DIGITAALNE AJAMÕÕTMINE SPORDIVÕISTLUSTEL

Järjest suurenev inimeste hulk, kes peavad endast lugu ja mõtlevad tõsisemalt tervise peale, on toonud nad ka vastavalt rohkem erinevate, peamiselt kestvusalade juurde natukenegi ning tihti ka professionaalilähedasel tasemel treenima.

Eneseusu kasvades kasvab samadel inimestel tahe sarnases seltskonnas ennast proovile panna. Viimastel aastatel hästi korraldatud võistlustel jätkuvalt suurenev osalejate arv nõuab ka korraldajatelt järjest oskuslikumat tegevust kõikide küsimuste korrektsel haldamisel.

Aja mõõtmine kui võistluse põhieesmärk ja hing peab finišiprotokollina olema eriti suure tähelepanu all ja võimalusel reservlahendusega turvatud. Suurema osalejate arvu tingimustes võib käsitsi ajamõõtmise juures suureneda ruudus ka võimalike vigade arv.

Kasutades kaasaegseid mõõtmise seadmeid, kogutakse andmed seevastu automaatselt ning digitaalsel kujul. Kokkuvõtvalt on võistluse, kus osaleb ühes stardis enam, kui 50 võistlejat, korraldajale kindel soovitus, kasutada aja mõõtmiseks tehnilist tuge!

Antrotsenter OÜ on valdkonnaga tegelenud edukalt alates 2011. aastast.

Vaata lähemalt: