MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL - MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE KORRALDAJA/ORGANIZER: EESTI TRIATLONI LIIT
ja ANTROTSENTER OÜ
 
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  17.08.2014 TAMMEMÄE - KEILA Ajamõõtmise korraldus - Timing organizing: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)  
  http://www.antrotsenter.ee/timing  
 
 
  Täispikk distants - Long distance Individuaalvõistlus  
  3,8 km ujumine (swim) - 180 km rattasõit (cycling) - 42,2 km jooks (running)  
  Ilm: Vee temperatuur - 21, õhu temperatuur - 17 - 24, tuule kiirus 2 - 4 m/s- , sademed - lõpus kerge sadu, vahelduv pilvisus  
   
  Koht - Place Number Nimi - Name Klubi - Club Ujumine - Swimming T 1 Ratas - Cycling T 2 Jooks - Running Finiš Võistlusklass - Age group Koht võistlusklassis - Position in age group  
  1 49 Villu Vakra 21CC Triatloniklubi 0:58:10,2 01:21,0 4:33:45,8 01:12,3 3:11:50,2 8:46:19,5 M 1  
  2 54 Margus Heintalu Tabasalu triatloniklubi 1:00:26,8 01:16,0 4:54:42,2 01:30,6 3:10:57,1 9:08:52,7 M 2  
  3 3 Toomas Loho SJK Viiking 1:02:15,2 01:36,8 4:53:38,0 01:27,0 3:38:53,3 9:37:50,3 M 3  
  4 17 Margus Tamm SK Triatleet 1:02:03,8 02:46,0 5:07:45,2 01:40,5 3:27:45,0 9:42:00,5 M 40 1  
  5 6 Alo Alunurm 21CC Triatloniklubi 1:03:30,0 01:48,0 4:55:35,0 01:08,8 3:43:39,9 9:45:41,7 M 40 2  
  6 23 Toomas Lelov 21CC Triatloniklubi 0:57:46,4 02:06,0 4:53:47,6 01:01,9 3:52:15,9 9:46:57,8 M 4  
  7 60 Andre Mägi 21CC Triatloniklubi 1:10:54,0 02:15,0 4:56:18,0 01:28,9 3:37:52,5 9:48:48,4 M 40 3  
  8 42 Aivars Uzols DTC Jauniba club 1:04:53,8 02:31,0 5:05:42,2 02:28,9 3:37:26,3 9:53:02,2 M 50 1  
  9 19 Paul Ruubel SK Keremeister 1:04:57,6 02:02,3 4:51:23,1 02:35,4 3:55:59,4 9:56:57,8 M 5  
  10 31 Lumir Hlavac SK Fuga 1:08:16,0 02:51,0 5:11:43,0 03:18,8 3:34:09,7 10:00:18,5 M 40 4  
  11 41 Tanel Tarlap 21CC Triatloniklubi 1:22:21,2 03:22,0 5:13:01,8 02:15,0 3:27:13,1 10:08:13,1 M 6  
  12 32 Martin Meri Pringstore 1:06:12,6 02:16,0 5:23:27,4 01:59,6 3:38:58,4 10:12:54,0 M 7  
  13 22 Tõnu Hendrikson Ekstreempark 1:03:25,0 01:54,0 5:07:30,0 02:48,6 4:02:31,0 10:18:08,6 M 40 5  
  14 39 Kristjan Kajaste 21CC Triatloniklubi 1:04:52,3 01:50,0 5:00:12,7 01:29,7 4:10:18,7 10:18:43,4 M 8  
  15 57 Harry Liipa   1:10:36,4 02:34,0 5:22:59,6 01:08,0 3:55:39,0 10:32:57,0 M 9  
  16 47 Jorma Härmsalu 21CC Triatloniklubi 1:17:44,9 03:04,0 5:24:30,1 01:33,8 3:49:39,3 10:36:32,1 M 10  
  17 35 Jaak Raivo   1:20:57,3 03:42,0 5:01:50,7 02:32,0 4:10:36,5 10:39:38,5 M 40 6  
  18 4 Aarne Vasarik 21CC Triatloniklubi 1:10:15,6 04:14,4 5:06:25,0 03:32,4 4:15:40,6 10:40:08,0 M 11  
  19 14 Rain Airik Trismile 1:31:43,5 03:01,0 5:14:30,5 02:41,3 3:51:19,7 10:43:16,0 M 12  
  20 11 Toomas Jõgeva   1:16:06,7 02:40,3 5:17:08,0 02:06,3 4:06:21,7 10:44:23,0 M 40 7  
  21 8 Kadri Possul 21CC Triatloniklubi 1:17:44,1 01:54,9 5:24:26,0 00:57,7 4:03:25,0 10:48:27,7 N 40 1  
  22 29 ALEKSEI GRIGOREV   1:25:09,2 02:40,0 5:11:49,8 01:38,0 4:07:42,0 10:48:59,0 M 13  
  23 43 Aleksey Muravev   1:12:31,4 03:48,0 5:28:06,6 01:43,0 4:07:30,3 10:53:39,3 M 40 8  
  24 50 Kristjan Kongo   1:27:24,3 03:18,7 5:27:14,0 01:31,5 3:58:58,0 10:58:26,5 M 14  
  25 61 Raio Piiroja   1:17:43,8 02:53,0 5:22:52,2 03:49,2 4:14:36,7 11:01:54,9 M 15  
  26 58 Anti Liivat   1:17:19,0 04:53,0 5:23:04,0 02:51,5 4:14:27,1 11:02:34,6 M 16  
  27 2 Andrus Rootalu Esvika Elekter 1:11:03,6 02:01,4 5:10:20,0 02:26,0 4:37:08,3 11:02:59,3 M 40 9  
  28 44 Arno Aamisepp Kiili SK 1:27:45,7 03:38,0 5:22:35,3 01:50,0 4:14:28,7 11:10:17,7 M 17  
  29 27 Andres Kaju   1:07:55,3 02:09,0 5:29:25,7 02:30,1 4:29:37,8 11:11:37,9 M 18  
  30 18 Jaanus Kaur   1:25:45,6 02:09,0 5:12:20,4 01:46,7 4:30:12,9 11:12:14,6 M 50 2  
  31 62 Urmas Rebane SK Jooksupartner 1:25:23,6 03:18,0 5:38:09,4 01:45,7 4:05:29,3 11:14:06,0 M 40 10  
  32 33 Vladimir Korotun   1:20:13,8 02:09,0 5:37:42,2 03:18,1 4:15:35,2 11:18:58,3 M 50 3  
  33 37 HEIKI TIIKOJA   1:37:09,9 03:20,0 5:32:11,1 01:56,2 4:07:01,7 11:21:38,9 M 19  
  34 52 Aivo Traks KVPS 1:22:51,1 02:16,0 5:39:37,9 03:26,2 4:16:27,2 11:24:38,4 M 40 11  
  35 13 Uldis Kirtovskis Izturiba.LV 1:29:04,7 05:30,3 5:43:07,0 07:16,6 4:02:12,0 11:27:10,6 M 50 4  
  36 53 Jānis Riekstiņš Ape TK 1:14:43,9 04:10,0 5:26:28,1 17:06,4 4:28:10,9 11:30:39,3 M 40 12  
  37 56 Juri Karjagin Trismile 1:16:45,1 05:07,0 6:04:17,9 06:08,7 4:36:43,9 12:09:02,6 M 40 13  
  38 55 Indrek Pak Team Pak Kadarbiku 1:06:06,9 03:03,0 5:23:07,1 03:16,1 5:35:49,7 12:11:22,8 M 40 14  
  39 48 Marden Muuk Hawaii Express 1:15:59,1 04:14,0 5:25:20,9 16:25,7 5:10:02,0 12:12:01,7 M 20  
  40 9 Einari Talviste Waterworld.ee 1:03:44,6 02:48,4 5:54:54,0 02:47,1 5:16:37,7 12:20:51,8 M 40 15  
  41 25 Daniil Efimov ЯRoller 1:41:00,6 03:43,0 6:10:01,4 03:50,4 4:35:04,9 12:33:40,3 M 40 16  
  42 20 Sergey Smirnov trilife.ru 1:27:36,5 03:48,0 6:15:49,5 02:58,7 4:44:15,5 12:34:28,2 M 40 17  
  43 30 Aleksey Ozerov Wind Rose 1:25:08,1 08:25,0 6:09:15,9 07:07,2 4:49:01,6 12:38:57,8 M 40 18  
  44 40 Rain Marrandi   1:26:29,6 04:24,0 5:58:46,4 02:45,7 5:22:01,3 12:54:27,0 M 21  
  45 21 Algis Sepp   1:28:01,3 04:18,0 6:22:13,7 03:22,6 5:12:22,7 13:10:18,3 M 22  
  46 38 Indrek Jürgenson Eesti Posti Spordiklubi 1:17:00,0 04:59,0 6:21:18,0 03:55,1 5:26:11,6 13:13:23,7 M 23  
  47 46 Kari Treial Elva Spordiliit 1:13:11,7 05:02,0 6:32:54,3 03:00,9 5:20:55,1 13:15:04,0 M 24  
  48 28 Priit Janno   1:20:47,8 07:47,0 6:19:58,2 04:23,5 5:30:35,1 13:23:31,6 M 40 19  
  49 26 Nikolai Balakshin   1:29:58,1 05:27,0 6:37:09,9 05:16,5 5:08:41,4 13:26:32,9 M 25  
  50 51 Marek Jõela   1:36:42,4 05:28,0 6:45:27,6 04:58,3 5:34:18,2 14:06:54,5 M 40 20  
  51 12 Ivo Härms   1:13:03,3 04:42,7 7:22:00,4 03:50,0 5:46:09,8 14:29:46,2 M 60 1  
    117 Emeri Lepp   0:55:53,8 01:31,2 4:33:05,0 01:23,2 1 ring DNF M    
    5 Marko Rundu   1:21:50,3 03:44,7 5:17:10,0 06:47,5 6 ringi DNF M    
    34 Alexander Savostyanov TriKirishi           DNF      
                           
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Urmas Paejärv