XXVI TUDU TRIATLON Korraldaja: Tudu Haridus- ja Spordiselts MTÜ - Uno Muruvee  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  02.08.2014 TUDU MÕISAPARK Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  800 m ujumist, 1,5 km rabajooksu, 17 km rattasõitu ja 5,2 km jooksu Start kl 17.00. Õhu temperatuur 30 kraadi C, vee temperatuur 26 kraadi C, tuul ca 3 m/s  
   
  Koht Nr Nimi Klubi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine Rabajooks 1. VA Ratas 2. VA Jooks  
  1 35 Tamor Bakhoff Pärnu Sõudeklubi M 1 1:12:53,1 11:53,0 08:50,0 00:18,0 33:22,0 00:11,0 18:19,1  
  2 34 Ago Veilberg Tamsalu M 2 1:13:54,0 11:44,9 09:24,2 00:17,9 33:45,0 00:10,0 18:32,0  
  3 31 Meelis Veilberg Tamsalu M 3 1:16:21,4 12:00,0 09:08,4 00:23,6 34:00,5 00:16,0 20:32,9  
  4 22 Karl Johan Leichter Vinni VAK M 4 1:18:37,9 10:12,5 10:58,1 00:21,4 34:43,8 00:28,0 21:54,1  
  5 18 Tõnu Reinov Iisaku M 5 1:18:44,6 14:42,3 09:27,9 00:38,8 33:05,7 00:14,0 20:35,9  
  6 12 Annes Välk Maidla M 6 1:18:55,3 13:09,4 10:20,2 00:31,4 32:18,4 00:12,0 22:23,9  
  7 8 Erkki Etverk SK Metsasõbrad M 7 1:19:17,2 16:25,0 10:23,2 00:12,8 30:34,2 00:31,0 21:11,0  
  8 38 Argo Maasikmäe L-Viru M 8 1:19:33,0 15:49,7 10:03,9 00:26,4 31:32,7 00:18,0 21:22,3  
  9 33 Kairi Schmit Viru SK N 1 1:19:59,2 11:07,4 11:13,3 00:32,3 33:25,4 00:22,0 23:18,8  
  10 61 Priit Videvik 0 M 9 1:20:36,1 14:00,3 10:09,3 00:22,4 32:31,7 00:15,0 23:17,4  
  11 27 Andres Pajo Rakvere M 10 1:20:36,3 13:45,1 10:54,7 00:32,2 32:22,8 00:21,0 22:40,5  
  12 19 Rees Juurma Alpiklubi Firn M 11 1:21:06,4 14:56,3 10:17,0 00:26,7 33:08,9 00:12,0 22:05,5  
  13 43 Jaanus Bauman Sõmeru vald. Jäätma küla M 12 1:21:10,5 16:51,3 09:36,8 00:22,9 33:46,3 00:18,0 20:15,2  
  14 53 Egert Lepiksaar Tamsalu AO suusaklubi M 13 1:22:00,6 14:51,5 10:02,6 00:35,9 35:11,5 00:24,0 20:55,1  
  15 46 Erik Kirikmäe Elioni SK/ Lüganuse vald M 14 1:22:20,9 14:35,9 11:09,7 01:10,4 30:56,9 00:13,0 24:15,0  
  16 39 Alo Põldmaa Simuna SK M 15 1:22:32,9 16:54,0 10:26,5 00:42,5 30:55,6 00:33,0 23:01,3  
  17 21 Martin Siimer Tallinn M 16 1:22:38,3 12:56,0 14:23,2 00:30,8 31:06,8 00:09,0 23:32,5  
  18 42 Tanel Leisalu Jõhvi M 17 1:23:30,0 15:20,8 09:55,2 00:42,0 39:40,0 00:16,0 17:36,0  
  19 13 Rait Randrüüt Viru-Jaagupi M 18 1:23:39,3 12:28,2 11:22,8 00:31,0 36:09,9 00:19,0 22:48,4  
  20 1 Assar Tops SK Los Toros M 19 1:24:41,6 16:01,1 10:45,2 00:33,7 33:13,5 00:24,0 23:44,1  
  21 56 Kaldi Roost Tudu M 20 1:25:25,9 16:59,6 10:36,2 00:45,2 32:54,6 00:14,0 23:56,3  
  22 14 Margus Soidla L-Virumäe, Saeküla M 21 1:26:16,0 15:42,9 11:02,4 00:40,7 33:04,9 00:26,0 25:19,1  
  23 50 Ilmar Raap Meie M 22 1:26:41,0 17:52,4 09:51,6 00:33,0 35:03,4 00:27,0 22:53,6  
  24 11 Margus Kerm Linnumetsa M 23 1:26:47,6 16:44,3 11:30,9 00:34,8 31:47,3 00:16,0 25:54,3  
  25 52 Indrek Lepiksaar Kadrina M 24 1:27:30,4 16:15,1 11:11,7 00:37,2 33:15,1 00:17,0 25:54,3  
  26 32 Sandra Schmit Viru SK N 2 1:28:10,0 11:01,5 13:36,8 00:35,7 35:50,1 00:25,0 26:40,9  
  27 26 Rita Toome Vinni vald / Pajusti N 3 1:28:17,2 16:56,8 11:17,6 00:29,6 32:15,8 00:22,0 26:55,4  
  28 16 Janek Seidelberg Sõmeru M 25 1:28:22,1 16:36,9 10:17,3 01:21,8 34:03,9 00:42,0 25:20,2  
  29 37 Imre Poom Võrnu küla. Mäetaguse M 26 1:28:39,7 16:31,9 10:47,9 01:04,2 32:24,9 00:38,0 27:12,8  
  30 62 Jaak Äärsi 0 M 27 1:29:43,5 15:20,2 11:03,1 00:25,7 38:31,9 00:19,0 24:03,6  
  31 6 Indrek Jürgenson Omniva SK M 28 1:30:03,4 12:53,8 12:51,1 00:26,1 35:05,8 00:25,0 28:21,6  
  32 30 Ulvar Pavlov Tamsalu M 29 1:30:54,0 20:38,2 10:21,7 00:38,1 36:55,4 00:19,0 22:01,6  
  33 41 Karol Hanga Kose vald M 30 1:31:07,1 17:40,9 10:41,8 00:48,3 37:37,9 01:52,0 22:26,2  
  34 40 Knut Hanga Kose vald M 31 1:31:52,0 15:50,8 11:43,9 01:11,3 38:06,8 00:52,0 24:07,2  
  35 47 Jan Aas Iisaku M 32 1:34:06,7 15:11,3 12:58,2 01:38,5 37:01,3 00:13,0 27:04,4  
  36 2 Margus Lepp AGRO 93 oonurme M 33 1:35:12,7 18:41,2 11:59,7 01:42,1 35:37,2 00:19,0 26:53,5  
  37 7 Helina Muruvee Tudu N 4 1:35:13,0 16:41,4 12:07,4 02:01,2 37:45,4 00:19,0 26:18,6  
  38 4 Argo Miller TALLINN M 34 1:35:53,1 20:35,2 12:30,7 01:10,1 37:45,9 00:44,0 23:07,2  
  39 24 Relika Toome Vinni VAK N 5 1:36:35,4 12:09,5 14:32,4 00:31,1 38:04,7 00:41,0 30:36,7  
  40 25 Martin Ruuto Vinni vald M 35 1:36:36,4 13:31,7 14:22,9 00:23,4 38:31,7 00:13,0 29:33,7  
  41 15 Rein Kane Loksa RSK M 36 1:37:25,6 14:17,0 14:29,0 00:35,0 41:15,0 00:17,0 26:32,6  
  42 49 Urmet Hiiekivi Agro 93 M 37 1:37:59,6 17:24,8 11:44,0 02:42,2 38:49,8 00:43,0 26:35,8  
  43 9 Raivo Tribuntsov MTÜ SOPS M 38 1:38:27,4 14:12,8 15:12,0 00:41,2 38:28,8 00:19,0 29:33,6  
  44 23 Madis Martin Lutter EÜS Põhjala M 39 1:38:55,1 19:02,8 12:53,5 00:26,7 38:14,8 00:14,0 28:03,3  
  45 5 Siim Mäe Tudu M 40 1:39:00,7 15:41,1 12:41,1 00:47,8 39:22,9 00:56,0 29:31,8  
  46 29 Kaivo Jürgenson Roela M 41 1:40:00,9 18:39,2 12:45,6 00:55,2 40:01,3 00:38,0 27:01,6  
  47 28 Mihkel Lepik Roela M 42 1:40:01,2 17:40,3 13:44,2 00:54,5 40:03,3 00:41,0 26:57,9  
  48 20 Merikene Annuk Jõgeva N 6 1:40:10,1 15:48,5 12:54,9 00:45,6 42:18,7 00:59,0 27:23,4  
  49 100 Vahur-Paul Põldma UusVana Teater M 43 1:41:07,0 20:26,1 13:01,2 00:44,7 38:08,5 01:39,0 27:07,5  
  50 44 Kadri Ukrainski Tartu N 7 1:41:25,3 17:35,5 14:07,5 00:53,0 39:48,7 23:00,0 06:00,6  
  51 51 Riika Ploompuu Hansa SK N 8 1:41:37,4 17:12,3 13:24,3 00:44,4 41:05,6 00:19,0 28:51,8  
  52 55 Margus Lehtpuu Rakvere vald. Karitsa küla M 44 1:42:56,5 16:49,9 12:40,5 01:30,6 42:12,9 00:44,0 28:58,6  
  53 10 Faouzi NAHAL France M 45 1:47:35,4 18:07,7 12:51,4 00:43,9 45:00,7 00:32,0 30:19,7  
  54 17 Mihkel Teder A-SPORT M 46 1:49:53,6 18:18,2 12:53,1 02:07,7 43:44,8 00:20,0 32:29,8  
  55 45 Ülle Maiste Tallinn N 9 1:57:34,3 18:23,0 14:42,0 01:25,0 46:03,1 00:58,0 36:03,2  
  56 48 Sergei Bobõlev Tallinn M 47 2:03:47,0 20:53,9 17:18,8 00:36,3 48:42,9 31:00,0 05:15,1  
  57 57 Siim Karja Ojaküla M 48 2:16:16,1 22:48,1 16:53,5 02:27,4 52:54,1 02:06,0 39:07,0  
  58 58 Emil Laugal Tallinn M 49 2:26:26,3 18:46,9 10:40,0 00:34,1 29:12,9 00:10,0 27:02,4  
  59 54 Mihkel Otsa Tudu M 50 2:56:57,8 22:31,2     1:39:24* 00:56,0 54:06,5  
  60 3 Arne Otsa Tudu M 51 2:57:36,3 24:58,6     1:37:59* 00:39,0 53:59,7  
    36 Carl Robert Kallaste Kaitsejõudude SK M   DNF              
                             
   
  * - aeg sisaldab rabajooksu, rattasõidu ja esimese vahetusala aega