1. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKURATTAVÕISTLUS Korraldaja: Scoutspataljoni Rattaklubi  
   
  ajamõõtja: Urmas Paejärv  
   
  8.08.2013 Paldiski Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  ERALDISTART INTERVALLIGA 15 SEKUNDIT  
   
  Mehed  
   
  Üldjärjestus Nr Nimi Tulemus 1 Ring 2 Ring 3 Ring Võistlusklass Võistkonna nimi Koht võistlusklassis  
  1 26 Indrek Peterkopf 04:08,0 21:03,0 21:52,6 21:12,4 M41+ KVÜÕA 1  
  2 25 Kaupo Ots 04:22,0 21:56,6 21:13,3 21:12,1 M40 "Boys from Tapa" 1  
  3 30 Aivar Ridamäe 05:26,7 21:32,3 21:58,0 21:56,4 M41+ Politsei- ja Piirivalveamet PPA 2  
  4 6 Gert Killing 09:55,5 22:21,7 23:43,1 23:50,7 M40 Scoutspataljoni Staap 2  
  5 29 Mattias Puusepp 09:57,5 22:39,4 23:20,0 23:58,1 M40 KVÜÕA 3  
  6 33 Riko Räim 10:11,1 22:57,4 23:26,2 23:47,5 M40 Politsei- ja Piirivalveamet PPA 4  
  7 27 Ivo Petjärv 10:17,3 22:55,4 23:36,0 23:45,9 M40 Maaväe Staap 5  
  8 39 Raivo Terve 10:28,7 23:25,4 23:04,0 23:59,3 M41+ StSiP, Sidepataljon 3  
  9 35 Tauno Sõmmer 10:58,3 22:25,2 23:02,3 25:30,8 M40 "Boys from Tapa" 6  
  10 19 Indrek Lääts 11:05,9 23:21,2 23:50,5 23:54,2 M40 StSiP, Sidepataljon 7  
  11 4 Janno Jüriöö 12:41,1 24:31,9 24:07,0 24:02,2 M40   8  
  12 28 Priit Printsmann 13:06,9 24:10,8 24:32,0 24:24,1 M40 Scoutspataljoni Staap 9  
  13 36 Ivar Zeisig 13:25,0 24:07,2 24:45,0 24:32,8 M41+ Politsei- ja Piirivalveamet PPA 4  
  14 31 Arvi Romandi 13:27,8 23:58,2 24:48,6 24:41,0 M40   10  
  15 12 Joonas Kundla 14:58,1 24:22,5 25:14,0 25:21,6 M40   11  
  16 21 Janek  Mõttus 16:06,8 25:04,2 25:54,0 25:08,6 M40 StVP 12  
  17 22 Rain Nurmsalu 17:26,5 23:04,0 24:37,2 29:45,3 M41+ Politsei- ja Piirivalveamet PPA 5  
  18 34 Andrei Semenkov 17:40,4 22:39,2 29:42,4 25:18,8 M40 Viru JVP 13  
  19 15 Jaanus Kundla 18:40,9 26:01,9 26:43,0 25:56,0 M40 Scoutspataljoni Staap 14  
  20 1 Joonas Eamets 19:49,9 24:01,4 30:03,0 25:45,5 M40 "Boys from Tapa" 15  
  21 3 Hannes Hüvenen 20:20,0 26:24,4 26:43,0 27:12,6 M40 Scoutspataljoni Staap 16  
  22 43 Mathjas Veeremaa 23:10,8 28:43,1 27:57,3 26:30,4 M40 "Boys from Tapa" 17  
  23 17 Rein Lepikmäe 23:15,7 27:02,7 27:53,0 28:20,0 M40 StSiP, Sidepataljon 18  
  24 16 Leo Laur 24:01,7 27:21,6 28:06,0 28:34,1 M40 StVP 19  
  25 18 Urmas Lichtfeldt 26:47,6 28:21,1 29:20,4 29:06,1 M41+ Scoutspataljon Team 6  
  26 8 Oskar Kivisiv 27:00,2 29:07,0 28:19,2 29:34,0 M40 KVÜÕA 20  
  27 5 Robert Kase 29:23,6 27:23,0 29:43,8 32:16,8 M40 Vahipataljon individuaalarvestus 21  
  28 9 Deniss Krajuhhin 31:15,0 29:31,0 31:08,0 30:36,0 M40 StSiP, Sidepataljon 22  
  29 2 Tarmo Holsting 31:31,6 29:54,2 30:30,2 31:07,2 M40 Vahipataljon 23  
  30 23 Allar Olesk 33:31,1 28:04,9 31:44,0 33:42,2 M40 KVÜÕA 24  
  31 38 Kalle Teras 34:31,1 31:18,4 30:29,1 32:43,6 M41+ Vahipataljon individuaalarvestus 7  
  32 11 Jaak Kukk 37:42,5 30:18,1 33:57,8 33:26,6 M40 Vahipataljon 25  
  33 10 Eero Kinnunen 45:11,8 34:35,5 36:17,2 34:19,1 M41+ Viru JVP 8  
  34 37 Teeäär 45:13,8 33:22,3 36:02,3 35:49,2 M40 Vahipataljon 26  
    14 Kristjan  Laube DNF       M40 Vahipataljon    
    32 Tanel Rugam DNF       M40 ÕTP    
                       
Naised
                       
  Üldjärjestus Nr Nimi Tulemus 1 Ring 2 Ring 3 Ring Võistlusklass Võistkonna nimi Koht võistlusklassis  
  1 7 Maiki Kinnunen 57:34,8 28:28,8 29:06,0   N36+ 1JVBr staap 1  
  2 41 Maiu Valk 08:27,8 33:36,5 34:51,3   N35 ÕTP 1  
  3 42 Helina Veeremaa 09:05,6 33:11,4 35:54,2   N36+ "Girls from Tapa" 2  
  4 24 Deevi Ots 09:13,4 33:52,7 35:20,7   N36+ "Girls from Tapa" 3  
  5 40 Margit Vaarmaa 14:29,1 36:17,0 38:12,1   N35 "Girls from Tapa" 2  
  6 13 Kadi Laanemäe 18:56,7 40:33,2 38:23,5   N35 Maaväe Staap 3  
  7 20 Carolin Mesi 19:00,6 38:46,7 40:13,9   N35 "Girls from Tapa" 4  
                       
Võistkondlik arvestus
Naised
           
  Üldjärjestus Nimi Tulemus  
  1 "Girls from Tapa" 3:32:48,0  
           
Võistkondlik arvestus
Mehed
           
  Üldjärjestus Nimi Tulemus  
  1 Politsei- ja Piirivalveamet PPA 3:29:03,0  
  2 "Boys from Tapa" 3:35:10,0  
  3 KVÜÕA 3:41:05,0  
  4 Scoutspataljoni Staap 3:41:44,0  
  5 StSiP, Sidepataljon 3:44:51,0  
  6 Vahipataljon 4:54:28,0