MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL
MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE
KORRALDAJA/ORGANIZER: EESTI TRIATLONI LIIT,
ANTROTSENTER OÜ
 
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  17.08.2014 TAMMEMÄE - KEILA Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing:
Antrotsenter OÜ, Urmas Paejärv
 
  http://www.antrotsenter.ee/timing  
   
  Poolpikk distants - Half distance Võistkondlik võistlus - Team relay
 
  1,9 km ujumine (swim) - 90 km rattasõit (cycling) - 21,1 km jooks (running)  
  Ilm: Vee temperatuur - 21, õhu temperatuur - 17 - 24, tuule kiirus 2 - 4 m/s- , sademed - lõpus kerge sadu, vahelduv pilvisus  
   
  Koht - Place Number Nimi - Name Võistlejad - Team members Ujumine - Swimming T 1 Ratas - Cycling T 2 Jooks - Running Finiš  
  1 1120 Dig it! Ergo Tamm, Priit Vare, Alan Savastver 0:28:21,5 01:02,0 2:18:51,5 00:31,3 1:27:14,4 4:16:00,7  
  2 1115 SkiBikemarathon Team Andrey Storozhuk, Roman Gorshenin, Oleg Kovalev 0:41:27,7 01:10,0 2:16:52,3 00:47,7 1:33:03,1 4:33:20,8  
  3 1119 Harju keskmine Jaan Sibul, Risto Raaper, Silver Tamm 0:35:26,1 01:34,9 2:32:54,0 01:00,0 1:35:53,2 4:46:48,2  
  4 1110 Triatlonisõbrad Maili Jorro, Toomas Timmermann, Veikko Hõbemägi 0:40:16,5 01:02,5 2:23:18,0 00:42,6 1:47:24,7 4:52:44,3  
  5 1117 21CC naiskond 21CC Triatloniklubi: Erika Jürgenson, Karmen Reinpõld, Kaire Vühner 0:35:40,0 01:20,5 2:27:17,6 00:37,2 1:55:29,7 5:00:25,0  
  6 1121 Fast mom and one broke achilles 21cc: Chris Rohde, Jurgita Rohde 0:31:18,6 01:47,4 2:28:09,0 00:38,5 2:02:21,8 5:04:15,3  
  7 1112 SIN-BIN Maari-Liisa Kartau, Joonas Lember, Taavi Kivisalu 0:35:20,2 02:12,8 2:57:01,0 00:30,9 1:46:46,5 5:21:51,4  
  8 1111 Kaheksarattalised Naised Geidi Kruusmann, Terje Vingisaar, Ela Vulla 0:40:36,0 01:39,0 2:31:20,0 29:24,1 1:40:31,4 5:23:30,5  
  9 1113 Neva Racing Team Aleksandr Vasjagin, Andrei Predtechenskii, Andrei Predtechenskii 0:36:38,7 01:31,3 2:41:02,0 03:15,4 2:02:35,5 5:25:02,9  
  10 1114 TREV-2 Kuldar Arusalu, Heiki Tulk, Piret Reinik 0:34:41,5 01:01,0 2:44:30,5 00:46,0 2:05:14,5 5:26:13,5  
  11 1116 Ühe ema lapsed Meriliis Kivila, Rita Kivila, Märt Kivila 0:38:06,1 01:38,9 3:07:41,0 02:18,1 1:42:13,5 5:31:57,6  
  12 1118 EASi kolmik Alar Urke, Rene Küttim; Tambet Tõnisson 0:46:24,4 02:05,6 2:56:58,0 00:46,4 1:46:18,2 5:32:32,6  
                       
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Urmas Paejärv