MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE KORRALDAJA/ORGANIZER: EESTI TRIATLONI LIIT
ja ANTROTSENTER OÜ
 
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  17.08.2014 TAMMEMÄE - KEILA Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing:  Antrotsenter OÜ, Urmas Paejärv  
  http://www.antrotsenter.ee/timing  
   
  Poolpikk distants - Half distance Individuaalvõistlus
 
  1,9 km ujumine (swim) - 90 km rattasõit (cycling) - 21,1 km jooks (running)  
  Ilm: Vee temperatuur - 21, õhu temperatuur - 17 - 24, tuule kiirus 2 - 4 m/s- , sademed - lõpus kerge sadu, vahelduv pilvisus  
   
  Koht - Place Number Nimi - Name Klubi - Club Ujumine - Swimming T 1 Ratas - Cycling T 2 Jooks - Running Finiš Võistlusklass - Age group Koht võistlusklassis - Position in age group  
  1 1048 Mart Suurkivi TTÜ SK 0:27:42,0 01:15,0 2:20:22,0 01:23,3 1:26:33,8 4:17:16,1 M 1  
  2 1024 Heigo Nõmmik   0:32:44,9 01:27,1 2:25:30,0 00:47,7 1:34:51,7 4:35:21,4 M 2  
  3 1018 Aleksandr Sepp InFocus 0:34:48,0 01:27,0 2:23:29,0 00:47,5 1:40:51,5 4:41:23,0 M 3  
  4 1010 Madis Rouhijainen Team Ronhill 0:34:43,6 01:22,4 2:33:14,0 01:08,6 1:30:55,4 4:41:24,0 M 4  
  5 1039 Margus Nael   0:34:46,1 01:53,9 2:20:30,0 01:07,8 1:49:14,0 4:47:31,8 M 5  
  6 1040 Aleksandrs Scedrovs   0:37:06,7 01:46,3 2:30:28,0 01:32,9 1:37:02,1 4:47:56,0 M 6  
  7 1056 Mait Miller 21CC Triatloniklubi 0:34:30,8 01:56,2 2:23:53,0 01:08,3 1:46:50,7 4:48:19,0 M 40 1  
  8 1006 Erkki Erend 21CC Triatloniklubi 0:36:36,0 02:08,0 2:25:44,0 01:16,3 1:43:01,8 4:48:46,1 M 7  
  9 1023 Vsevolod Muravev Tartu Ujumisklubi 0:29:06,0 01:06,0 2:41:38,0 00:51,7 1:36:36,6 4:49:18,3 M 8  
  10 1012 Liisa Kull TriSmile 0:36:12,5 01:12,5 2:31:13,0 00:59,8 1:40:18,8 4:49:56,6 N 1  
  11 1043 Vladimir Galkin   0:29:50,8 02:36,2 2:39:11,0 00:32,8 1:42:06,2 4:54:17,0 M 40 2  
  12 1051 Jürgen Ligi 21CC Triatloniklubi 0:38:50,8 01:41,3 2:31:39,0 01:44,0 1:40:41,2 4:54:36,3 M 50 1  
  13 1037 Jaanus Pettai   0:35:21,8 01:43,2 2:30:28,0 01:21,1 1:48:35,2 4:57:29,3 M 9  
  14 1036 Peep Leino   0:41:33,3 07:34,7 2:17:28,0 02:08,8 1:49:59,0 4:58:43,8 M 10  
  15 1052 Mihhail Bõtškov InFocus 0:37:04,9 04:17,1 2:37:23,0 01:36,3 1:40:36,9 5:00:58,2 M 11  
  16 1041 Evgeniy Birin Trilife 0:38:32,1 01:49,9 2:38:36,0 01:10,5 1:41:42,7 5:01:51,2 M 12  
  17 1014 Erko Kurvits SK Keremeister 0:41:27,5 03:27,5 2:27:17,0 01:50,0 1:48:45,0 5:02:47,0 M 13  
  18 1030 Tair Anton A2K Spordiklubi 0:35:44,1 02:35,9 2:36:15,0 00:30,8 1:49:00,6 5:04:06,4 M 40 3  
  19 1015 Tapio Malkki Lepu 0:41:31,4 01:35,5 2:34:08,6 00:36,6 1:46:53,7 5:04:45,8 M 40 4  
  20 1026 Andrus Jaamul Tabasalu UK 0:29:46,9 03:30,1 2:25:01,0 02:46,2 2:04:56,8 5:06:01,0 M 40 5  
  21 1007 Ivar Vilson Spordiklubi IKS 0:37:49,8 01:57,2 2:25:38,0 01:50,6 1:59:13,8 5:06:29,4 M 40 6  
  22 1044 Romet Väljataga 21CC Triatloniklubi 0:40:54,7 03:23,3 2:40:57,0 01:19,0 1:43:45,0 5:10:19,0 M 14  
  23 1049 Aivar Juhandi Sparta 0:35:16,9 03:23,1 2:38:35,0 02:11,0 1:52:13,0 5:11:39,0 M 15  
  24 1053 Siim Ojaver Astro Baltics 0:45:43,0 04:11,0 2:18:08,0 05:20,0 1:59:17,0 5:12:39,0 M 16  
  25 1045 Aleksei Kuligin   0:34:57,0 04:13,0 2:32:35,0 04:59,7 2:00:10,7 5:16:55,4 M 17  
  26 1013 Ivo Kivastik   0:35:42,0 02:31,0 2:32:15,0 01:31,7 2:05:40,5 5:17:40,2 M 40 7  
  27 1004 Andrei Tšerednik 21CC Triatloniklubi 0:35:18,6 03:28,6 2:44:41,0 01:55,4 1:52:52,9 5:18:16,5 M 18  
  28 1047 Alo Süvari   0:41:07,9 04:07,1 2:46:40,0 02:24,7 1:45:00,3 5:19:20,0 M 19  
  29 1055 Tiit Tõnismäe Vanamõisa SK 0:36:38,4 11:31,6 2:31:57,0 02:18,7 1:58:28,2 5:20:53,9 M 40 8  
  30 1042 Valentins Scedrovs   0:36:49,5 03:15,5 2:49:05,0 04:06,0 1:52:42,8 5:25:58,8 M 20  
  31 1019 Lembit Pallas TTÜ Spordiklubi 0:43:25,6 01:17,4 2:39:52,0 01:22,0 2:01:04,3 5:27:01,3 M 60 1  
  32 1038 Tõnu Mändma   0:37:17,5 02:07,0 2:43:22,5 01:50,9 2:02:25,9 5:27:03,8 M 21  
  33 1054 Viktor Kassatkin Tabasalu Triatloni Klubi 0:36:13,6 04:50,4 2:56:04,0 02:00,7 1:49:54,6 5:29:03,3 M 40 9  
  34 1005 Argo Miller   0:56:04,7 02:30,3 2:42:40,0 01:59,8 1:47:00,4 5:30:15,2 M 22  
  35 1031 Sergey Borisov Jõhvi 0:39:18,5 03:27,0 2:49:56,0 01:15,3 1:57:12,0 5:31:08,8 M 50 2  
  36 1050 Toomas Greenbaum sparta 0:37:14,3 02:23,2 2:34:50,5 02:12,9 2:19:05,5 5:35:46,4 M 23  
  37 1028 Andres Aamisepp Kiili SK 0:38:03,5 02:40,0 2:51:01,5 02:52,8 2:02:51,1 5:37:28,9 M 24  
  38 1059 Eerik Heldna Biathlon 0:40:12,3 03:25,0 2:57:30,7 02:18,5 1:54:33,4 5:37:59,9 M 25  
  39 1025 Marika Rohtla   0:45:27,3 02:37,7 2:52:30,0 01:35,2 1:57:14,8 5:39:25,0 N 40 1  
  40 1035 Ivars Golsts   0:41:23,1 05:16,9 2:49:00,0 02:23,4 2:07:30,3 5:45:33,7 M 40 10  
  41 1009 Risto Erik   0:38:01,5 06:31,1 2:52:53,4 04:45,8 2:03:44,7 5:45:56,5 M 26  
  42 1020 Kirsi  Piiparinen   0:39:16,8 01:28,0 2:57:57,0 01:21,2 2:06:33,0 5:46:35,9 N 40 2  
  43 1003 Eugen Õis   0:46:46,3 02:10,7 2:40:28,0 01:49,0 2:17:50,1 5:49:04,1 M 60 2  
  44 1011 Raivo Olgo   0:43:41,9 03:32,0 2:36:19,1 03:25,4 2:29:01,4 5:55:59,8 M 40 11  
  45 1032 Neeme-Rain Velleste 21CC Triatloniklubi 0:38:24,5 04:05,5 3:09:20,0 02:42,0 2:03:26,8 5:57:58,8 M 27  
  46 1034 Lauri Plutus 21CC Triatloniklubi 0:42:06,8 03:24,0 2:59:03,2 01:21,3 2:15:12,4 6:01:07,7 M 28  
  47 1001 Pavel Golovanev Trilife 0:35:35,7 03:40,4 2:31:48,9 28:38,4 2:22:12,6 6:01:56,0 M 29  
  48 1017 Enno Kaasik   0:40:31,8 04:33,0 2:53:50,2 03:14,3 2:27:42,8 6:09:52,1 M 60 3  
  49 1022 Madis Puhm   0:40:25,2 03:34,8 3:12:09,0 02:36,0 2:12:21,0 6:11:06,0 M 40 12  
  50 1021 Alexey Nedelskiy   0:38:57,7 04:42,3 3:08:42,0 03:12,6 2:16:01,7 6:11:36,3 M 60 4  
  51 1016 Greta Malkki Lepu 0:40:40,4 01:34,6 3:00:27,0 01:59,2 2:35:34,8 6:20:16,0 N 40 3  
  52 1033 Urmo Ilves Brenstol 0:42:07,4 03:41,0 3:10:18,6 03:19,5 2:23:59,6 6:23:26,1 M 40 13  
  53 1027 Peep Eomois TAOK 0:59:09,1 07:42,9 3:03:13,0 05:17,0 2:29:52,9 6:45:13,8 M 50 3  
  54 1029 Anneli Jõela Scania 0:39:47,8 06:27,2 3:37:15,0 02:05,0 2:22:26,8 6:48:01,8 N 2  
    1057 Jaanus Juss   0:35:12,5 02:32,1 2:27:06,4 31:20,0 2 ringi DNF M    
    1058 Urmas Laur   0:37:45,6 02:17,0 2:23:51,0     DNF M 40    
                           
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Urmas Paejärv