21. VÄIKESE VÄINA UJUMINE Korraldaja: Orissaare Sport , Muhu vald ja HEA-Metall OÜ  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  26.07.2014 VAHTNA - ORISSAARE Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
  2,2 km Vahtna sadamast Orissaare sadamasse Tuul 2 m/s tagant, laine kõrgus 0,1 m, vee temperatuur 24 kraadi C  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 25 Andres Olvik Kalev M 20 - 29 1 0:27:58,4  
  2 77 Mihhail Stseglov sk energia M 14 - 19 1 0:28:02,0  
  3 95 Gustavs Baumanis Läti M 14 - 19 2 0:29:26,3  
  4 43 Mart Mandel audentese sk M 20 - 29 2 0:29:55,3  
  5 47 Andri Kutsar Pärnu Spordikool M 14 - 19 3 0:31:07,6  
  6 69 Margaret Markvardt TOP N 14 - 19 1 0:33:06,0  
  7 113 Margaret Danilov Keila SC N 14 - 19 2 0:33:06,2  
  8 1 Katrin Zaitseva   N 14 - 19 3 0:33:06,8  
  9 17 Silver Sepp Pärnu UCA M 14 - 19 4 0:33:06,7  
  10 15 Rinel Pius Viimsi Veeklubi M 14 - 19 5 0:33:14,3  
  11 93 Edgars Ozolins Läti M 50 - 59 1 0:33:33,9  
  12 53 Henri Kaarma VIM M 40 - 49 1 0:33:41,2  
  13 76 Miko Lilleorg TOP Ujumisklubi M 14 - 19 6 0:33:50,1  
  14 64 Paula-Brit Siimar TOP N 14 - 19 4 0:34:11,9  
  15 96 Patricija Ozola Läti N 14 - 19 5 0:34:20,0  
  16 19 Egert Paat Järveotsa SK M 20 - 29 3 0:34:30,1  
  17 16 Martin Puhm   M 30 - 39 1 0:34:56,5  
  18 115 Indrek Salm   M 40 - 49 2 0:34:59,0  
  19 107 Silver Mikk Trismile M 20 - 29 4 0:35:02,5  
  20 73 Mikk Laanes Kalevi Ujumiskool M 14 - 19 7 0:35:13,6  
  21 54 Mai Riin Salumaa TOP N 14 - 19 8 0:35:17,8  
  22 129 Aivar Rosenberg Viimsi Swim M 30 - 39 2 0:35:23,4  
  23 102 Eve Virkkunen U-Klubi N 40 - 49 1 0:35:28,0  
  24 75 Kaspar Kütt Tabasalu ujumisklubi M 14 - 19 9 0:35:37,5  
  25 119 Sindija Silina Valmiera N 14 - 19 6 0:35:40,7  
  26 82 Artur Obolonin SK GARANT M 14 - 19 10 0:35:51,2  
  27 30 Merle Vantsi U-klubi N 40 - 49 2 0:35:59,8  
  28 94 Elvis Ozolins Läti M 14 - 19 11 0:36:05,3  
  29 86 Kristina Jaamul Tabasalu ujumisklubi N 14 - 19 7 0:36:10,0  
  30 139 Mart Vau Tallinn M 40 - 49 3 0:36:25,2  
  31 59 Natalia Munenko Neva Stars N 40 - 49 3 0:36:30,1  
  32 21 Risto Puusepp   M 30 - 39 3 0:36:39,4  
  33 48 Marko Visse   M 30 - 39 4 0:37:06,4  
  34 29 Teet Daaniel   M 40 - 49 4 0:37:07,2  
  35 138 Toomas Haggi U-Klubi M 50 - 59 2 0:37:30,3  
  36 97 Arturs Grigorjevs Läti M 14 - 19 12 0:37:42,1  
  37 90 Artur Tikkerbär   M 50 - 59 3 0:37:45,2  
  38 28 Daniel Tikkerbär   M 30 - 39 5 0:38:10,6  
  39 2 Hanna-Maria Kukk   N 14 - 19 8 0:38:13,9  
  40 18 Teet Sepp   M 40 - 49 5 0:38:26,7  
  41 14 Kristiina Arusoo   N 30 - 39 1 0:38:31,4  
  42 42 Peep Kesküla U-Club Tallinn M 60 - 69 1 0:38:33,8  
  43 63 Reeli-Marta Siimar TOP N 14 - 19 9 0:38:45,0  
  44 62 Gretel-Marie Siimar TOP N 14 - 19 10 0:38:46,2  
  45 137 Chris-Helin Loik Tallinn N 40 - 49 4 0:39:10,9  
  46 56 Aleksandr Batistsev U-Klubi M 60 - 69 2 0:39:23,2  
  47 33 Tõnu Valgmaa   M 50 - 59 4 0:39:30,5  
  48 65 Jaanus Kaska Briis M 40 - 49 6 0:39:34,3  
  49 105 Priit Peterson U-Klubi M 40 - 49 7 0:39:58,0  
  50 11 Peeter Pärna   M 30 - 39 6 0:41:03,0  
  51 88 Mikk Saretok Tallinn M 20 - 29 5 0:41:07,8  
  52 116 Liivia Raudsik   N 20 - 29 1 0:41:08,0  
  53 26 Julia Kurbat   N 20 - 29 2 0:41:53,0  
  54 27 Erki Alas   M 20 - 29 6 0:42:26,3  
  55 84 Mart Laid   M 40 - 49 8 0:42:28,1  
  56 36 Lembit Laht   M 60 - 69 3 0:42:41,6  
  57 49 Mart Jagomägi   M 50 - 59 5 0:43:53,3  
  58 92 Olev Kooskora U-Klubi M 50 - 59 6 0:43:56,3  
  59 87 Kirke Penter Tabasalu ujumisklubi N 14 - 19 11 0:43:59,6  
  60 108 Lauri Lajal Trismile M 40 - 49 9 0:44:00,6  
  61 57 Aksel Luige   M 60 - 69 4 0:44:48,4  
  62 61 Sven Siimar   N 40 - 49 5 0:45:10,3  
  63 118 Anna Mironovska Valmiera N 40 - 49 6 0:45:24,5  
  64 35 Lauri Luks   M 40 - 49 10 0:45:40,1  
  65 44 Olav Lukin   M 70+ 1 0:46:40,4  
  66 60 Mart Jakobson   M 40 - 49 11 0:46:55,2  
  67 66 Eha Lilienthal   N 60 - 69 1 0:47:01,4  
  68 132 Ats Metusala   M 20 - 29 7 0:47:09,7  
  69 50 Marden Muuk   M 20 - 29 8 0:47:20,8  
  70 72 Margus Nigol   M 40 - 49 12 0:47:29,6  
  71 34 Külliki Luks   N 40 - 49 7 0:47:41,3  
  72 10 Oliver Lavits   M 14 - 19 13 0:48:12,4  
  73 130 Hannes Viherpuu Trismile M 40 - 49 13 0:48:31,7  
  74 83 Kristjan Seema   M 30 - 39 7 0:48:45,0  
  75 80 Erik Saar Pihtla vald Saaremaa M 20 - 29 9 0:48:54,8  
  76 117 Jeroen Deprince Belgia M 20 - 29 10 0:49:00,0  
  77 133 Taavi Vesiaid Orissaare Sport M 20 - 29 11 0:49:02,0  
  78 58 Svetlana Rusina   N 50 - 59 1 0:49:10,4  
  79 131 Raivo Vesiaid Orissaare Sport M 40 - 49 14 0:49:10,7  
  80 149 Oliver Alver Tallinn M 30 - 39 8 0:49:11,5  
  81 128 Irena Rosenberg Viimsi Swim N 30 - 39 2 0:49:44,8  
  82 91 Tiia Brakmann U-Klubi N 50 - 59 2 0:49:52,0  
  83 123 Viiu Juurik Muhu N 30 - 39 3 0:50:00,4  
  84 23 Katrin Laido   N 30 - 39 4 0:50:09,7  
  85 6 Sigrid Osa   N 20 - 29 3 0:50:20,6  
  86 127 Raido Laidla Trismile M 20 - 29 12 0:50:42,7  
  87 74 Raul Kütt   M 40 - 49 15 0:50:53,1  
  88 148 Taimo Kirr Orissaare M 20 - 29 13 0:51:09,0  
  89 122 Kaupo Tüür Muhu M 30 - 39 9 0:51:22,7  
  90 141 Jorma Ratas Saaremaa M 30 - 39 10 0:51:27,0  
  91 38 Enn Paat   M 50 - 59 7 0:51:28,2  
  92 32 Urmo Kiitam   M 20 - 29 14 0:51:33,6  
  93 81 Elise Kütt   N 20 - 29 4 0:51:37,1  
  94 20 Johannes Muru   M 14 - 19 14 0:51:41,0  
  95 89 Silver Suun   M 20 - 29 15 0:51:43,3  
  96 46 Riho Hütt   M 50 - 59 8 0:52:03,5  
  97 103 Eino Kirss U-Klubi M 70+ 2 0:52:13,1  
  98 126 Argo Arikas kaarma M 30 - 39 11 0:52:34,6  
  99 109 Pille-Riin Toomsalu Muhu N 20 - 29 5 0:52:45,1  
  100 7 Rando Luhaorg   M 20 - 29 16 0:52:48,2  
  101 112 Margus Viisut Viljandi M 50 - 59 9 0:53:07,7  
  102 140 Karl Villem Viss Kuressaare U-Klubi M 14 - 19 15 0:53:10,9  
  103 39 IVO SINIMÄE   M 40 - 49 16 0:53:17,7  
  104 37 Carmen Kaljula   N 14 - 19 12 0:53:19,8  
  105 125 Teet Veer Pärnu M 40 - 49 17 0:53:20,6  
  106 110 Robert Võeras Muhu M 20 - 29   0:53:46,3  
  107 51 Teiko Reinik   N 20 - 29 6 0:53:49,3  
  108 22 Lasse Laido   M 30 - 39 12 0:54:13,8  
  109 124 Toomas Rohtlaan muhu M 40 - 49 18 0:54:22,4  
  110 99 Reet Kunnus   N 60 - 69 2 0:54:41,1  
  111 135 Tiit Ottis   M 50 - 59 10 0:54:45,6  
  112 78 Meelis Osa   M 50 - 59 11 0:54:53,5  
  113 106 Margus Vahemäe   M 30 - 39 13 0:55:00,6  
  114 152 Saara-Triinu Hanso Reina Raketid N 14 - 19 13 0:55:29,4  
  115 114 Kirke Kink   N 40 - 49 8 0:55:31,2  
  116 143 Indrek Koemets Tartu M 40 - 49 19 0:55:38,3  
  117 111 Hannes Toomsalu   M 30 - 39 14 0:55:48,1  
  118 24 Eero Liivrand   N 40 - 49 9 0:55:50,1  
  119 3 Siim Ausmees   M 30 - 39 15 0:55:54,8  
  120 150 Hannes Hanso Reina Raketid M 40 - 49 20 0:55:55,4  
  121 144 Lauri Raid Muhu M 40 - 49 21 0:55:59,9  
  122 52 Silvia Kruusla   N 60 - 69 3 0:56:15,3  
  123 68 Argo Leht   M 40 - 49 22 0:56:15,8  
  124 136 Kairit Lindmäe   N 40 - 49 10 0:56:51,2  
  125 85 Indrek Nigul   M 30 - 39 16 0:57:03,7  
  126 98 Eha Lehtoja   N 50 - 59 3 0:57:54,2  
  127 71 Triin KADAK   N 30 - 39 5 0:57:55,1  
  128 104 Janno Rauk   M 30 - 39 17 1:00:51,9  
  129 147 Triin Ella Orissaare N 40 - 49 11 1:01:07,1  
  130 151 Toomas Hanso Reina Raketid M 14 - 19 17 1:01:07,4  
  131 9 Tônis Kasemägi   M 50 - 59 12 1:01:21,1  
  132 101 Talis Kink   M 30 - 39 18 1:02:13,2  
  133 13 Maret Voites   N 30 - 39 6 1:02:51,7  
  134 8 Tiina Winters   N 40 - 49 12 1:03:03,3  
  135 134 Marek Kivi   M 40 - 49 23 1:04:22,9  
  136 5 Sandra Hion   N 20 - 29 7 1:05:35,5  
  137 70 Liisi Järvesalu   N 20 - 29 8 1:09:12,9  
  138 142 Argo Miller Orissaare M 40 - 49 24 1:09:25,3  
  139 67 Jaana Leht   N 40 - 49 13 1:11:06,1  
  140 154 Liisa Hanso Reina Raketid N 30 - 39 7 1:14:10,1  
  141 153 Riina Hanso Reina Raketid N 30 - 39 8 1:14:18,5  
  142 31 Villi Vantsi   M 50 - 59 13 1:17:25,0  
  143 146 Indrek Torv Muhu/ Koguva M 40 - 49 25 1:18:11,5  
  144 79 Siim Saar   M 50 - 59 14 1:18:33,0  
  145 4 Moonika Roogna   N 30 - 39 9 1:19:21,0  
  146 40 Elo Reinik   N 40 - 49 14 1:20:27,1  
  147 145 Kati Pitk   N 50 - 59 4 1:24:57,0  
  148 121 Marc-Erik Leek   M 14 - 19 18 1:27:02,1  
  149 120 Erkki Leek   M 40 - 49 26 1:27:04,1  
  150 100 Malle Elvet   N 60 - 69 4 1:33:35,9  
  151 45 Hella Klausen   N 70+ 1 1:39:05,2  
    55 Meribel Saar   N 14 - 19 DSQ* 0:32:32,4  
                 
   
   * - diskvalifitseeritud raja mittekorrektse läbimise tõttu