MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL
MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE
KORRALDAJA/ORGANIZER: EESTI TRIATLONI LIIT ja ANTROTSENTER OÜ  
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  18.08.2013 TAMMEMÄE - KEILA Ajamõõtmise korraldus: Tanel Kaus (Antrotsenter OÜ)  
  http://www.antrotsenter.ee/timing  
 
 
  Poolpikk distants - Half distance Vaheajad - split times  
  1,9 km ujumine (swim) - 90 km rattasõit (cycling) - 21,1 km jooks (running)  
   
  Koht Number Nimi Ujumine 1 VA R 1. ring R 2. ring R 3. ring R 4. ring Ratas 2 VA J 1. ring J 2. ring J 3. ring J 4. ring J 5. ring Jooks FINIŠ Võistlusklass Koht võistlusklassis  
  1 1018 Priit Ailt 0:26:43 01:18 25:34 30:32 31:03 50:49 2:17:58 01:10 16:40 17:40 18:07 18:44 19:08 1:30:19 4:17:28 M 1  
  2 1120 Monkey Business 0:36:03 00:45 27:08 34:19 32:29 54:21 2:28:17 00:38 17:00 17:50 18:36 19:01 19:00 1:31:27 4:37:10 VK 1  
  3 1034 Ahti Suppi 0:38:11 02:14 25:59 31:43 31:19 51:47 2:20:48 01:17 18:28 19:31 20:25 21:02 21:56 1:41:21 4:43:51 M 2  
  4 1011 Toomas Ellmann 0:31:30 01:17 26:04 32:05 32:39 57:24 2:28:12 01:02 20:17 21:46 21:19 23:18 22:24 1:49:05 4:51:06 M 3  
  5 1119 KLH 0:42:48 01:26 32:23 39:41 40:32 63:27 2:56:03 01:15 14:00 14:19 14:41 14:25 14:18 1:11:43 4:53:14 VK 2  
  6 1035 Jürgen Ligi 0:38:11 02:37 27:50 34:05 34:17 56:33 2:32:45 01:39 22:12 21:45 22:02 22:06 21:22 1:49:27 5:04:39 M 50 1  
  7 1024 Tanel Tarlap 0:45:50 03:07 28:58 34:38 34:57 56:17 2:34:49 01:15 18:40 19:07 20:21 20:13 22:10 1:40:31 5:05:33 M 4  
  8 1013 Liisa Kull 0:37:17 01:33 29:33 36:21 37:11 58:17 2:41:22 00:43 20:21 20:43 21:17 21:44 21:45 1:45:51 5:06:46 N 1  
  9 1026 Tapio Malkki 0:44:30 02:05 28:33 35:44 35:45 58:56 2:38:58 01:44 20:17 21:41 22:43 23:00 20:54 1:48:35 5:15:51 M 40 1  
  10 1022 Janis Pauksens 0:39:33 02:25 28:44 35:45 36:25 59:44 2:40:38 01:40 20:17 22:00 22:48 23:48 23:30 1:52:23 5:16:41 M 40 2  
  11 1036 Lembit Pallas 0:45:47 01:35 29:09 36:48 36:09 59:55 2:42:01 00:53 22:27 22:25 22:25 22:35 22:25 1:52:16 5:22:32 M 60 1  
  12 1030 Aigars Judzis 0:35:49 02:26 31:07 37:40 37:42 59:48 2:46:17 03:01 20:15 23:16 25:26 26:26 26:09 2:01:33 5:29:06 M 5  
  13 1004 Ergo Tamm 0:28:56 00:54 30:11 36:43 38:10 67:24 2:52:28 01:27 20:54 24:05 27:47 28:15 28:32 2:09:32 5:33:18 M 6  
  14 1020 Timo Loorits 0:35:55 03:00 34:27 41:17 40:13 64:09 3:00:06 01:52 22:14 23:45 24:20 24:22 24:10 1:58:52 5:39:45 M 7  
  15 1027 Greta Malkki 0:39:27 01:51 32:23 40:00 39:47 65:53 2:58:03 01:08 23:15 24:05 24:39 25:15 23:55 2:01:09 5:41:38 N 2  
  16 1014 Kirsi Piiparinen 0:40:52 01:38 32:28 40:14 40:10 65:14 2:58:06 01:21 23:42 25:16 25:14 24:10 23:23 2:01:45 5:43:42 N 3  
  17 1025 Tambet Tõnisson 0:43:21 03:49 30:20 38:29 39:33 63:14 2:51:36 01:46 24:23 25:18 26:36 26:44 25:45 2:08:47 5:49:19 M 8  
  18 1033 Aleksei Kuligin 0:39:32 04:30 33:24 39:27 40:13 62:41 2:55:45 02:29 23:47 26:11 30:05 26:36 24:29 2:11:08 5:53:24 M 9  
  19 1009 Juri Karjagin 0:36:59 03:31 34:07 42:05 41:59 67:05 3:05:16 03:18 22:45 25:05 25:37 25:45 25:30 2:04:42 5:53:46 M 10  
  20 1010 Eugen Õis 0:46:02 02:16 29:55 36:41 38:00 65:22 2:49:58 01:41 23:28 25:22 28:41 29:35 28:25 2:15:32 5:55:29 M 50 2  
  21 1006 Daniil Efimov 0:47:03 05:03 31:47 39:28 42:04 68:49 3:02:08 02:27 23:06 24:06 25:28 24:19 24:10 2:01:10 5:57:51 M 40 3  
  22 1019 Sergei Karpovitch 0:46:48 03:05 30:21 37:12 37:44 63:33 2:48:50 01:55 24:59 29:47 30:57 30:18 31:15 2:27:15 6:07:54 M 40 4  
  23 1118 JÕELAST KIIREM 0:43:28 03:04 34:45 40:48 44:55 69:26 3:09:54 00:48 24:48 26:48 27:36 27:57 27:08 2:14:17 6:11:31 VK 3  
  24 1029 Neeme-Rain Velleste 0:47:12 03:36 46:26 49:25 50:44 60:50 3:27:25 03:13 21:34 21:08 21:51 22:42 24:55 1:52:10 6:13:36 M 11  
  25 1023 Andre Zahharov 0:43:19 02:59 33:25 41:59 45:28 81:08 3:22:00 01:13 25:33 27:46 25:23 25:40 24:53 2:09:16 6:18:46 M 12  
  26 1003 Valdo Jahilo 0:44:40 01:41 32:04 40:17 41:31 69:29 3:03:21 01:21 28:33 30:00 31:36 30:20 27:28 2:27:57 6:19:00 M 40 5  
  27 1005 Raivo Olgo 0:46:22 04:42 32:46 39:10 39:00 63:19 2:54:15 03:04 28:14 32:27 31:37 32:25 30:32 2:35:15 6:23:37 M 40 6  
  28 1032 Enno Kaasik 0:44:32 04:24 32:33 40:31 42:34 75:33 3:11:11 02:55 27:20 31:08 30:02 34:06 33:07 2:35:43 6:38:45 M 60 2  
  29 1002 Marek Jõela 0:52:54 03:24 34:29 42:02 46:01 71:55 3:14:27 02:27 26:56 27:28 30:10 31:17 30:50 2:26:41 6:39:53 M 13  
  30 1028 Nikolai Balakshin 0:39:37 02:27 33:06 40:25 40:28 70:16 3:04:15 02:58 27:34 35:44 36:14 37:12 34:48 2:51:32 6:40:49 M 14  
  31 1012 Kairi Viherpuu 0:56:52 02:39 36:46 44:24 45:46 72:51 3:19:47 01:18 27:34 27:59 29:07 29:56 27:38 2:22:14 6:42:50 N 4  
  32 1031 Anton Kostin 0:48:00 10:00 59:20 51:01 53:08 87:23 4:10:52 02:40 23:45 25:39 29:40 31:09 31:08 2:21:22 7:32:54 M 15  
    1008 Ivo Kivastik 0:36:00 06:03 28:25 34:26 38:26 61:45 2:43:02 01:53 27:22           DNF M 40    
                                           
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Urmas Paejärv