1. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKURATTAVÕISTLUS Korraldaja: Scoutspataljoni Rattaklubi  
  ajamõõtja: Urmas Paejärv  
  19.08.2014 Paldiski Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  ERALDISTART - INTERVALLIGA 15 SEKUNDIT  
   
  Maastikurattasõit 2 x 10 km pikkusel ringil, raskel maastikul  
   
  Koht Võistlejanumber Nimi Võistkond Tulemus 1 ring 2 ring Võistlusklass Koht võistlusklassis  
  1 49 Taavi Selder Virupataljon 0:48:34,9 24:25,6 24:09,3 M 40 1  
  2 28 Lauri Malsroos Õhuvägi 0:49:23,0 24:45,9 24:37,1 M 40 2  
  3 52 Kalle Takel Logistika pataljon 0:54:27,8 27:19,7 27:08,1 M 40 3  
  4 48 Arvi Romandi   0:55:01,5 27:39,4 27:22,1 M 40 4  
  5 13 Gert Killing ScP Staap 0:56:54,1 28:12,0 28:42,1 M 40 5  
  6 10 Toomas  Kalda TVJ 0:57:36,7 29:32,1 28:04,6 M 40 6  
  7 34 Paul Nestor Virupataljon 0:57:51,7 27:48,6 30:03,1 M 40 7  
  8 24 Indrek Lääts Sidepat 0:57:58,2 29:09,0 28:49,2 M 40 8  
  9 41 Priit Printsmann ScP Staap 0:58:03,4 28:52,7 29:10,7 M 40 9  
  10 56 Raivo Terve Sidepat 0:58:33,9 29:14,1 29:19,8 M 41+ 1  
  11 37 Markus Paas Logistika pataljon 0:59:07,2 28:38,6 30:28,6 M 40 10  
  12 39 Indrek Peterkopf TVJ 1:00:17,5 32:52,8 27:24,7 M 41+ 2  
  13 26 Mihkel Madalvee TVJ 1:00:51,5 30:22,5 30:29,0 M 41+ 3  
  14 21 Joonas Kundla   1:00:52,2 30:28,4 30:23,8 M 40 11  
  15 6 Siim Hannus Sidepat 1:01:00,4 30:36,2 30:24,2 M 40 12  
  16 75 Siim Toomik Peastaap 1:01:25,5 30:58,6 30:26,9 M 40 13  
  17 22 Silver Lehemets MTB 1:01:56,9 30:14,1 31:42,8 M 40 14  
  18 66 Mattias Puusepp ScP B-coy 1:02:24,9 30:55,0 31:29,9 M 40 15  
  19 54 Rivo Tamson Merevägi 1:02:55,5 31:00,5 31:55,0 M 40 16  
  20 60 Birgo Vene MTB 1:03:11,4 31:40,1 31:31,3 M 40 17  
  21 46 Indrek Reinbach Merevägi 1:03:12,0 31:22,0 31:50,0 M 40 18  
  22 20 Jaanus Kundla ScP Staap 1:03:30,6 31:49,3 31:41,3 M 40 19  
  23 31 Rain Muru Õhuvägi 1:04:14,0 32:28,3 31:45,7 M 40 20  
  24 62 Rauno Viitmann ScP LTK 1:04:17,8 33:17,1 31:00,7 M 40 21  
  25 80 Janari Jaanso   1:05:02,5 32:17,2 32:45,3 M 40 22  
  26 43 Alo Purka Üle Nipli 1:05:41,6 33:06,9 32:34,7 M 40 23  
  27 19 Deniss  Krajuhhin Sidepat 1:05:50,8 32:40,5 33:10,3 M 40 24  
  28 27 Johannes Madsen Õhuvägi 1:05:58,4 32:55,4 33:03,0 M 40 25  
  29 58 Kristjan Tuisk Õhuvägi individ. 1:06:01,6 32:25,6 33:36,0 M 40 26  
  30 47 Hillar Reissaar MTB 1:06:29,0 32:06,5 34:22,5 M 40 27  
  31 55 Lauri Tanner Charly 1:08:01,3 33:49,2 34:12,1 M 40 28  
  32 64 Mart Voolaid Charly 1:08:22,7 34:02,0 34:20,7 M 40 29  
  33 33 Silver Mäe Logistika pataljon 1:08:38,0 33:16,7 35:21,3 M 40 30  
  34 23 Heini Lein Üle Nipli 1:08:54,8 34:34,4 34:20,4 M 40 31  
  35 29 Marek Mardo Merevägi 1:09:24,8 35:19,1 34:05,7 M 41+ 4  
  36 50 Mirell Semenkova Virupataljon 1:10:53,8 35:18,2 35:35,6 N 35 1  
  37 74 Kalmer Antsov Charly 1:11:05,6 34:46,4 36:19,2 M 40 32  
  38 45 Andreas Rebane 1JVBr individ 1:11:08,8 33:19,9 37:48,9 M 40 33  
  39 59 Mark Valma Õhuvägi 1:11:52,7 35:27,6 36:25,1 M 40 34  
  40 11 Priit Kaljuläte Charly 1:12:19,2 35:45,4 36:33,8 M 40 35  
  41 35 Johannes Nõges MTB 1:12:31,1 35:54,3 36:36,8 M 40 36  
  42 8 Tarmo Jänes ScP A-coy 1:13:46,8 36:41,5 37:05,3 M 40 37  
  43 53 Garl-Gustav Tamberg Vahipataljon 1:14:31,4 37:20,7 37:10,7 M 40 38  
  44 71 Heiki Mägi Luurerühm 1:14:32,8 36:54,9 37:37,9 M 40 39  
  45 1 Andres Ehala Vahipataljon 1:14:44,1 36:35,9 38:08,2 M 40 40  
  46 63 Sander Villo ScP LTK 1:14:48,2 37:19,0 37:29,2 M 40 41  
  47 65 Aleksander Kuus LTK 1:15:34,4 37:14,0 38:20,4 M 40 42  
  48 73 Roomet Marks Luurerühm 1:15:38,2 36:14,8 39:23,4 M 40 43  
  49 69 Kaido Taaler ScP B-coy 1:15:41,0 36:46,4 38:54,6 M 40 44  
  50 5 Maris Freundenthal TVJ 1:15:41,5 37:56,4 37:45,1 N 35 2  
  51 57 Argo Tillmann ScP A-coy 1:16:00,7 37:15,7 38:45,0 M 40 45  
  52 78 Mario Finke USA 1:17:23,3 37:41,8 39:41,5 M 40 46  
  53 15 Maiki Kinnunen   1:18:41,1 38:07,6 40:33,5 N 36+ 1  
  54 72 Raido Kalvik Luurerühm 1:18:41,8 36:13,6 42:28,2 M 40 47  
  55 70 Joel Tõnisson Luurerühm 1:19:10,7 38:14,1 40:56,6 M 40 48  
  56 81 Vidrik-Rein Arukask LTK 1:19:35,2 38:39,5 40:55,7 M 40 49  
  57 12 Raul Kikkas Üle Nipli 1:19:43,5 39:09,1 40:34,4 M 40 50  
  58 51 Aune Surva Sidepat individ. 1:23:22,3 41:29,5 41:52,8 N 35 3  
  59 14 Eero Kinnunen Virupataljon 1:24:56,4 42:58,3 41:58,1 M 41+ 5  
  60 32 Ilja Muðkin ScP A-coy 1:25:34,5 40:51,8 44:42,7 M 40 51  
  61 18 Christo Klettenberg Vahipataljon 1:27:50,5 54:43,5 33:07,0 M 40 52  
  62 2 Rivo Ekbaum Üle Nipli 1:31:58,1 45:03,0 46:55,1 M 40 53  
  63 38 Mikk Paas ScP A-coy 1:34:27,7 43:51,2 50:36,5 M 40 54  
  64 42 Erlend Pulk ScP LTK 1:35:23,9 44:22,4 51:01,5 M 40 55  
  65 9 Rain Järmann ScP STK individ 1:36:02,7 47:36,5 48:26,2 M 40 56  
  66 77 Sean Fitzgibbons USA 1:37:57,3 52:11,2 45:46,1 M 40 57  
  67 36 Allan Ojarand TVJ individ. 1:39:08,7 48:48,6 50:20,1 M 41+ 6  
  68 61 Oliver Ventsel STK individ. 1:43:04,9 48:50,0 54:14,9 M 40 58  
  69 3 Mari-liis Elming ScP STK individ 1:45:07,5 48:16,4 56:51,1 N 35 4  
  70 76 Laonerd Porter USA 1:45:29,5 54:41,4 50:48,1 M 40 59  
  71 16 Kristiina Kipper Vahipataljon 1:51:31,9 54:51,9 56:40,0 N 36+ 2  
  72 79 Brandon Whitler USA DNF 55:37,0   M 40 60  
   
   
  VÕISTKONDLIK ARVESTUS - 3 parimat tulemust  
   
   
  Koht Võistkonna nimi Tulemus  
  1 Virupataljon 2:57:21,0  
  2 Sidepat 2:57:32,0  
  3 ScP Staap 2:58:28,0  
  4 TVJ 2:58:47,0  
  5 Õhuvägi 2:59:35,0  
  6 Logistika pataljon 3:02:13,0  
  7 MTB 3:11:37,0  
  8 Merevägi 3:15:33,0  
  9 Charly 3:27:30,0  
  10 Üle Nipli 3:34:21,0  
  11 Luurerühm 3:48:53,0  
  12 ScP LTK 3:54:30,0  
  13 ScP A-coy 3:55:23,0  
  14 Vahipataljon 3:57:06,0  
  15 USA 4:40:49,0