MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL - MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE KORRALDAJA/ORGANIZER: EESTI TRIATLONI LIIT
ja ANTROTSENTER OÜ
 
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  18.08.2013 TAMMEMÄE - KEILA Ajamõõtmise korraldus: Tanel Kaus (Antrotsenter OÜ)  
  http://www.antrotsenter.ee/timing  
 
 
  Poolpikk distants - Half distance Individuaalvõistlus  
  1,9 km ujumine (swim) - 90 km rattasõit (cycling) - 21,1 km jooks (running)  
   
  Koht Number Nimi Ujumine 3,8 km 1 va Ratas 180,6 km 2 va Jooks 42,195 km Finiš Võistlusklass Koht võistlusklassis  
  1 1018 Priit Ailt 0:26:43,3 01:17,7 2:17:58,0 01:09,7 1:30:19,2 4:17:27,9 M 1  
  2 1034 Ahti Suppi 0:38:11,4 02:13,6 2:20:48,0 01:16,9 1:41:21,3 4:43:51,2 M 2  
  3 1011 Toomas Ellmann 0:31:30,0 01:17,0 2:28:12,0 01:01,9 1:49:04,8 4:51:05,7 M 3  
  4 1035 Jürgen Ligi 0:38:11,0 02:37,0 2:32:45,0 01:38,9 1:49:27,2 5:04:39,1 M 50 1  
  5 1024 Tanel Tarlap 0:45:49,8 03:07,2 2:34:49,0 01:15,4 1:40:31,1 5:05:32,5 M 4  
  6 1013 Liisa Kull 0:37:17,2 01:32,8 2:41:22,0 00:42,9 1:45:50,7 5:06:45,6 N 1  
  7 1026 Tapio Malkki 0:44:29,9 02:05,1 2:38:58,0 01:43,6 1:48:34,8 5:15:51,4 M 40 1  
  8 1022 Janis Pauksens 0:39:33,5 02:25,5 2:40:38,0 01:40,3 1:52:23,3 5:16:40,6 M 40 2  
  9 1036 Lembit Pallas 0:45:46,9 01:35,1 2:42:01,0 00:52,6 1:52:16,4 5:22:32,0 M 60 1  
  10 1030 Aigars Judzis 0:35:48,7 02:26,3 2:46:17,0 03:01,2 2:01:32,7 5:29:05,9 M 5  
  11 1004 Ergo Tamm 0:28:56,5 00:54,5 2:52:28,0 01:27,0 2:09:32,1 5:33:18,1 M 6  
  12 1020 Timo Loorits 0:35:55,4 02:59,6 3:00:06,0 01:52,0 1:58:51,5 5:39:44,5 M 7  
  13 1027 Greta Malkki 0:39:26,9 01:51,1 2:58:03,0 01:07,8 2:01:09,1 5:41:37,9 N 2  
  14 1014 Kirsi Piiparinen 0:40:52,0 01:38,0 2:58:06,0 01:21,1 2:01:44,9 5:43:42,0 N 3  
  15 1025 Tambet Tõnisson 0:43:21,2 03:48,8 2:51:36,0 01:46,0 2:08:46,7 5:49:18,7 M 8  
  16 1033 Aleksei Kuligin 0:39:32,2 04:29,8 2:55:45,0 02:28,7 2:11:08,1 5:53:23,8 M 9  
  17 1009 Juri Karjagin 0:36:58,9 03:31,1 3:05:16,0 03:18,1 2:04:42,3 5:53:46,4 M 10  
  18 1010 Eugen Õis 0:46:02,3 02:15,7 2:49:58,0 01:41,1 2:15:31,5 5:55:28,6 M 50 2  
  19 1006 Daniil Efimov 0:47:02,9 05:03,1 3:02:08,0 02:26,9 2:01:09,6 5:57:50,5 M 40 3  
  20 1019 Sergei Karpovitch 0:46:48,0 03:05,0 2:48:50,0 01:55,3 2:27:15,4 6:07:53,7 M 40 4  
  21 1029 Neeme-Rain Velleste 0:47:12,2 03:35,8 3:27:25,0 03:13,1 1:52:10,4 6:13:36,5 M 11  
  22 1023 Andre Zahharov 0:43:19,2 02:58,8 3:22:00,0 01:12,8 2:09:15,6 6:18:46,4 M 12  
  23 1003 Valdo Jahilo 0:44:40,4 01:40,6 3:03:21,0 01:20,9 2:27:57,2 6:19:00,1 M 40 5  
  24 1005 Raivo Olgo 0:46:21,5 04:41,5 2:54:15,0 03:03,9 2:35:14,8 6:23:36,7 M 40 6  
  25 1032 Enno Kaasik 0:44:31,8 04:24,2 3:11:11,0 02:55,1 2:35:43,3 6:38:45,4 M 60 2  
  26 1002 Marek Jõela 0:52:53,7 03:24,3 3:14:27,0 02:26,9 2:26:40,7 6:39:52,6 M 13  
  27 1028 Nikolai Balakshin 0:39:37,4 02:26,6 3:04:15,0 02:58,0 2:51:32,5 6:40:49,5 M 14  
  28 1012 Kairi Viherpuu 0:56:52,4 02:38,6 3:19:47,0 01:18,3 2:22:14,2 6:42:50,5 N 4  
  29 1031 Anton Kostin 0:48:00,1 09:59,9 4:10:52,0 02:39,5 2:21:22,2 7:32:53,7 M 15  
    1008 Ivo Kivastik 0:35:59,6 06:03,4 2:43:02,0 01:53,0   DNF M 40    
                         
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Urmas Paejärv