• 20.06.2024 RULLUISUSARJA SPRINDISARJA 1. ETAPP, HÄRMA OVAALIL  (U)     REGISTREERI
  • 20.06.2024 KAITSEVÄE MNT (U)
  • 21.06.2024 LEHTSE ÖÖSÕIT   (22:00, U / P)
  • 22.06.2024 KARITSA SUPERSPRINDITRIATLON (U / P)
  • 23.06.2024 EIDAPERE MÕISAJOOKS (U)
  • 28-30.06.2024 NUUKSIO BACKYARD ULTRA (U)
  • 29.06.2024 SOELA MAASTIKUTRIATLON   (RRr)      REGISTREERI
  • 29.06.2024 KEHTNA SPRINDITRIATLON    (T)
  • 30.06.2024 KEHTNA MÕISATE JOOKSU FINAAL
  • 4.07.2024 AVATUD TRIATLONITREENING – LASTE-JA STANDARDDISTANTSIL (T)
  • 6.07.2024 LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARJA 3. ETAPP, VASALEMMA (U / P)
  • 13.07.2024 VIRTSU MEREPÄEVA JOOKS  (RRr)     REGISTREERI
  • 13.07.2024 NÕO TRIATLON (U)
  • 20.07.2024 RAKVERE E-BIKE   (RRr)
  • 20.07.2024 MÄRJAMAA TRIATLON (U / P)
  • 21.07.2024 13. SÄÄKSI TRIATHLON (U)
  • 27.07.2024 EBAVERE KANGE TRIATLON (U 
  • 28.07.2024 KILINGI-NÕMME TRIATLON  (U)    REGISTREERI
  • 28.07.2024 LUUNJA TRIATLON (RRr)     REGISTREERI
  • 2-3.08.2024 ESTONIAN ULTRA-TRAIL RACE (ML/I)
  • 3.08.2024 ÖÖVÄGILANE
  • 3.08.2024 KARITSA SUPERLIIGA TRIATLON
  • 4.08.2024 VÄGILASE JOOKSUSARJA 3. ETAPP – LÄHTE   (RRr)
  • 10.08.2024 FIXUS PALIVERE XVII RATTAMARATON (U / P; M1+A1)
  • 10.08.2024 HEAVY METAL ULTRA, KEILA (R; M2+A2, M3+A3)
  • 10.08.2024 JÄRVAKANDI IGAMEHE MARATON  (H; M4)
  • 11.08.2024 ÕISMÄE RABA TERVISERAJA JOOKS  (U)
  • 13.08.2024 TERVISEKASSA TRIATLON (U / P)
  • 16.08.2024 LEHTSE ROMURING
  • 17.08.2024 JÄPY CLASSIC (U)
  • 17.08.2024 LÄÄNE-HARJU LIIKUMISSARJA 4. ETAPP, PALDISKI
  • 18.08.2024 RULLUISUTAMISE EMV TEMPOSÕIDUS (U / P)
  • 22.08.2024 RULLUISU SPRINDISARJA 3. ETAPP, HÄRMA OVAALIL
  • 24.08.2024 KIHNU MÄNNÄKÄBÄ MARATON (ML/I)
  • 24.08.2024 E-PIIM KULLAMAA 21. RATTASÕIT  (RRr)
  • 25.08.2024 VIRU RULL, TAMSALU (P)
  • 29.08.2024 SAKU LASTESARJA 3. ETAPP, Saku valgustatud suusarajad
  • 31.08.2024 EESTI KAITSEVÄE VIIEVÕISTLUS
  • 1.09.2024 MAXIMA RAHVAJOOKS 3. ETAPP (U)     REGISTREERI
  • 7.09.2024 MURUTRAKTORITE LIIGA 6. ETAPP, ALANSI (U)
  • 8.09.2024 LINNAMÄE RATTASÕIT (U)
  • 14.09.2024 ROCCA al MARE KOOLI MEIE MATK (R)
  • 14.09.2024 MÄRJAMAA ALEVIJOOKS (U)
  • 14.09.2024 KOSE TAKISTUSJOOKS “VÄLE JA VISA”
  • 17.09.2024 KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPP     REGISTREERI
  • 19.09.2024 SAKU LASTESARJA 4. ETAPP, Saku 1 km suusarada (U)
  • 19.09.2024 KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPP  (R)   REGISTREERI
  • 21.09.2024 KIILI VALLA PARGIJOOKSU 3. ETAPP
  • 21.09.2024 SILLAMÄE ULTRA     REGISTREERI
  • 22.09.2024 PALIVERE SUUSARAJA JOOKS
  • 24.09.2024 ÜLEMISTE CITY BUSINESS TRIATHLON
  • 24.09.2024 KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPP     REGISTREERI
  • 26.09.2024 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP     REGISTREERI
  • 28.09.2024 HOLSTRE E-BIKE
  • 28.09.2024 KOLME KOOLI JOOKS (U)
  • 28.09.2024 FIXUS PADISE JALGRATTAKROSS (RRr)
  • 6.10.2024 MUSTAMÄE BASSEINITRIATLON (U)
  • 12.10.2024 2. TABIVERE RAHVAJOOKS (U)
  • 2.11.2024 2. PÜHALI MARATON (U)
  • 3.11.2024 REINPAULI XXII MAASTIKUJOOKS (U)
  • 14.05.2025 SÕERU KEVADJOOKS
  • 29.05.2025 VÄÄTSA JÄRVE JOOKS
  • 14.06.2025 LÖVÖ BROLOPPET – XII SILTAJUOKSU