PÄÄSKÜLA RABA TALVEMARATON Korraldaja - organizer: SK HAANJA RATTAMARATONID MTÜ, Ain-Ivar Tupp
Ajamõõtja - Timing: Rainer Üksvärav (Antrotsenter OÜ) 
17.01.2015 TALLINN, PÄÄSKÜLA  Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv
www.antrotsenter.ee
Maratonidistants 42,195 km Temperatuur +1 kuni +3 kraadi C
Ringi pikkus 4,2195 km lumisel, jäisel, porisel maastikul Pilves, sademeteta
Start kl 11:00:00 Tuul 1- 2 m/s
Place Name Name of club Nr Group Place in group Result Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5 Lap 6 Lap 7 Lap 8 Lap 9 Lap 10
1 Erkki Etverk SK Metsasõbrad 74 M 1 3:37:12,5 0:19:41 0:20:17 0:20:54 0:20:46 0:21:34 0:22:25 0:23:17 0:23:16 0:21:59 0:23:04
2 Veiko Ardel SK Beavers 291 M 2 3:38:19,3 0:19:01 0:19:39 0:20:09 0:20:20 0:21:14 0:22:36 0:23:50 0:23:42 0:24:15 0:23:33
3 Tõnu Hendrikson Haanja RK 44 M 3 3:38:43,8 0:22:18 0:23:18 0:22:00 0:22:00 0:21:53 0:21:47 0:21:27 0:21:28 0:21:34 0:20:59
4 Risto  Kõiv Tallinn 10 M 4 3:51:12,0 0:23:06 0:23:16 0:22:44 0:22:39 0:22:54 0:23:09 0:23:35 0:23:35 0:23:19 0:22:58
5 Ergo Meier   13 M 5 3:54:12,2 0:24:37 0:23:23 0:23:15 0:23:07 0:22:38 0:23:18 0:23:34 0:23:13 0:23:36 0:23:33
6 Meelis Koskaru Tallinn 66 M 6 3:54:12,2 0:24:38 0:23:23 0:23:46 0:22:37 0:22:45 0:23:11 0:23:34 0:23:12 0:23:36 0:23:32
7 Erki Veeroos Tallinn 20 M 7 3:55:11,3 0:21:23 0:21:35 0:22:05 0:22:23 0:22:18 0:23:07 0:24:25 0:24:59 0:26:24 0:26:33
8 Aleksander  Toots Ida-Virumaa 3 M 8 3:55:11,6 0:21:23 0:21:34 0:22:05 0:22:23 0:22:18 0:23:08 0:24:25 0:24:59 0:26:26 0:26:32
9 Peeter Hendrikson Ekstreempark 281 M 9 3:55:45,4 0:22:18 0:23:18 0:23:50 0:23:47 0:23:50 0:23:29 0:23:56 0:24:15 0:24:16 0:22:47
10 Andrus Rüütelmaa Nõmme Rahu 30 M 10 3:56:08,3 0:21:37 0:23:04 0:22:19 0:22:23 0:22:38 0:23:58 0:24:11 0:24:48 0:25:50 0:25:23
11 Indrek Mägi Tallinn 2 M 11 3:58:16,7 0:21:25 0:22:11 0:22:44 0:22:21 0:22:53 0:23:34 0:24:21 0:25:52 0:26:51 0:26:04
12 Reigo Lehtla CACE 432 M 12 4:05:27,8 0:22:52 0:22:39 0:22:05 0:22:03 0:22:10 0:23:32 0:24:08 0:31:32 0:27:49 0:26:40
13 Priit Valk G4S SK 8 M 13 4:05:54,4 0:23:10 0:23:25 0:23:39 0:24:04 0:24:19 0:25:10 0:25:48 0:25:56 0:25:20 0:25:05
14 Mari Boikov Estonian Ultrarunners Team 34 N 1 4:10:11,3 0:21:45 0:22:43 0:24:50 0:23:31 0:24:49 0:24:18 0:25:42 0:26:57 0:26:58 0:28:38
15 Peeter Kand Tallinna Lennujaama SK 292 M 14 4:10:19,8 0:23:36 0:24:14 0:23:27 0:23:07 0:23:07 0:24:26 0:25:42 0:26:59 0:26:58 0:28:46
16 Eerik Heldna Kaitseliit, Toompea mlvk 182 M 15 4:13:34,4 0:22:57 0:23:34 0:23:26 0:23:45 0:23:30 0:25:05 0:26:08 0:26:31 0:27:43 0:30:56
17 Klarika Kuusk Treeningpartner Diadora 5 N 2 4:14:35,4 0:23:54 0:24:02 0:24:15 0:24:39 0:25:06 0:25:47 0:26:15 0:26:30 0:27:22 0:26:46
18 Marika Roopärg Täppsportlased/TriSmile 431 N 3 4:16:33,9 0:23:54 0:24:05 0:25:58 0:24:43 0:26:32 0:26:29 0:25:47 0:26:09 0:26:37 0:26:21
19 Mart Maasikrand EUT/Pulss/SKA 45 M 16 4:18:07,1 0:24:51 0:25:18 0:25:16 0:24:59 0:25:08 0:26:10 0:25:49 0:26:09 0:26:37 0:27:53
20 Maik Tukk SK Metsasõbrad 181 M 17 4:19:17,2 0:24:37 0:23:25 0:23:17 0:23:16 0:24:28 0:25:19 0:26:18 0:30:06 0:30:43 0:27:49
21 Urmas Kaldma Elion SK 9 M 18 4:27:39,8 0:22:52 0:22:37 0:22:08 0:23:56 0:25:17 0:26:10 0:28:08 0:29:14 0:37:16 0:30:04
22 Vilve Pilv Ambla SK 1 N 4 4:30:21,1 0:24:49 0:25:15 0:25:43 0:26:04 0:26:23 0:27:03 0:27:39 0:29:06 0:29:09 0:29:10
23 Mart Usin   4 M 19 4:50:49,9 0:24:38 0:23:38 0:24:03 0:24:20 0:24:59 0:26:47 0:29:34 0:33:44 0:39:20 0:39:47
24 Gert Kello CGI Eesti 7 M 20 4:51:52,9 0:28:49 0:28:40 0:28:34 0:28:35 0:30:55 0:27:38 0:27:12 0:29:15 0:30:13 0:32:03
25 Ain-Ivar Tupp Pääsküla 37 M 21 4:59:19,9 0:28:49 0:28:39 0:28:33 0:28:36 0:29:09 0:28:59 0:29:55 0:32:14 0:32:09 0:32:19
26 Argo Paavel Pärnu 11 M 22 5:21:47,5 0:24:42 0:24:12 0:24:37 0:25:09 0:26:19 0:32:21 0:41:50 0:43:06 0:40:10 0:39:22
27 Pille Nurmis Tallinn 132 N 5 5:53:56,8 0:32:45 0:32:43 0:31:51 0:31:59 0:32:43 0:34:12 0:36:29 0:39:13 0:40:34 0:41:30
28 Rein Pärn Tallinn 252 M 23 6:04:28,7 0:31:31 0:34:37 0:34:10 0:35:23 0:36:05 0:37:24 0:38:41 0:40:01 0:39:37 0:37:01
29 Leili Teeväli Tartu EKVA 101 N 6 6:04:28,8 0:31:31 0:34:36 0:34:10 0:35:23 0:36:05 0:37:24 0:38:43 0:40:02 0:39:34 0:37:01
  Kaido Vetevoog FB Jooksmine 23 M   2:43:52,1 0:24:36 0:23:25 0:23:16 0:23:05 0:22:44 0:23:13 0:23:34      
  Erkki Vähi Tallinn 6 M   3:48:40,7 0:28:51 0:28:38 0:28:34 0:28:37 0:29:54 0:36:37 0:47:31      
  Tanel Kadai SK Metsasõbrad 26 M   4:09:14,8 0:29:50 0:33:58 0:33:17 0:32:10 0:32:41 0:34:14 0:53:05      
  Olav Mets G4S SK 73 M   2:54:17,5 0:25:49 0:27:12 0:27:18 0:27:44 0:29:31 0:36:44        
  Meelis Varend Weekend Warriors 22 M   2:57:53,7 0:28:49 0:28:40 0:28:33 0:28:36 0:29:14 0:34:02        
  Donald Paidre   12 M   1:51:54,1 0:22:18 0:22:13 0:22:16 0:22:38 0:22:31          
  Rain Airik Trismile 16 M   1:39:56,1 0:24:06 0:26:24 0:24:04 0:25:23            
Poolmaratonidistants 21,1 km
Start kl 12:30:00
Place Name Name of club Nr Group Place in group Result Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5
1 Martin Sagaja Eesti Raudtee SK 224 M 1 1:37:31,8 0:18:11 0:18:53 0:19:57 0:20:23 0:20:07
2 Marek Atonen VAK Staier 222 M 2 1:40:47,4 0:20:21 0:20:30 0:20:05 0:20:12 0:19:40
3 Ramon Reimets Tartu 219 M 3 1:41:04,6 0:18:54 0:19:55 0:20:21 0:20:53 0:21:02
4 Eik Eller Nõmme 221 M 4 1:45:38,0 0:20:19 0:20:52 0:21:17 0:21:33 0:21:38
5 Urmas Telling Lahden Ahkera  212 M 5 1:46:58,5 0:19:47 0:20:19 0:21:29 0:22:34 0:22:50
6 Janek Oblikas marathon100.com 211 M 6 1:50:49,9 0:21:38 0:22:18 0:22:37 0:22:36 0:21:42
7 Priit Lopsik Hansa SK 223 M 7 1:56:29,6 0:21:48 0:23:27 0:23:08 0:23:43 0:24:25
8 Evelin Märtson Harjumaa 215 N 1 1:57:49,9 0:22:12 0:23:11 0:23:30 0:24:08 0:24:48
9 Kaido Karussaar Tallinn 214 M 8 2:01:48,8 0:22:11 0:23:43 0:24:39 0:26:42 0:24:34
10 Andrei Lopsik Kohtla-Järve 216 M 9 2:04:33,9 0:23:20 0:24:45 0:25:16 0:25:40 0:25:34
11 Andrei Doronin Pääsküla 225 M 10 2:23:00,8 0:26:27 0:27:31 0:28:24 0:30:14 0:30:25
12 Valdur Küng   226 M 11 2:23:00,8 0:26:27 0:27:31 0:28:26 0:30:13 0:30:25
13 Kairit Kaasik Tallinn 220 N 2 2:28:28,1 0:28:50 0:29:16 0:28:58 0:30:06 0:31:19
14 Mari-Liis Juul Tallinn 213 N 3 2:31:09,1 0:31:36 0:29:48 0:29:34 0:30:50 0:29:22
15 Kaidi Peiker Tallinn 218 N 4 2:39:05,3 0:30:51 0:31:13 0:31:52 0:32:26 0:32:44
16 Kaisa Peiker Tallinn 217 N 5 2:39:05,6 0:30:54 0:31:10 0:31:51 0:32:26 0:32:45