KUUPÄEV VÕISTLUSE NIMI INFO  
3.11.2019 REINPAULI XVII MAASTIKUJOOKS Tulemused võistlusklassides 604
26.10.2019 HAANJA ULTRA 100   603
20.10.2019 7. JÄRVE MAASTIKUKROSS

Tulemused klassides

Meesvõistkonnad

Naisvõistkonnad

Segavõistkonnad

602
20.10.2019 BALTO SÜGISKROSS – 2. PÄEV Video 601
19.10.2019 BALTO SÜGISKROSS – 1. PÄEV Video 600
13.10.2019 LÄÄNE-HARJU VALLA LIIKUMISPÄEV Tulemused võistlusklassides 599
12.10.2019 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 4. ETAPP 2019, VASALEMMA

Video – kvalifikatsioonid

Video – punktisõidud

598
7.10.2019 RAHUNEMISPEATUS   597
6.10.2019 TAMME KARJÄÄRI RATTAKROSS Tulemused võistlusklassides 596
6.10.2019 ESTONIAN DRYLAND WEEKEND – KOERU   595
5.10.2019 ESTONIAN DRYLAND WEEKEND – TAMSALU, ÖINE   594
5.10.2019 ESTONIAN DRYLAND WEEKEND – TAMSALU

Video – 2. sõit, Tamsalu

593
4.10.2019 ESTONIAN DRYLAND WEEKEND – EBAVERE

Video – 1. sõit, Ebavere

592
29.09.2019 VIIMSI SÜGISRULL

Tulemused võistlusklassides

Video

591
29.09.2019 ALBU SÜGISJOOKS Tulemused võistlusklassides 590
28.09.2019 9. KOLME KOOLIMAJA JOOKS

10 km – Üldjärjestus

10 km – võistlusklassides

5 km – Üldjärjestus

5 km – võistlusklassides

Matk – 5 km

Video

589
28.09.2019 PALIVERE SUUSARAJA JOOKS   588
26.09.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP Video 587
26.09.2019 LOKUTA-EIDAPERE XV SUURJOOKS Tulemused võistlusklassides 586
26.09.2019 RAHUNEMISPEATUS   585
24.09.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPP Video 584
22.09.2019 III VOOREMAA POOMARATON   583
21.09.2019 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 3. ETAPP 2019, ARAVETE Video – Kvalifikatsioon – Lapsed-Raket & Vabaklass

 

Video – Kvalifikatsioon – Retro & 4-taktilised

Video – vabaklassi kestvussõit

Video – Retro kestvussõit

Video – Lapsed-Raket kestvussõit

Video – Lapsed mini ja Rotax junior

582
19.09.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPP Video 581
18.09.2019 TRIATHLON ESTONIA SÜGISENE BASSEINITRIATLON   580
17.09.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPP Video 579
17.09.2019 SCOUTSPATALJONI 2019 AASTA KROSSITEATEJOOKS Võistkondade tulemused 578
14.09.2019 ROCCA AL MARE KOOLI SPORDIPÄEV Tulemused võistlusklassides

 

Video

577
12.09.2019 36. SAARE JÄRVEJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

576
11.09.2019 36. MÄRJAMAA ALEVIJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

575
7.09.2019 TONDIRABA 1 TUNNI SÕIT Video 574
5.09.2019 SAKU LASTESARJA 4. ETAPP

Tulemused võistlusklassides

Video

573
29.08.2019 SAKU LASTESARJA 3. ETAPP

Tulemused võistlusklassides

Video

572
29.08.2019 1. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKURATTAVÕISTLUS Tulemused võistlusklassides

 

Võistkondade tulemused

Video

571
28.08.2019 XX KÕRGHOONE KUNINGA JOOKS   570
25.08.2019 6. JÄRVA-JAANI RATTARALLI   569
24.08.2019 TRIATHLON ESTONIA   568
24.08.2019 SOLVALLA MAASTOTRIATHLON   567
24.08.2019 RÄBI KÜLA JOOKSUKROSS Tulemused võistlusklassides 566
16-18.08.2019 HEAVY METAL ULTRA   565
17.08.2019 RULLITUURI 3. ETAPP – VIIMSI Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused riikide üldjärjestuses

Tulemused riikide kaupa võistlusklassides

Video

564
11.08.2019 GRAVEL GRINDER ESTONIA Tulemused võistlusklassides

 

Video – Split 1 lõpp

Video – Split 2 lõpp

Video – Split 4 algus

Video – Finiš

563
10.08.2019 ESTONIA ULTRA-TRAIL RACE   562
10.08.2019 JÄRVAKANDI VIII IGAMEHEMARATON Tulemused võistlusklassides 561
6.08.2019 TdT KEO KÜLA TUUR 2019 Tulemused võistlusklassides 560
4.08.2019 VÄGILASE JOOKSUSARJA 3. ETAPP – LÄHTE Video 559
4.08.2019 LUUNJA TRIATLON

Tulemused võistlusklassides

Video

558
3.08.2019 KASNÄS TRIATHLON   557
28.07.2019 17. KILINGI-NÕMME TRIATLON   556
28.07.2019 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 2. ETAPP 2019, KÄINA   555
28.07.2019 30. IIGASTE METSAJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

554
27.07.2019 31. TUDU TRIATLON Tulemused võistlusklassides 553
27.07.2019 EBAVERE KANGE TRIATLON Video

 

Video – autasustamine

552
20-21.07.2019 NORD AVAVEE FESTIVAL 2019   551
21.07.2019 LEISI MAASTIKUTRIATLON   550
14.07.2019 RULLITUURI 2.ETAPP, PÄRNU Tulemused võistlusklassides

 

Video – maraton

Video – poolmaraton

Video – lastesõit

549
13.07.2019 LOHJA TRIATHLON   548
13.07.2019 IV PAJUSI MUDAJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Meeste võistkondade järjestus

Naiste võistkondade järjestus

Segavõistkondade järjestus

Video – põhijooks

Video – lastejooksud

547
13.07.2019 VIRTSU MEREPÄEVA JOOKS   546
13.07.2019 KOMO RATTASARJA V ETAPP Tulemused võistlusklassides 545
7.07.2019 SÄÄKSI TRIATHLON   544
6.07.2019 LAPONIA TRIATHLON 2019   543
4.07.2019 LAPONIA SPRINT TRIATHLON 2019 Video 542
28-29.07.2019 PÕHJAMAADE MÕISTRIVÕISTLUSED KESTVUSRATSUTAMISES   541
24.06.2019 JÄRVA 3. RATTAMARATON Tulemused võistlusklassides 540
23.06.2019 KALEVIPOJA XIV RULLUISUSÕIT   539
22.06.2019 RAASIKU RAHVAJOOKS Tulemused võistlusklassides 538
15.06.2019 PORSCHE CLASSIC TÄHESÕIT Tulemused kiiruse järgi 537
15.06.2019 BROLOPPET – LÖVÖ SILTAJUOKSU Video 536
9.06.2019 TALLINNA RAHVASÕIT Tulemused võistlusklassides

 

Video – lastesõit

Video – maraton

Video – poolmaraton

535
8-9.06.2019 LAULASMAA ULTRA 2019   534
5.06.2019 RULLUISU SPRINDIPÄEVAK – 2. ETAPP Video – autasustamine 533
2.06.2019 VÄGILASE JOOKSUSARJA-NARVA Video – finišikaamera

 

Video – vaheajapunkt

532
2.06.2019 17. LAEKVERE-SIMUNA RAHVAJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

531
1.06.2019 XXIII ERIKA RATTARALLI   530
30.05.2019 SAKU LASTESARJA 2 ETAPP Tulemused võistlusklassides

 

Video

529
28.05.2019 ÜLEMISTE CITY BUSINESS TRIATHLON Tulemused võistlusklassides 528
26.05.2019 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 1.ETAPP 2019   527
25.05.2019 AHVENISTO SPORT DAY   526
22.05.2019 RULLUISU SPRINDIPÄEVAK – 1. ETAPP Video – kvalifikatsioon

 

Video – finaalid

Video – pikk sõit

525
19.05.2019 LUUNJA KEVADJOOKS Tulemused võistlusklassides 524
18.05.2019 TÕRVA EKSTREEMJOOKS Video – Noortejooks

 

Video – Põhi- ja lühijooks

523
12.05.2019 TABASALU LASTE JA NOORTE BASSEINITRIATLON   522
11.05.2019 25. PALIVERE MIILIJOOKS Tulemused võistlusklassides 521
9.05.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPP Video 520
8.05.2019 TRIATHLON ESTONIA KEVADINE BASSEINITRIATLON   519
7.05.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPP Video 518
5.05.2019 VÄGILASE JOOKSU 1. ETAPP Video – vaheajapunkt

 

Video – finiš

517
5.05.2019 SAKU TRAIL RUN Tulemused võistlusklassides 516
4.05.2019 SAKU 100 Tulemused võistlusklassides

 

Klubide mahumeistrid

Singlikunn

Video

515
4.05.2019 PRANGLI JOOKS 2019 Tulemused võistlusklassides 514
4.05.2019 SAKU LASTESARJA 1. ETAPP Tulemused võistlusklassides

 

Video

513
2.05.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 2. ETAPP Video 512
30.04.2019 KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPP Video 511
28.04.2019 XXVI TABASALU JOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Perede paremusjärjestus

Video

510
23.04.2019 PIRITA LINNAOSA JÜRIÖÖJOOKS Video 509
23.04.2019 KERNU JÜRIÖÖJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

508
23.03.2019 8. HAANJA SUUSA 100   507
10.03.2019 KEILA SUUSASARJA 6. ETAPP Video

 

Fotod rajalt

506
9.03.2019 KEILA SUUSASARJA 5. ETAPP Video

 

Fotod rajalt

505
24.02.2019 PLAYTECH KONTORIMARATON Video 504
20.02.2019 KEILA SUUSASARJA 4. ETAPP Video 503
2.02.2019 HAAPSALU IV UISUMARATON Video 502
30.01.2019 KEILA SUUSASARJA 3. ETAPP Video 501
16.01.2019 KEILA SUUSASARJA 2. ETAPP Video 500
12.01.2019 TRIATHLON ESTONIA UISUSÕIT Video 499
9.01.2019 KEILA SUUSASARJA 1. ETAPP Video 498
31.12.2018 ULTRAJOOKS VIIMASE ÖÖ UNISTUS Tulemused meeste-naiste arvestuses

 

Tulemused võistkondade arvestuses

Ringiajad excelis

Video

497
16.12.2018 JÕGEVA 4. JÕULUJOOKS Video 496
17.11.2018 HEATEGEV PÄÄSKÜLA 17. RABA MARATON Video 495
10.11.2018 RAASIKU VALLA RATTAPÄEV 2018 Tulmusd võistlusklassides

 

Video

494
4.11.2018 REINPAULI XVI MAASTIKUJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

493
27.10.2018 HAANJA ULTRA 100 Video 492
19.10.2018 SCOUTSPATALJONI 2018 AASTA KROSSITEATEJOOKS Võistkondade tulemused

 

Video

491
13.10.2018 VASALEMMA KARIKAS HARRASTAJATE KARTIDE KESTVUSSÕIT Ringiajad Excelis

 

Video – Vabaklass

Video – Retro ja 4-taktilised

Video – Lapsed

490
7.10.2018 SEITSME JÄRVE MAASTIKUKROSS Tulemused gruppides

 

Meeskondade tulemused

Naiskondade tulemused

Segavõistkondade tulemused

Video

489
7.10.2018 TAMME KARJÄÄRI RATTAKROSS Tulemused võistlusklassides

 

Video

488
6 – 7.10.2018 BALTO SÜGISKROSS 2018 Tulemused võistlusklassides

 

Video – 1. päev

Video – 2. päev

487
29.09.2018 VIII KOLME KOOLIMAJA JOOKS Tulemused üldjärjestuses – 7.2 km

 

Tulemused võistlusklassides – 7.2 km

Tulemused üldjärjestuses – 3.6 km

Tulemused võistlusklassides – 3.6 km

Video

486
27.09.2018 LOKUTA-EIDAPERE XIV SUURJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

485
26.09.2018 MÄRJAMAA ALEVIJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

484
23.09.2018 II VOOREMAA POOLMARATON Video 483
20.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP Video 482
18.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPP Video 481
15.09.2018 ULTIMA THULE MARATON Tulemused võistlusklassides

 

Video

480
15.09.2018 ROCCA AL MARE KOOLI SPORDIPÄEV Tulemused võistlusklassides

 

Video

479
14.09.2018 SAUE ÕHTUJOOKS Video 478
14.09.2018 VALGA – VALKA XXI RAHVAJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

477
13.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 6.ETAPP Video 476
13.09.2018 SAARE JÄRVE 35.  JOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

475
12.09.2018 XIX KÕRGHOONE KUNINGA JOOKS Video 474
11.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 5.ETAPP Video 473
6.09.2018 SAKU LASTESARJA 4. ETAPP Tulemused võistlusklassides

 

Sarja kokkuvõte xls

Video

472
2.09.2018 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 3. ETAPP, ARAVETE Video 471
1.09.2018 TONDIRABA RULLUISURALLI Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused meeste-naiste arvestuses

Võistkondlik võistlus

Video

470
1.09.2018 5. JÄRVA-JAANI RATTARALLI Video 469
30.08.2018 SAKU LASTESARJA 3. ETAPP Tulemused võistlusklassides

 

Video

468
30.08.2018 1. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKURATTAVÕISTLUS Tulemused võistlusklassides

 

Võistkondade järjestus

Video

467
26.08.2018 VILJANDI EKSTREEMJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Võistkondade järjestus

Video

466
25.08.2018 TRIATHLON ESTONIA Video 465
23.08.2018 SAKU LASTESARJA 3. ETAPP Tulemused võistlusklassides 464
19.08.2018 JÕULUMÄE KROSSTRIATLON Tulemused võistlusklassides

 

Video

463
18.08.2018 RÄBI KÜLA JOOKSUKROSS JA KEPIKÕND Tulemused võistlusklassides

 

Video

462
13.08.2018 TOUR DE TULETÕRJE 2018 6. ETAPP – KAIU Video 461
12.08.2018 TALLINNA RULLUISUMARATON Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused meeste-naiste arvestuses

Video

460
11.08.2018 ESTONIA ULTRA-TRAIL RACE Video 459
11.08.2018 IMATRA MTB 2018 Video 458
11.08.2018 TARTU EKSTREEMJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Võistkondade tulemused

Video

457
11.08.2018 VII JÄRVAKANDI IGAMEHEMARATON Tulemused võistlusklassides

 

Video

456
5.08.2018 VÄGILASE JOOKSU 3. ETAPP – LÄHTE Video 455
5.08.2018 LUUNJA TRIATLON Tulemused võistlusklassides

 

Video

454
4.08.2018 XXX TUDU TRIATLON Tulemused võistlusklassides

 

Tudu elanike järjestus

Video

453
4.08.2018 KUREMAA AVAVEEUJUMINE Tulemused võistlusklassides

 

Video

452
29.07.2018 16. KILINGI-NÕMME TRIATLON Video 451
28.07.2018 KASNÄS TRIATLON   450
28.07.2018 19. OTEPÄÄ RATTAMARATON Tulemused võistlusklassides

 

Video

449
28.07.2018 LEISI MAASTIKUTRIATLON Video 448
21.07.2018 XII ORISSAARE TRIATLON Video 447
21.07.2018 JÕGEVA KALEVIPOJA RULLUISUMARATON Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused meeste-naiste arvestuses

Video

446
17.07.2018 TOUR DE TULETÕRJE 2018 5. ETAPP – VALGU Video 445
15.07.2018 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 2. ETAPP, KÄINA Video 444
15.07.2018 EUROOPA KARIKA 1. ETAPP VIBULASKEJOOKSUS, VÕISTKONDLIK TEATEJOOKS Meeste võistkonnad

 

Naiste võistkonnad

Video

443
15.07.2018 EUROOPA KARIKA 1. ETAPP VIBULASKEJOOKSUS, INDIVIDUAALNE PIKK   442
14.07.2018 EUROOPA KARIKA 1. ETAPP VIBULASKEJOOKSUS, PAARIS TEATEJOOKS   441
14.07.2018 EUROOPA KARIKA 1. ETAPP VIBULASKEJOOKSUS, IND SPRINT Kvalifikatsioon

 

Poolfinaal

Finaal

440
14.07.2018 PÜHAJÄRVE AVAVEEUJUMISVÕISTLUS   439
14.07.2018 PÜHAJÄRVE SWIMRUN Tulemused võistlusklassides

 

Meesvõistkonna tulemus

Segavõistkondade tulemused

Finišivideo

438
14.07.2018 III PAJUSI MUDAJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Meesvõistkondade tulemused

Naisvõistkondade tulemused

Segavõistkondade tulemused

Video  -lastejooksud

Video – põhijooks

437
14.07.2018 PAIKUSE ENDURO Tulemused võistlusklassides 436
13.07.2018 PÜHAJÄRVE AQUATLON Tulemused võistlusklassides

 

Video

435
8.07.2018 SÄÄKSI TRIATLON Video 434
8.07.2018 MSM “JÕUD” JALGRATTAKROSS Tulemused võistlusklassides

 

Võistkondade tulemused

Video

433
7.07.2018 LAPONIA TRIATHLON Video

 

Osaleja lugu

432
7.07.2018 KAITSELIIDU MV MAASTIKUJOOKSUS Video 431
5.07.2018 LAPONIA SPRINT TRIATHLON Video 430
3.07.2018 TOUR DE TULETÕRJE 2018 4. ETAPP – LAUKATAGUSE Video 429
1.07.2018 TÕRVA EKSTREEMJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused meeste-naiste arvestuses

Võistkondade tulemused

Video

428
30.06.2018 DR HOLDENI 50/100 MARATON Video 427
30.06.2018 PÄRNU RULLUISUMARATNON Tulemused võistlusklassides

 

Meeste ja naiste järjestus

Riikide järjestus

Riikide järjestus võistlusklassides

Video

426
30.06.2018 TÕRVA AVAVEEUJUMINE Tulemused võistlusklassides

 

Video

425
24.06.2018 JÄRVA 2. RATTAMARATON Video 424
21.06.2018 ÜLEMISTE CITY BUSINESS TRIATHLON Tulemused võistlusklassides

 

Video

423
19.06.2018 TOUR DE TULETÕRJE 2018 3. ETAPP – KEO Video 422
16.06.2018 PÕHJA- JA BALTIMAADE MV KESTVUSRATSUTAMISES Video 421
16.06.2018 BROLOPPET – VIII LÖVÖ SILTAJUOKSU Video 420
11.06.2018 ÄÄSMÄE KOOLI MÄNGUD Tulemused võistlusklassides

 

Video

419
10.06.2018 LOHJA TRIATHLON Video 418
10.06.2018 TÕNU ODAMUSE MÄLESTUSVÕISTLUS KROSSDUATLONIS Video 417
9-10.06.2018 LAULASMAA ULTRA   416
9.06.2018 SÄÄKSI TRIATLON Video 415
5.06.2018 TOUR DE TULETÕRJE 2018 2. ETAPP – VAHASTU Video 414
3.06.2018 VÄGILASE JOOKSU 1. ETAPP, NARVA Video 413
3.06.2018 XXII ERIKA RATTARALLI   412
3.06.2018 16. SIMUNA-LAEKVERE RAHVAJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

411
2.06.2018 RULLITUURI 1. ETAPP – KURESSAARE Tulemused võistlusklassides

 

Video

410
31.05.2018 SAKU LASTESARJA 2. ETAPP Tulemused võistlusklassides

 

Video

409
29.05.2018 RANNAMÕISA PEREORIENTEERUMINE   408
27.05.2018 TAWAST 3D – ETAPPI 4 Video 407
26.05.2018 TAWAST 3D – ETAPPI 3 Video 2 – 3 406
26.05.2018 TAWAST 3D – ETAPPI 2 – JOUKKUEAIKA-AJO 15 km
HENKILÖKOHTAINEN AIKA-AJO 3 km
Video 2 – 3 405
26.05.2018 USKUMATU VÕIDUSÕIT – HARRASTAJATE KARDISARJA 1. ETAPP, VASALEMMA Video 404
25.05.2018 TAWAST 3D, 1. ETAPP – KRITEERIUM Video 403
23.05.2018 LOO KOOLI JOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

402
22.05.2018 TOUR DE TULETÕRJE 2018 1. ETAPP – LOKUTA Video 401
20.05.2018 SAKU KEVADJOOKS Video 400
15.05.2018 TANKIMÄE TÄPSUSJOOKS   399
12.05.2018 PÕHJA-TALLINNA NOORTE KEVADJOOKS Video 398
6.05.2018 VÄGILASE JOOKSU 1. ETAPP, TARTU Video 397
6.05.2018 PALAMUSE MAANTEEJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

396
6.05.2018 SAKU TRAIL RUN Tulemused võistlusklassides 395
5.05.2018 SAKU 100 Tulemused võistlusklassides

 

Klubide mahu järjestus

Video

394
5.05.2018 45. VÄNDRA MARATON Tulemused võistlusklassides 393
5.05.2018 SAKU EKSTREEMJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused võistkondade arvestuses

Video

392
5.05.2018 SAKU LASTESARJA 1. ETAPP Tulemused võistlusklassides

 

Video

391
5.05.2018 PRANGLI JOOKS Tulemused võistlusklassides 390
1.05.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPP KEILA MV Video 389
30.04.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPP Video 388
29.04.2018 XXV TABASALU JOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Tulemused perede arvestuses

Video

387
26.04.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 2. ETAPP Video 386
24.04.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPP Video 385
23.04.2018 PIRITA LINNAOSA JÜRIÖÖ JOOKS Video 384
23.04.2018 KERNU JÜRIÖÖJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video

383
22.04.2018 ERMI JÜRIÖÖ JOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Video – 5 ja 10 km

Video – 2 km

382
21.04.2018 SAUE VALLA XIV JÜRIÖÖJOOKS Video 381
21.04.2018 III TEHVANDI MÄEJOOKS Tulemused võistlusklassides

 

Tõusuosa paremusjärjestus

Tõusuosa paremusjärjestus võistlusklassides

Võistkondade tulemused

Video

380
11.03.2018 7. HAANJA SUUSA 100 Finišikaamera video 379
10.03.2018 RAASIKU VALLA SUUSAPÄEV Tulemused võistlusklassides

 

Finišikaamera video

378
8.03.2018 PÄÄSTEAMETI TALVEPÄEV Tulemused võistlusklassides

 

Võistkondlik tuubisõit

377
4.03.2018 KEILA SUUSASARJA 6. ETAPP – KEILA MV Video 376
3.03.2018 KEILA SUUSASARJA 5. ETAPP Video 375
27.02.2018 KEILA SUUSASARJA 4. ETAPP Video 374
25.02.2018 KALEVIPOJA VII UISUMARATON Üldjärjestus ringiaegadega

 

Tulemused võistlusklassides

Video eredamad hetked

Täispikk finišivideo

373
24.02.2018 PLAYTECH KONTORIMARATON Tulemused võistlusklassides

 

Ringiajad

Eredamad hetked kaameras

372
22.02.2018 KEILA SUUSASARJA 3. ETAPP Video 371
15.02.2018 KEILA SUUSASARJA 2. ETAPP Video 370
13.02.2018 KEILA SUUSASARJA 1. ETAPP Video 369
11.02.2018 HAAPSALU III UISUMARATON Tulemused võistlusklassides

 

Video

368
6.01.2018 PÄÄSKÜLA 15. RABA MARATON Video 367
  TULEMUSED 2006 – 2017