1. JALAVÄEBRIGAADI MAASTIKURATTAVÕISTLUS Korraldaja: Scoutspataljoni Rattaklubi  
   
  ajamõõtja: Urmas Paejärv  
   
  8.08.2012 Paldiski Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
   
  ERALDISTART - INTERVALLIGA 15 SEKUNDIT  
   
  Maastikurattasõit 3 x 8 km pikkusel ringil, raskel maastikul  
   
  Mehed  
   
  Koht Võistlejanumber Nimi 1 ring 2 ring Finiš Tulemus mk/ind Võistkond  
  1 16 Kaupo Ots 23:12,6 22:45,1 23:21,0 1:09:18,0 MEESKONDLIK TEAM TAPA  
  2 47 Mihkel Naagel 23:28,8 23:14,0 22:47,0 1:09:29,0 MEESKONDLIK Merevägi  
  3 58 Kristjan Koppel 23:05,3 23:32,6 23:27,0 1:10:04,7 INDIVIDUAAL    
  4 43 Ringo Müür 23:21,6 23:57,0 23:59,6 1:11:17,7 INDIVIDUAAL    
  5 12 Mattias Puusepp 24:11,7 24:42,0 24:46,0 1:13:39,6 MEESKONDLIK Scoutspataljon Staap I  
  6 41 Ivo Petjärv 24:12,1 24:30,5 25:54,0 1:14:36,0 MEESKONDLIK Scoutspataljon Staap I  
  7 10 Matt Rammo 24:34,3 24:44,0 25:30,5 1:14:48,7 INDIVIDUAAL KL Tallinna Malev  
  8 13 Rauno Viitmann 25:10,8 25:53,0 26:08,3 1:17:11,8 MEESKONDLIK Scoutspataljon LTK  
  9 5 Arvi  Romandi 26:14,7 26:01,1 25:03,0 1:17:18,1 INDIVIDUAAL Alavere Spordiklubi  
  10 28 Mihkel Madalvee 25:26,8 25:38,0 26:25,0 1:17:29,0 INDIVIDUAAL Logistika pataljon  
  11 20 Janno  Jüriöö 25:45,0 26:13,5 25:50,2 1:17:48,7 INDIVIDUAAL Alavere Spordiklubi  
  12 57 Indrek Lääts 25:54,8 26:52,1 26:44,0 1:19:30,6 INDIVIDUAAL    
  13 39 Artur Palu 26:45,1 27:24,5 25:58,0 1:20:07,0 INDIVIDUAAL    
  14 4 Hannes Hüvenen 26:49,4 26:36,4 27:08,0 1:20:33,3 INDIVIDUAAL Scoutspataljon Staap  
  15 26 Jaanus Kundla 26:20,2 27:37,0 26:38,8 1:20:35,9 MEESKONDLIK Scoutspataljon Staap I  
  16 9 Rain Lepikmäe 26:51,5 27:29,3 28:18,0 1:22:38,4 INDIVIDUAAL Staabi- ja Sidepataljon   
  17 18 Indrek Reinbach 27:11,4 27:33,2 28:19,2 1:23:03,8 MEESKONDLIK Merevägi  
  18 55 Priit Printsmann 26:29,5 28:17,0 28:42,3 1:23:28,6 MEESKONDLIK Scoutspataljon Staap I  
  19 15 Kaspar Kelgo 27:17,8 27:46,0 29:35,0 1:24:38,0 INDIVIDUAAL Kirde KRK Pioneeripataljon  
  20 37 Karl Erik Jakobsoo 27:41,8 28:30,0 30:16,0 1:26:27,1 MEESKONDLIK Vahipataljon I  
  21 53 Tanel Vassiljev 28:49,8 29:25,0 29:44,2 1:27:58,8 INDIVIDUAAL Kirde KRK Õhutõrje pataljon  
  22 14 Joonas Riisalu 27:28,1 27:12,0 33:48,7 1:28:28,7 INDIVIDUAAL Kirde KRK Õhutõrjepataljon  
  23 25 Rünno Tikk 27:31,1 28:54,6 32:29,0 1:28:54,3 MEESKONDLIK Scoutspataljon STK I  
  24 3 Marek Mardo 29:35,5 29:40,1 30:15,0 1:29:30,6 MEESKONDLIK Merevägi  
  25 23 Reno Orumaa 28:58,2 30:44,6 30:00,0 1:29:42,4 MEESKONDLIK Vahipataljon I  
  26 8 Indrek Rääli 29:42,0 30:21,4 31:08,0 1:31:11,1 MEESKONDLIK Vahipataljon I  
  27 38 Joonas Kundla 29:28,2 31:29,6 30:39,0 1:31:36,7 INDIVIDUAAL Scoutspataljoni Rattaklubi  
  28 59 Heini Lein 28:54,2 29:34,8 33:25,4 1:31:54,4 INDIVIDUAAL    
  29 45 Robert Roode 30:38,1 29:55,5 31:25,3 1:31:58,9 MEESKONDLIK TEAM TAPA  
  30 52 Ando Lehtmets 29:19,6 30:51,0 34:19,1 1:34:29,1 MEESKONDLIK Vahipataljon I  
  31 48 Urmas Lichtfeldt 30:45,7 31:08,0 35:02,0 1:36:55,1 INDIVIDUAAL Scoutspataljoni Staap  
  32 32 Rasmus Pruul 30:47,5 32:16,4 34:33,0 1:37:36,2 MEESKONDLIK Merevägi  
  33 34 Taavi Mandriks 31:26,3 33:35,3 33:15,0 1:38:16,2 INDIVIDUAAL 1. JVBr Staap  
  34 46 Veiko Ploom 32:35,6 32:55,2 34:43,0 1:40:13,2 MEESKONDLIK Vahipataljon II  
  35 42 Ragnar Vaiknemets 31:31,1 32:03,4 36:43,0 1:40:17,2 MEESKONDLIK Scoutspataljon LTK  
  36 11 Alo Purka 32:30,5 33:17,2 35:10,0 1:40:57,4 MEESKONDLIK Scoutspataljon STK I  
  37 2 Artjom Timtšuk 30:41,5 33:52,0 36:57,5 1:41:30,9 MEESKONDLIK Vahipataljon II  
  38 31 Janar Klimenko 32:19,5 35:11,2 36:48,0 1:44:18,4 MEESKONDLIK Vahipataljon II  
  39 54 Artjom Popov 32:11,8 35:19,0 37:35,2 1:45:05,8 MEESKONDLIK Scoutspataljon STK I  
  40 40 Küllo  Lumi 31:55,8 35:01,0 39:52,0 1:46:48,1 MEESKONDLIK Scoutspataljon STK I  
  41 29 Artur Tiganik 34:45,6 36:03,0 36:25,2 1:47:13,7 INDIVIDUAAL Maaväe Staap  
  42 33 Andrei Sarapenjuk 33:48,0 36:02,2 37:27,4 1:47:17,6 INDIVIDUAAL Maaväe Staap  
  43 49 Elvar Liiv 33:33,4 37:04,2 39:15,1 1:49:52,7 INDIVIDUAAL Vahipataljon  
  44 30 Jan Liister 33:15,3 35:50,0 41:32,0 1:50:37,3 MEESKONDLIK TEAM TAPA  
  45 56 Gustav Kiik 34:47,5 40:28,0 38:45,2 1:54:00,6 MEESKONDLIK Scoutspataljon LTK  
  46 44 Ahto Jaska 34:07,1 39:54,0 41:07,7 1:55:08,7 INDIVIDUAAL Kalevi Jalaväepataljon  
  47 19 Andres  Blank 34:33,6 38:43,3 45:30,0 1:58:46,5 INDIVIDUAAL Scoutspataljon STK  
  48 17 Jürgen Sild 37:40,1 41:16,5 49:51,0 2:08:47,5 MEESKONDLIK Vahipataljon II  
  49 27 Eerik Tikan 38:21,0 45:33,2 50:58,3 2:14:52,5 MEESKONDLIK Scoutspataljon LTK  
    24 Rivo Ekbaum 48:58,5     DNF INDIVIDUAAL 1. JVBr Tagalapataljon  
    1 Janek Mõttus 51:09,6     DNF MEESKONDLIK TEAM TAPA  
   
   
  ERALDISTART - INTERVALLIGA 15 SEKUNDIT  
   
  Maastikurattasõit 2 x 8 km pikkusel ringil, raskel maastikul  
   
  Naised  
   
  Koht Võistlejanumber Nimi 1 ring Finiš Tulemus mk/ind Võistkond  
  1 35 Maiki Kinnunen 31:32,4 30:29,6 1:02:02,0 MEESKONDLIK Aktiivsed tüdrukud  
  2 6 Katrin Tukkia 34:57,5 34:48,0 1:09:45,5 MEESKONDLIK Aktiivsed tüdrukud  
  3 51 Annika Kook 36:54,0 37:54,3 1:14:48,3 MEESKONDLIK TEAM "GIRLS FROM TAPA"  
  4 36 Maiu Valk 37:57,2 37:35,4 1:15:32,6 MEESKONDLIK TEAM "GIRLS FROM TAPA"  
  5 7 Deevi Ots 38:27,8 37:55,0 1:16:22,3 MEESKONDLIK TEAM "GIRLS FROM TAPA"  
  6 22 Aire Talbach 37:47,8 40:01,0 1:17:48,7 MEESKONDLIK TEAM "GIRLS FROM TAPA"  
  7 50 Kadi Laanemäe 39:57,6 41:32,0 1:21:29,5 MEESKONDLIK Aktiivsed tüdrukud  
    21 Marika Männimägi 49:51,2   DNF MEESKONDLIK Aktiivsed tüdrukud  
   
   
  VÕISTKONDLIK ARVESTUS  
   
  Maastikurattasõit 2 x 8 km pikkusel ringil, raskel maastikul  
   
  Naised  
   
  Koht Võistkonna nimi Tulemus  
  1 TEAM "GIRLS FROM TAPA" 5:04:32,0  
    Aktiivsed tüdrukud DNF  
   
   
  VÕISTKONDLIK ARVESTUS  
   
  Maastikurattasõit 3 x 8 km pikkusel ringil, raskel maastikul  
   
  Mehed  
   
  Koht Võistkonna nimi Tulemus  
  1 Scoutspataljon Staap I 5:12:21,0  
  2 Merevägi 5:39:40,0  
  3 Vahipataljon I 6:01:49,0  
  4 Scoutspataljon STK I 6:41:45,0  
  5 Scoutspataljon LTK 7:06:22,0  
  6 Vahipataljon II 7:14:49,0  
    "TEAM TAPA" DNF