MEIE KALENDER – OUR CALENDAR

start2

  • 24.06.2018 Järva 2. rattamaraton
  • 30.06.2018 Tõrva avaveeujumine
  • 30.06.2018 Rullituuri 2. etapp
  • 30.06.2018 DR HOLDENI 50/100 MARATON
  • 1.07.2018 Tõrva ekstreemjooks
  • 3.07.2018 TDT 4. etapp, Laukataguse
  • 5.07.2018 Laponia sprint triathlon
  • 7.07.2018 Laponia triathlon
  • 7.07.2018 KL maastikujooks
  • 8.07.2018 Sääksi triathlon
  • 8.07.2018 MSM “JÕUD” jalgrattakross
  • 13.07.2018 Pühajärve Aquatlon
  • 14.07.2018 Pühajärve SwimRun
  • 14.07.2018 Pühajärve avaveeujumine
  • 14.07.2018 Paikuse enduro
  • 14.07.2018 Pajusi mudajooks
  • 14 – 15.07.2018 Run-Archery European Cup 2018 I stage
  • 15.07.2018 Harrastajate kardisarja 2. etapp
  • 17.07.2018 TDT 5. etapp, Valgu
  • 21.07.2018 Orissaare triatlon   REGISTREERI
  • 21.07.2018 Rullituuri 3. etapp
  • 28.07.2018 Kasnäs triathlon
  • 28.07.2018 Leisi triatlon
  • 28.07.2018 Otepää rattamaraton
  • 29.07.2018 16. Kilingi-Nõmme triatlon    REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 4.08.2018 Kuremaa ujumine
  • 4.08.2018 Tudu XXX triatlon
  • 5.08.2018 Luunja triatlon
  • 5.08.2018 Vägilase jooksu 3. etapp, Lähte
  • 11.08.2018 Estonia Ultra-Trail® 2018
  • 11.08.2018 Tartu ekstreemjooks
  • 11.08.2018 Järvakandi igamehemaraton
  • 11.08.2018 Imatra MTB
  • 12.08.2018 Rullituuri 4. etapp
  • 14.08.2018 TDT 6. etapp, Kaiu team time trial
  • 18.08.2018 Explore triathlon
  • 18.08.2018 Räbi küla jooks
  • 19.08.2018 Jõulumäe krosstriatlon
  • 23.08.2018 Saku lastesarja 3. etapp
  • 25.08.2018 TRIATHLON ESTONIA       REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 26.08.2018 Viljandi ekstreemjooks
  • 30.08.2018 Scoutspataljoni MTB
  • 1.09.2018 Järva-Jaani 5. rattaralli
  • 2.09.2018 Harrastajate kardisarja 3. etapp
  • 15.09.2018 Rocca al Mare Kooli spordipäev
  • 15.09.2018 Ultima Thule maraton
  • 11.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPP   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 13.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPP   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 13.09.2018 Saku lastesarja 4. etapp
  • 15.09.2018 Ultima Thule maraton
  • 18.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPP   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 20.09.2018 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 23.09.2018 II Vooremaa poolmaraton
  • 27.09.2018 Lokuta-Eidapere XIII Suurjooks
  • 29.09.2018 8. kolme koolimaja jooks
  • 6-7.10.2018 Balto sügiskross
  • 27.10.2018 Haanja Ultra100
  • 17.11.2018 Heategev Pääsküla 17. raba maraton
  • 31.12.2018 Ultramaraton – “Viimase öö unistus”
  • 9.02.2019 Kuremaa uisumaraton
  • 14.05.2019 Tankimäe täpsusjooks
  • 24.08.2019 TRIATHLON ESTONIA