MART HARUOJA MÄLESTUSVÕISTLUS TRIATLONI TÄIS- JA POOLPIKAL DISTANTSIL - MART HARUOJA MEMORIAL TRIATHLON IN LONG AND HALF DISTANCE KORRALDAJA/ORGANIZER: EESTI TRIATLONI LIIT
 ja ANTROTSENTER OÜ
 
  Ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
  18.08.2013 TAMMEMÄE - KEILA Ajamõõtmise korraldus: Tanel Kaus (Antrotsenter OÜ)  
  http://www.antrotsenter.ee/timing  
 
 
  Täispikk distants - Long distance Võistlusklasside arvestus - Ranking by age groups  
  3,8 km ujumine (swim) - 180 km rattasõit (cycling) - 42,2 km jooks (running)  
   
  Koht Number Nimi Ujumine 3,8 km 1 va Ratas 180,6 km 2 va Jooks 42,195 km Finiš  
  M  
  1 45 Margus Heintalu 1:02:50,5 01:26,0 5:05:30,0 00:56,7 3:10:24,8 9:21:07,5  
  2 35 Toomas Lelov 1:02:21,9 01:56,0 5:08:04,0 02:09,4 3:37:08,9 9:51:40,3  
  3 2 Toomas Loho 1:02:52,1 01:50,0 5:07:08,0 00:46,6 3:43:28,8 9:56:05,4  
  4 46 Tanel Taal 1:15:15,8 03:17,0 5:15:14,0 01:31,2 3:43:29,2 10:18:47,4  
  5 40 Timo Suppi 1:18:24,1 01:58,0 5:15:37,0 01:21,3 4:12:19,2 10:49:39,5  
  6 27 Heiki Tiikoja 1:31:23,4 02:55,0 5:45:56,0 02:29,6 3:42:36,4 11:05:20,0  
  7 37 Martin Meri 1:15:07,0 03:22,0 5:42:37,0 01:37,2 4:06:23,2 11:09:06,4  
  8 4 Ivo Tatrik 1:13:26,9 03:20,0 6:00:52,0 02:18,5 3:58:38,3 11:18:35,8  
  9 51 Harry Liipa 1:15:12,8 05:13,0 5:56:33,0 00:45,6 4:13:19,5 11:31:04,1  
  10 33 Dmitrii Zhukov 1:15:45,3 05:07,0 6:08:22,0 0:08:11* 3:56:46,7 11:34:11,5  
  11 8 Peep Leino 1:23:52,7 04:05,0 5:27:36,0 02:27,4 4:36:24,0 11:34:25,4  
  12 14 Rain Airik 1:36:44,2 02:39,0 5:40:36,0 01:39,7 4:17:11,1 11:38:49,8  
  13 48 Alo Süvari 1:27:55,5 04:15,0 6:01:02,0 02:22,7 4:15:16,1 11:50:50,8  
  14 11 Marko Rundu 1:23:28,7 04:34,0 5:24:09,0 02:58,1 4:56:23,1 11:51:33,2  
  15 1 Sergey Apatenkov 1:25:00,0 02:18,0 5:54:31,0 01:47,6 4:29:47,8 11:53:24,4  
  16 50 Jorma Härmsalu 1:30:57,6 03:11,0 6:20:11,0 01:45,2 4:06:19,6 12:02:24,8  
  17 41 Aarne Vasarik 1:19:31,8 06:05,0 5:30:56,0 05:22,7 5:09:24,2 12:11:19,9  
  18 42 Marden Muuk 1:16:01,0 02:55,0 5:52:03,0 01:59,1 5:14:04,4 12:27:02,5  
  19 44 Rain Marrandi 1:31:27,0 07:31,0 6:05:01,0 03:57,1 4:45:41,8 12:33:37,9  
  20 10 Erik Randla 1:27:49,9 04:57,0 6:17:51,0 01:22,3 4:51:02,6 12:43:02,9  
  21 6 Algis Sepp 1:29:26,0 04:40,0 6:16:21,0 03:21,7 5:28:43,4 13:22:32,1  
  22 29 Viacheslav Suslov 1:14:21,3 01:56,0 6:39:39,0 02:01,7 5:28:35,7 13:26:33,4  
  23 16 Indrek Jürgenson 1:14:24,4 05:39,0 6:53:10,0 04:29,8 5:54:42,9 14:12:25,7  
  M 40  
  1 5 Andrus Rootalu 1:10:04,7 01:40,0 5:26:05,0 02:09,3 4:25:40,6 11:05:39,9  
  2 24 Erkki Etverk 1:39:24,7 01:52,0 5:24:56,0 02:32,9 4:05:23,4 11:14:09,3  
  3 21 Toomas Jõgeva 1:17:54,1 02:26,0 5:33:36,0 04:32,4 4:24:25,3 11:22:53,7  
  4 34 Tõnu Hendrikson 1:07:53,3 02:50,0 6:36:12,0 03:12,3 4:10:20,2 12:00:27,5  
  5 23 Einari Talviste 1:05:30,6 01:59,0 5:59:39,0 01:34,0 5:06:21,9 12:15:04,9  
  6 32 Aleksey Sobolev 1:19:33,6 01:23,0 6:02:14,0 01:07,5 5:04:10,1 12:28:28,6  
  7 39 Margus Lepik 1:21:45,2 03:42,0 6:22:27,0 03:10,8 4:39:31,8 12:30:36,6  
  8 17 Indrek Pak 1:13:20,7 03:34,0 5:46:46,0 02:59,9 5:26:04,9 12:32:45,8  
  9 18 Madis Puhm 1:21:03,4 03:29,0 6:21:32,0 01:59,2 5:01:09,2 12:49:12,4  
  10 22 Ivars Golsts 1:35:08,8 06:07,0 6:13:18,0 03:35,9 5:28:49,8 13:26:59,7  
  11 20 Knut Hanga 1:37:10,4 07:16,0 7:48:38,6 03:19,3 4:49:03,4 14:25:27,7  
  12 25 Kalle Kask 1:33:39,8 04:38,0 7:48:47,2 0:11:48,0** 5:46:46,4 15:25:38,9  
    36 Margus Nõmm 1:09:14,0 02:13,0 5:11:17,4 01:17,6 4:40:49,3 DNF  
  M 50  
  1 31 Aivars Uzuls 1:06:40,0 03:01,0 5:17:54,0 02:30,5 3:48:53,6 10:18:59,1  
  2 52 Ants Einsalu 1:32:37,9 03:57,0 5:12:32,0 02:06,6 3:40:24,3 10:31:37,9  
  3 3 Uldis Kirtovskis 1:25:07,4 04:40,0 5:56:49,0 05:46,7 3:57:34,9 11:29:57,6  
  4 19 Tõnu Aamisepp 1:45:53,6 08:34,0 6:37:31,0 06:12,4 6:01:27,7 14:39:39,1  
  N  
  1 47 Kaity-Marin Tiitmaa 1:22:37,6 02:17,0 5:54:44,0 01:36,0 3:59:06,3 11:20:21,3  
  2 15 Kadri Possul 1:19:33,0 01:37,0 5:39:29,0 01:01,0 4:26:03,3 11:27:43,3  
  VK  
  1 120 Triatloni Fännid 0:54:01,0 02:08,0 5:43:32,0 00:35,3 3:36:01,9 10:16:18,2  
  2 117 Spordiklubi IKS 1:20:12,0 01:41,0 5:32:33,0 00:47,4 3:44:19,3 10:39:32,7  
  3 118 Üllatajad 1:33:37,9 01:55,0 5:27:57,0 00:51,3 3:38:49,1 10:43:10,4  
  4 119 Carpe Diem! 1:25:30,4 02:28,0 6:07:32,0 00:36,0 3:16:00,0 10:52:06,0  
                     
  * - aeg sisaldab ajalist karistust rattaetapil kontrollpunkti mitteläbimise eest.  
  ** - aeg sisaldab ajalist karistust vahetusalakohtuniku korralduse, panna number rattaetapil seljale, mittetäitmise eest.  
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Urmas Paejärv