privaatne)1070
19.09.2023KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPPVideo1069
17.09.2023KOSE MAASTIKUJOOKSU VÕISTLUS „VÄLE JA VISA”Tulemused võistlusklassidesVideo1068
16,09.202340. MÄRJAMAA ALEVIJOOKSVideo1067
16.09.2023ROCCA al MARE KOOLI MEIE MATKVideo1066
15.09.20231. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKU TEATEJOOKSU VÕISTLUSVõistkondade tulemusedVideo (privaatne)1065
14.09.2023SAARE JÄRVE 40. JOOKSTulemused võistlusklassidesVideo1064
10.09.2023FIXUS PALIVERE XVI RATTAMARATONTulemused võistlusklassidesTulemused maakondade võrdlusesLäänemaa MV1063
10.09.2023MUSTAMÄE IV RAHVAJOOKSTulemused võistlusklassides1062
9.09.2023KIILI VALLA PARGIJOOKSU 4. ETAPP, PAEKNAVideo1061
3.09.2023LINNAMÄE RATTASÕITTulemused võistlusklassidesTulemused Lääne-Nigula valla arvestusesVideo1060
2.09.2023MURUTRAKTORITE LIIGA IV (KUNDA) ETAPP (EESTI MV, SOOME MV, BALTIC CUP)Video1059
30.08.2023TERVISEKASSA TRIATLONÜldjärjestus vaheaegadegaTulemused võistlusklassidesVideo1058
27.08.2023VIRU RULLVideo1057
26.08.2023TRIATHLON ESTONIA 1056
26.08.2023KIHNU MÄNNÄKÄBÄ MARATON & POOLMARATON & KEPIKÕND. KIHNU10Tulemused VõistlusklassidesVideo1055
25.08.2023SILLAMÄE ULTRA 1054
24.08.2023SAKU LASTESARJA 3. ETAPPTulemused võistlusklassidesVideo1053
23.08.2023KIILI VALLA PARGIJOOKSU 3. ETAPP, KANGRU TERVISERADAVideo1052
19.08.2023JÄPY CLASSIC 2023 1051
19.08.2023LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARI 2023 – PALDISKIVideo1050
18.08.20231. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKURATTAKROSSI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSEDVideo (privaatne)1049
12-14.08.2023HEAVY METAL ULTRA 1048
12.08.2023LEHTSE ROMURINGVideo1047
12.08.2023JÄRVAKANDI XII IGAMEHEMARATONTulemused võistlusklassidesVideo1046
6.08.2023GRAVEL GRINDER ESTONIA 2023Video – startVideo – 1. spliti lõppVideo – 3. spliti algusVideo – 3. spliti lõppVideo – 5. spliti algus1045
6.08.2023VÄGILASE JOOKSUSARJA 3. ETAPP, LÄHTETulemused võistlusklassidesVõistkondade tulemusedTulemused EMV arvestusTulemused EMV võistlusklassidesVideo – vaheajapunktVideo – finišDIPLOM1044
5.08.2023MURUTRAKTORITE LIIGA SAAREMAA ETAPPVideo1043
5.08.2023E-BIKE-i 2. ETAPP, RAKVERETulemused võistlusklassidesVideo1042
5.08.2023SALAMAA TÕUKERATTAKROSSVideo1041
4.08.2023ÖÖVÄGILANETulemused võistlusklassidesVideo1040
4-5.08.2023ESTONIA ULTRA-TRAIL RACE EUTR 6´th EDITIONVideo1039
30.07.202321. KILINGI-NÕMME TRIATLONVideo – ujumineVideo – T1Video – T2 sisseVideo – T2 väljaVideo – finiš1038
30.07.2023LUUNJA TRIATLONTulemused võistlusklassidesVideo1037
29.07.2023EBAVERE KANGETulemused võistlusklassidesVideo – ujumineVideo – 1. vahetusalast välj.Video – 2. vahetusalasse sisenemineVideo – 2. vahetusalast väljumineVideo – finiš1036
29.07.2023SOELA MAASTIKUTRIATLONVideo1035
29.07.2023VÄÄTSA TAKISTUSJOOKSTulemused võistlusklassidesVõistkondade tulemusedVideo1034
23.07.202312. SÄÄKSI TRIATHLONVideo – swimmingVideo – cycling Video – T2Video – runningVideo – finish 1033
15.07.2023IMAVERE MÖRIN 2023 – 4. ETAPPVideo – Soolode sõitVideo – ATV-de SÕITVideo – Laste sõit1032
8.07.2023PACE TRIATHLONVideo – ujumineVideo – T2 outVideo – finishVideo – 1´st startVideo – bike split1031
8.07.2023VIRTSU MEREPÄEVA JOOKSVideo1030
6.07.2023KIIRUISU SPRINDI MITMEVÕISTLUSE 3. ETAPPVideo1029
30.06-2.07.2023NUUKSIO BACKYARD ULTRA 2023VideoVideo – In the forest on 2´nd day 1028
1.07.2023LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARI 2023 – KLOOGA 1027
29.06.2023KIIRUISU SPRINDI MITMEVÕISTLUSE 2. ETAPPVideo1026
28.06.2023KAKUMÄE RANNAJOOKSTulemused võistlusklasidesVideo1025
25.06.2023KIIRUISU EMV ERALDISTARDISTVideo1024
18.06.2023AIDU HARD ENDURO EESTI HARD ENDURO MEISTRI- JA KARIKAVÕISTLUSTE 2. ETAPP – PÕHISÕITVideoPikk video1023
18.06.2023EPIIM RATTAPÄEV JÄRVA-JAANISRattaralli üldjärjestusRattaralli võistlusklasside järjestusMTB maraton üldjärjestusesMTB maraton võistlusklassidesRattavahetusega sõit üldjärjestusRattavahetusega sõit võistlusklassidesMinimaraton üldjärjestusesMinimaraton võistlusklassidesVideo 1022
18.06.202310. KÕVERI TRIATLONVideo1021
17.06.2023AIDU HARD ENDURO EESTI HARD ENDURO MEISTRI- JA KARIKAVÕISTLUSTE 2. ETAPP – PROLOOG JA DUELLID VideoPikk video1020
17.06.2023LÖVÖ BROLOPPET – X SILTAJUOKSUVideo1019
17.06.2023VÄGILASE JOOKSUSARJA 2. ETAPP – RUMMUVideo – finišVideo – vaheajapunkt1018
11.06.2023III MUSTAMÄE RAHVAJOOKSTulemused võistlusklassidesVideo1017
8.06.2023KIILI KROSSIJOOKSU MEISTRIVÕISTLUSED – 2. ETAPP, VAELAVideo1016
3.06.2023LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARI 2023 – PADISEVideo1015
3.06.2023VI SILLAMÄE PROMENAADIJOOKSVideo1014
1.06.2023KIIRUISU SPRINDI MITMEVÕISTLUSE 1. ETAPPVideo1013
31.05.2023SAKU LASTESARJA 2. ETAPPTulemused võistlusklassidesVideo1012
28.05.2023KEILA SUVEMÄNGUDVideo1011
27.05.2023IMAVERE MÖRIN 2023 – 3. ETAPPVideo – soolode sõitVideo – ATV-de sõitVideo – külgvankrid, trialid ja lapsed1010
27.05.2023VABADUSE VALVURI JOOKS 2023PDF – üldPDF – võistlusklassid Video1009
26.05.2023ÜLEMISTE CITY BUSINESS TRIATHLONTulemused võistlusklassidesVideo1008
25.05.2023PAE PARGI VII RAHVAJOOKSVideo 1Video 21007
25.05.2023XXIV KÕRGHOONE KUNINGA JOOKS 1006
24.05.2023SÕERU KEVADJOOKSVideo1005
21.05.2023CREO KEVADSARJA 3. ETAPP – DUATLON, ALEXELA EESTI TRIATLONI KARIKASARJA 1. ETAPP – KEVADDUATLON 1004
20.05.2023CREO KEVADSARJA 2. ETAPP – BASSEINITRIATLON 1003
19.05.2023CREO KEVADSARJA 1. ETAPP – PROLOOG 1002
18.05.2023SAKU LASTESARJA 1. ETAPPTulemused võistlusklassides1001
17.05.2023HIIU KEVADJOOKSVideo1000
14.05.2023JÕGEVA III TÕUKERATTARALLI 999
13.05.2023XVIII PALIVERE MIILTulemused võistlusklassidesVideo998
11.05.2023KIILI KROSSIJOOKSU MEISTRIVÕISTLUSED – 1. ETAPP, KIILIVideo997
7.05.2023VÄGILASE JOOKSUSARJA 1. ETAPP – NARVAVideo – finišVideo – vaheajapunkt996
7.05.2023KULLAMAA 34. MAIJOOKSVideo995
6.05.2023SAKU 100Tulemused võistlusklassidesKlubide mahumeistridSinglikunnVideo994
6.05.202365. HYRYLÄN AJOT & 11. NAISTEN ETAPPIAJOTVideo993
6.05.2023NAISTEN AIKA AJOTVideo992
6.05.2023LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARI 2023, 1. ETAPP – LAULASMAAVideo991
6.05.2023E-BIKE CUP 2023 990
4.05.2023KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPPVideo989
4.05.2023TalTech Jooks 2023 / TalTech Run 2023Tulemused võistlusklassidesVideo988
2.05.2023KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPPVideo987
30.04.2023TABASALU XXIX JOOKSVideo986
29.04.2023KERNU TERASMEES JA TERASNAINETulemused võistlusklassidesVideo985
27.04.2023KEILA SEERIAJOOKSU 2. ETAPPVideo984
25.04.2023KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPPVideo983
23.04.2023KERNU JÜRIÖÖ JOOKSTulemused võistlusklassidesVideo982
20.04.2023KOHILA JÜRIÖÖ RINGTulemused võistlusklassidesVideo981
8.04.2023IMAVERE MÖRIN 2023 – 2. ETAPPVideo – soolode 1. sõitVideo – soolode 2. sõitVideo – ATV-de 1. sõitVideo – ATV-de 2. sõitVideo – külgvankrite 1. sõitVideo – külgvankrite 2. sõitVideo – Trialite 1. sõitVideo – Trialite 2. sõit980
31.03.2023KAITSEVÄE MV SCOUTSRÄNNAKUSTulemused võistlusklassidesVõistkondade tulemused979
11.03.202310. HAANJA SUUSA100Video978
11.03.2023PALIVERE SUUSAMARATONTulemused võistlusklassidesVideo977
11.03.2023RAASIKU VALLA SUUSAPÄEVTulemused võistlusklassidesVideo976
5.03.2023PALIVERE SUUSASARJA 5. ETAPPVideo975
4.03.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 7. ETAPPVideo974
26.02.2023LAHTISED EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2022 KIIRUISUTAMISES – 2. PÄEVVideo973
25.02.2023SAUE VALLA MEISTRIVÕISTLUSED SUUSATAMISESVideo972
25.02.2023LAHTISED EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2022 KIIRUISUTAMISES – 1. PÄEVVideo971
24.02.2023PALIVERE SUUSASARJA 4. ETAPPVideo970
21.02.2023LÄÄNE MAAKONNA KOOLIDE SUUSAPÄEVTulemused võistlusklassidesVideo969
19.02.2023EMV 2023 KIIRUISUTAMISES – SPRINDI MITMEVÕISTLUSE 2. PÄEVVideo968
18.02.2023EMV 2023 KIIRUISUTAMISES – SPRINDI MITMEVÕISTLUSE 1. PÄEVVideo967
14.02.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 6. ETAPPVideo966
11.02.2023TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 3. ETAPPVideo965
8.02.2023PALIVERE SUUSASARJA 3. ETAPPVideo964
5.02.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 5. ETAPPVideo963
4.02.2023IMAVERE MÖRIN 2023 – 1. ETAPPVideo – soolode sõitVideo – ATV-d, lapsed, külgvankrid962
2.02.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 4. ETAPPVideo961
31.01.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 3. ETAPPVideo960
25.01.2023PALIVERE SUUSASARJA 2. ETAPPVideo959
22.01.2023TALLINNA KIIRUISUMARATONVideo958
21.01.2023TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 2. ETAPPVideo957
19.01.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2. ETAPPVideo956
17.01.2023TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 1. ETAPPVideo955
12.01.2023TALLINNA KIIRUISUKLUBI ÜHE TUNNI SÕITVideo954
11.01.2023PALIVERE SUUSASARJA 1. ETAPPVideo953
8.01.2023TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 1. ETAPPVideo952
7.01.2023LEHTSE TALIKROSSTulemused võistlusklassidesVideo951
11.12.2022JÕGEVA JÕULUJOOKSVideo950
26.11.2022IMAVERE METSIK MÖRIN – METSASÕITTulemused võistlusklassidesVideo949
12.11.2022HEATEGEV PÄÄSKÜLA 20. RABA MARATONVideo948
6.11.2022REINPAULI XX MAASTIKUJOOKSTulemused võistlusklassidesVideo947
6.11.2022NICOLE´i 26. SÜNNIPÄEVAJOOKSVideo946
30.10.20222023 NOORTESARJA – UJU JA JOOKSE 1. ETAPPVideo945
26.10.2022KARLA LOST IN WOODS E-BIKE CUP 2022 944
22.10.2022HAANJA ULTRA100Video943
8.10.2022IV PALIVERE SUUSARAJA JOOKSVideo942
2.10.2022TAMME KARJÄÄRI 6. RATTAKROSSVideo941
2.10.2022SÜGISKÕND STROOMI PARGISTulemused võistlusklassidesVideo940
1.10.2022IMAVERE MÕRIN – 4. ETAPPTulemused võistlusklassidesVideo – soolode sõitVideo – ATV-de sõitVideo – laste soolode sõitVideo – laste ATV-de sõit939
29.09.2022LOKUTA-EIDAPERE XVIII SUURJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
938
25.09.2022VÕNNU MIHKLIJOOKSTulemused võistlusklassides937
24.09.202212. KOLME KOOLIMAJA JOOKS10 km üldjärjestus
10 km võistlusklassides
5 km üldjärjestus
5 km võistlusklassides
Matk
Video
936
24.09.2022TUPIKU IGAMEHE MAASTIKUMARATONTulemused võistlusklassidesVideo935
18.09.2022KOSE MAASTIKUJOOKSU VÕISTLUS „VÄLE JA VISA”Tulemused võistlusklassides
Video
934
17.09.202239. MÄRJAMAA ALEVIJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
933
15.09.2022KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPPVideo932
15.09.2022SAKU LASTESARJA 4. ETAPPTulemused võistlusklassides
Video
931
13.09.2022KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPPVideo930
11.09.2022IMAVERE KROSSIRAJA HEATEGEVUSLIK PEREPÄEVRingiajad klasside kaupaVideo929
10.09.2022ROCCA al MARE KOOLI MEIE MATKVideo928
8.09.2022KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPPVideo927
8.09.2022SAARE JÄRVE 39. JOOKSTulemused võistlusklassides
Video
926
6.09.2022KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPPVideo925
4.09.2022LINNAMÄE RATTASÕITTulemused võistlusklassides
Video
924
4.09.2022RAASIKU VALLA RATTAPÄEVTulemused võistlusklassides
Video
923
3.09.2022MUSTAMÄE SÜGISJOOKSTulemused võistlusklassidesVideo922
27.08.202217. TRIATHLON ESTONIAVideo921
27.08.2022SILLAMÄE ULTRA 920
27.08.2022KIHNU MÄNNÄKÄBÄ MARATON & POOLMARATON & KEPIKÕND. KIHNU10Tulemused võistlusklassides919
25.08.2022SAKU LASTESARJA 3. ETAPPTulemused võistlusklassidesVideo918
21.08.2022VIRU RULLVideo917
20.08.2022IMAVERE MÖRINTulemused võistlusklasides
Tulemused startide kaupa
Video – soolode sõit
Video – lastesõidud
Video – ATV-de SÕIT
916
18.08.2022KIIRRULLUISUTAMISE SPRINDISARJA 3. ETAPP – 2. PÄEVVideo915
17.08.2022PIRITA JÕEKÄÄRU JOOKSTulemused võistlusklassides
Video
914
17.08.2022SCOUTSPATALJONI MAASTIKURATTAVÕISTLUSTulemused võistlusklassides
Võistkondade järjestus
913
13.08.2022HEAVY METAL ULTRALive video912
13.08.2022JÄRVAKANDI XI IGAMEHE MARATONTulemused võistlusklassides
Video
911
7.08.2022VÄGILASE JOOKSUSARJA 3. ETAPP – LÄHTEVideo – finiš
Video – vaheajapunkt
910
6 – 7.08.2022ESTONIAN ULTRA-TRAIL RACE EUTR 5´th editionVideo909
6.08.2022SOELA MAASTIKUTRIATLONVideo908
6.08.2022SALAMAA VIII TÕUKERATTAKROSSVideo907
31.07.202220. KILINGI-NÕMME TRIATLONVideo – ujumine
Video – 2. vahetusalasse sisenemine
Video – 2. vahetusalast väljumine
Video – finiš
906
31.07.2022LUUNJA TRIATLONTulemused võistlusklassides
Video – finiš
905
30.07.2022EBAVERE KANGE 2022Tulemused võistlusklassides
Video – Ujumine
Video – Vahetusalast väljumine
Video – 2. vahetusalasse sisenemine
Video – 2. vahetusalast väljumine
Video – Finiš
904
24.07.2022ESTONIAN STRONGMAN RIDETulemused võistlusklassides
Video – soolode sõit
903
23.07.2022VÄÄTSA TAKISTUSJOOKSTulemused võistlusklassides
Võistkondade tulemused
Video
902
17.07.2022JÄRVA 6. RATTAMARTON JÄRVA-JAANI 9. RATTARALLI JÄRVA-JAANI RSK 2. RATTAVAHETUSEGA SÕITVideo901
17.07.2022FOOTBIKE WORLD CHAMPIONSHIP 2022 – LONG RACEVideo900
16.07.2022FOOTBIKE WORLD CHAMPIONSHIP 2022 – RELAY RACEVideo899
16.07.2022FOOTBIKE WORLD CHAMPIONSHIP 2022 – CRITERIUMVideo898
15.07.2022FOOTBIKE WORLD CHAMPIONSHIP 2022 – INDIVIDUAL SPRINTSVideo897
10.07.202211. SÄÄKSI TRIATHLONVideo – swimming camera
Video – transition camera
Video – cycling camera
Video – running camera
Video – finish camera
896
9.07.2022VIRTSU MEREPÄEVA JOOKSVideo895
9.07.2022KLOOGA MAASTIKUJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
894
1-3.07.2022NUUKSIO BACKYARD ULTRA 2022Video893
29.06.2022KAKUMÄE RANNAJOOKSTulemused meeste ja naiste arvestuses
Tulemused võistlusklassides
Video
892
25.06.20229. KÕVERI TRIATLONVideo891
24.06.2022ARAVETE KROSSIRAJA AVATUD TREENINGPÄEVVideo890
19.06.2022KIIRUISUTAMISE EMV TEMPOSÕIDUSVideo889
18.06.2022KIIRRULLUISUTAMISE SPRINDISARJA 3. ETAPPVideo888
15.06.2022TERVISEKASSA TRIATLONTulemused võistlusklassides
Video
887
12.06.2022RAASIKU VALLA JOOKSUPÄEV 2022Video886
12.06.2022CREO (TRIATLONI) KEVADSARJA 3. ETAPPVideo885
11.06.2022IMAVERE MÖRINTulemused võistlusklassides
Video
884
5.06.2022VÄGILASE JOOKSUSARJA 2. ETAPP – NARVAVideo – finiš
Video – vaheajapunkt
883
5.06.2022KIIRRULLUISUTAMISE SPRINDISARJA 2. ETAPPVideo882
2.06.2022SAKU LASTESARJA 2. ETAPPTulemused võistlusklasside
Video
881
28.05.2022VIIMSI VI TREPIJOOKSVideo880
26.05.2022VÄÄTSA JÄRVE JOOKSTulemused võistlusklassides
Video
879
26.05.2022ÜLEMISTE CITY BUSINESS TRIATHLONTulemused võistlusklassides
Video
878
22.05.2022MUSTAMÄE KEVADJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
877
21.05.2022KLIIMAJOOKS 2022Tulemused võistlusklassides876
21.05.2022USKUMATU VÕIDUSÕIT 2022 – 1. ETAPPVideo875
21.05.2022JÕGEVA TÕUKERATTARALLI 2022Video874
15.05.2022NAISTEN AIKA-AJO 8 kmVideo873
15.05.202240 ELÄINTARHA GPVideo872
15.05.202234. VIIMSI JOOKSTulemused võistlusklassides
Diplomid
Ühe lehe salvestamine: Print > vali lehe nr > Printerite valikust vali “Salvesta PDF”
Video – 15 ja 7 km
Video – noortejooks 2.3 km
871
15.05.2022VÄGILASE JOOKSUSARJA 1. ETAPP – MÄNNIKUVideo – vaheajapunkt
Video – finiš
870
14.05.202264. HYRYLÄN AJOTTulokset ryhmitäin
Video
869
14.05.202210. NAISTEN ETAPPIAJOT 2022 – PROLOGI 2.4 kmVideo868
14.05.202227. PALIVERE MIILIJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
867
7.05.2022KIIRRULLUISUTAMISE SPRINDISARJA 1. ETAPPVideo866
7.05.2022KULLAMAA 33. MAIJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
865
5.05.2022KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPPVideo864
3.05.2022KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPPVideo863
1.05.2022XXVIII TABASALU JOOKSVideo862
30.04.2022SAKU 100 2022Tulemused võistlusklassides
Klubide mahumeistrid
Singlikunn
Video
861
30.04.2022SAKU LASTESARJA 1. ETAPPTulemused võistlusklassides
Video
860
28.04.2022KEILA SEERIAJOOKSU 2. ETAPPVideo859
28.04.2022XXIII KÕRGHOONA KUNINGA JOOKS 858
26.04.2022KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPPVideo858
23.04.2022KERNU JÜRIÖÖJOOKSTulemused võistlusklassides
Video
857
10.04.2022CREO (TRIATLONI) KEVADSARJA 2. ETAPPVideo856
9.04.2022CREO (TRIATLONI) KEVADSARJA 1. ETAPPVideo855
20.03.2022KIIRUISU SPRINDI MITMEVÕISTLUS EMV – 2. PÄEVVideo854
19.03.2022HAANJA SUUSA 100Video853
19.03.2022KIIRUISU SPRINDI MITMEVÕISTLUS EMV – 1. PÄEV 852
17.03.2022LÄÄNE MAAKONNA KOOLIDE SUUSAPÄEVVideo851
13.03.2022PALIVERE SUUSASARJA 5. ETAPPVideo850
6.03.2022KEILA SUUSASARJA 6. ETAPPVideo849
5.03.2022EESTIMAA TALIMÄNGUD – KIIRUISUTAMINEVideo – finišikaamera
Video – stardikaamera
848
27.02.2022KIIRUISU EMV SUURES MITMEVÕISTLUSES – 2. PÄEVVideo847
26.02.2022KIIRUISU EMV SUURES MITMEVÕISTLUSES – 1. PÄEV 846
24.02.2022PALIVERE SUUSASARJA 4. ETAPPVideo845
24.02.2022SAKU SUUSAPÄEVTulemused võistlusklassides
Võistkondade tulemused
Video
844
20.02.2022KEILA SUUSASARJA 5. ETAPPVideo843
19.02.2022TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA FINAALETAPPVideo842
13.02.2022RAASIKU VALLA SUUSAPÄEVTulemused võistlusklassides
Video
841
10.02.2022PALIVERE SUUSASARJA 3. ETAPPVideo840
10.02.2022TÄDU ÖÖMARATON / VIIMSI SUUSASARJA 1. ETAPPTulemused võistlusklassides
Video
839
6.02.2022XXIII KULDNE 1500Video838
3.02.2022KEILA SUUSASARJA 4. ETAPPVdeo837
30.01.2022TALLINNA KIIRUISUKLUBI OVAALIMARATONVideo836
29.01.2022TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 2. ETAPPVideo835
27.01.2022PALIVERE SUUSASARJA 2. ETAPPVideo834
25.01.2022KEILA SUUSASARJA 3. ETAPPVideo833
23.01.2022KEILA SUUSASARJA 2. ETAPP 832
23.01.202211. MULGI UISUMARATONTulemused võistlusklassides
Video
Video – väravakaamera
831
22.01.2022LEHTSE TALIKROSSTulemused võistlusklassides
Võistkondade tulemused
Video
830
18.01.2022KEILA SUUSASARJA 1. ETAPPVideo829
13.01.2022PALIVERE SUUSASARJA 1. ETAPPVideo828
9.01.2022TALLINNA KIIRUISUKLUBI KARIKASARJA 1. ETAPP Video827
 TULEMUSED 2018 – 2021  
TULEMUSED 2006 – 2017