SAKU TRAIL RUN 2014 Korraldaja - Organizer: MTÜ Spordiklubi Porter Racing  
   
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  03.05.2014 SAKU TERVISERAJAD Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  16 km distants  
   
  Koht Nr Nimi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus 1. ring 2. ring  
  1 11 Taavo  Tinno M 16 km 1 1:09:42,3 0:35:13,3 0:34:29,0  
  2 37 Jaanus Pedak M 16 km 2 1:15:45,2 0:37:05,2 0:38:40,0  
  3 12 Marko Valter M 16 km 3 1:16:04,2 0:37:49,2 0:38:15,0  
  4 14 Rain Airik M 16 km 4 1:16:44,8 0:38:43,2 0:38:01,6  
  5 18 Rommi Kruuse M 16 km 5 1:17:57,1 0:40:01,1 0:37:56,0  
  6 13 Sten-Eric Uibo M 16 km 6 1:18:10,0 0:38:17,0 0:39:53,0  
  7 22 Toomas Timmermann M 16 km 7 1:20:05,4 0:40:10,4 0:39:55,0  
  8 9 Ivo Tatrik M 16 km 8 1:20:10,9 0:40:11,7 0:39:59,2  
  9 15 Sven Liivand M 16 km 9 1:23:13,9 0:41:01,4 0:42:12,5  
  10 25 Paavo Nael M 16 km 10 1:25:35,2 0:42:05,0 0:43:30,2  
  11 36 Marko Pruus M 16 km 11 1:25:35,8 0:42:06,2 0:43:29,6  
  12 20 Raigo Treimut M 16 km 12 1:26:50,6 0:43:41,3 0:43:09,3  
  13 23 Aivar Kuusmik M 16 km 13 1:26:56,1 0:43:20,1 0:43:36,0  
  14 19 Jaak Tarvis M 16 km 14 1:27:31,5 0:43:52,5 0:43:39,0  
  15 38 Tarmo Tarlap M 16 km 15 1:28:08,6 0:43:19,6 0:44:49,0  
  16 24 Lauri Lepalaan M 16 km 16 1:28:47,8 0:45:34,3 0:43:13,5  
  17 2 Edit Kannel N 16 km 1 1:29:08,1 0:44:02,0 0:45:06,1  
  18 27 Marti Lung M 16 km 17 1:29:25,9 0:44:45,5 0:44:40,4  
  19 40 Kalvo Kalmu M 16 km 18 1:29:44,1 0:45:45,1 0:43:59,0  
  20 16 Olev Kitvel M 16 km 19 1:30:19,5 0:45:00,5 0:45:19,0  
  21 26 Harry Grünberg M 16 km 20 1:31:33,5 0:44:59,5 0:46:34,0  
  22 35 Liina Silluste N 16 km 2 1:32:32,5 0:45:57,5 0:46:35,0  
  23 10 Andrus Emerson M 16 km 21 1:43:47,9 0:50:04,3 0:53:43,6  
  24 3 Eve Kitvel N 16 km 3 1:43:48,2 0:50:46,2 0:53:02,0  
  25 28 Siiri Tamm N 16 km 4 1:46:10,3 0:53:05,3 0:53:05,0  
  26 7 Rebecca Vaiksalu N 16 km 5 1:46:54,3 0:56:49,1 0:50:05,2  
  27 1 Kaire Vühner N 16 km 6 1:47:56,1 0:52:12,1 0:55:44,0  
  28 4 Kristiina Kõll-Grünberg N 16 km 7 1:50:19,0 0:55:12,0 0:55:07,0  
  29 6 Carolin  Vaiksalu N 16 km 8 1:52:55,5 0:56:49,3 0:56:06,2  
  30 8 Marlen  Valgma N 16 km 9 1:52:55,5 0:56:49,0 0:56:06,5  
  31 45 Age Tammsoo N 16 km 10 2:39:56,8 1:20:45,3 1:19:11,5  
  32 32 Elisabeth Eisen N 16 km 11 0:50:04,0 0:50:04,0    
  33 39 Mari Jääger N 16 km 12 0:52:32,4 0:52:32,4    
  34 31 Johanna-Margaret Eisen N 16 km 13 1:08:29,4 1:08:29,4    
  35 33 Taivo Aasorg M 16 km 22 1:08:29,7 1:08:29,7    
   
   
   
   
  8 km distants  
   
  Koht Nr Nimi Võistlusklass Koht võistlusklassis Tulemus  
  1 42 Kert Kask M 8 km 1 0:41:06,6  
  2 29 Stina Aava N 8 km 1 0:48:51,3  
  3 34 Henry Grünberg M 8 km 2 0:54:53,5  
  4 43 Greg Vahter M 8 km 3 1:00:50,2  
  5 30 Kevin Väät M 8 km 4 1:04:12,4  
  6 44 Carolin Tammsoo N 8 km 2 1:12:43,7  
  7 41 Cristel Tammsoo N 8 km 3 1:20:27,3