1. JALAVÄEBRIGAADI JOOKSUVÕISTLUS Korraldaja: Scoutspataljoni Rattaklubi, N-srs Ott Mänd  
  ajamõõtja: Urmas Paejärv  
  2.10.2014 Paldiski Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
  www.antrotsenter.ee  
   
  TEATEJOOKS - 4 x 4 km Temperatuur 7 - 12 kraadi C  
  Pilvitu, päikeseline  
  Start kl 11:10:00 Tuul 2 - 3 m/s  
   
  Koht Võistlejanumber Nimi Võistkond Tulemus Võistlusklass Koht võistlusklassis  
  1 23 Mats Puhalainen b-coy Bravo 2 0:18:32,0 M 1  
  2 11 Peedu Perner a-coy  0:19:02,0 M 2  
  3 30 Marko Valter Üldvõistkond 0:19:06,0 M 3  
  4 29 Lauri Tanner Üldvõistkond 0:19:07,0 M 4  
  5 31 Kalmer Antsov Üldvõistkond 0:19:09,0 M 5  
  6 26 Martin Aavik b-coy Bravo 3 0:19:16,4 M 6  
  7 10 Hardi Heinsar a-coy  0:19:17,0 M 7  
  8 21 Taavi Engman b-coy Bravo 2 0:19:30,6 M 8  
  9 28 Timo Tigane b-coy Bravo 3 0:19:37,1 M 9  
  10 37 Urmas Tammeaid Staap 0:19:57,0 M 10  
  11 27 Juri Käär b-coy Bravo 3 0:19:57,9 M 11  
  12 17 Margus Tammekivi b-coy Bravo 1 0:20:09,0 M 12  
  13 9 Tarmo Jänes a-coy  0:20:16,8 M 13  
  14 24 Kaur Viira b-coy Bravo 2 0:20:22,0 M 14  
  15 40 Priit Lilleväli Staap 0:20:54,0 M 15  
  16 38 Priit Printsmann Staap 0:21:00,2 M 16  
  17 32 Aleksandr Kravtšuk Üldvõistkond 0:21:02,4 M 17  
  18 12 Ingvar Lagerest a-coy  0:21:03,9 M 18  
  19 16 Aleksandr Kirienko STK  0:21:07,3 M 19  
  20 14 Heni Lein STK  0:21:25,4 M 20  
  21 18 Kaidar Kingo b-coy Bravo 1 0:21:25,6 M 21  
  22 25 Arvi Hänikene b-coy Bravo 3 0:21:30,0 M 22  
  23 4 Kaur Mankin c-coy Charlie Priimused 0:21:46,5 M 23  
  24 20 Erko Tšernobrovkin b-coy Bravo 1 0:22:11,6 M 24  
  25 19 Marion Kivilaan b-coy Bravo 1 0:22:16,0 N 25  
  26 2 Kardo Akmens c-coy Charlie Priimused 0:22:39,0 M 26  
  27 22 Villi Kirss b-coy Bravo 2 0:22:57,1 M 27  
  28 1 Kristo Muul c-coy Charlie Priimused 0:23:09,0 M 28  
  29 13 Tarmo Samuel STK  0:23:11,7 M 29  
  30 39 Meelis Soosaar Staap 0:23:53,2 M 30  
  31 15 Tarmo Tammemägi STK  0:24:24,0 M 31  
  32 3 Kairo Edvand c-coy Charlie Priimused 0:25:00,5 M 32  
  33 33 Kait Põhjala individuaal  0:27:20,5 N 1  
  34 35 Mari-Liis Elming individuaal  0:31:22,1 N 2  
    34 Anni Madisson individuaal  DNS N    
    5 Aleksandr Kuus LTK  DNS M    
    6 Madis Küppar LTK  DNS M    
    7 Freet-Gevin Maasik LTK  DNS M    
    8 Albert Benedik LTK  DNS M    
   
   
  VÕISTKONDLIK ARVESTUS - 4 võistkonnaliikme tulemuse summa  
   
   
  Koht Võistkonna nimi Tulemus  
  1 Üldvõistkond 1:18:24,4  
  2 a-coy  1:19:39,7  
  3 b-coy Bravo 3 1:20:21,4  
  4 b-coy Bravo 2 1:21:21,7  
  5 Staap 1:25:44,4  
  6 b-coy Bravo 1 1:26:02,2  
  7 STK  1:30:08,4  
  8 c-coy Charlie Priimused 1:32:35,0