Rahvusvaheline individuaal–võistkondlik võistlus: XIII. Kõrghoone kuninga jooks Korraldaja: Päästeamet  
   
   
   
  19.09.2012 Tallinn Sokos Hotel Viru  Ajamõõtmise korraldus: (Antrotsenter OÜ)  
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
  Koht Number Nimi Tulemus Võistlusklass Koht võistlusklassis  
  1 48 Laurynas Urbonavicius 01:53,3 M 1  
  2 89 Denis Danilkin 01:54,4 M 2  
  3 55 Siim Rikolas 01:58,7 M30 1  
  4 60 Algridas Martinkus 02:02,9 M 3  
  5 16 Harpo Stroo 02:04,2 M30 2  
  6 57 Imre Tiitsaar 02:08,9 M 4  
  7 115 Peeter Torop 02:09,5 M 5  
  8 118 Tauno Sau 02:10,1 M 6  
  9 74 Kert Õismets 02:10,7 M30 3  
  10 50 Raino Remmel 02:11,3 M 7  
  12 21 Ago Veilberg 02:12,1 M40 1  
  11 43 Sander Kaasik 02:12,1 M 8  
  13 20 Ivar Frantsuzov 02:12,7 M30 4  
  14 1 Kevo Kärp 02:12,8 M 9  
  15 5 Tõnu Mardla 02:13,4 M30 5  
  16 65 Timo Lepp 02:13,5 M 10  
  17 40 Andrus Joa 02:15,3 M 11  
  18 69 Villu Teets 02:16,1 M30 6  
  19 90 Imre Soilts 02:16,8 M 12  
  20 121 Rain Gussev 02:17,0 M30 7  
  21 82 Urmas Paejärv 02:17,2 M 13  
  22 100 Priit Põldmaa 02:17,5 M30 8  
  23 58 Hans Terasmaa 02:18,3 M 14  
  24 117 Sander Saga 02:19,0 M 15  
  25 35 Raoul Raidna 02:19,3 M30 9  
  26 123 Tiit Kuuskmäe 02:19,4 M 16  
  27 13 Anton Levkovitš 02:19,8 M 17  
  29 3 Alor Kasepõld 02:20,9 M 19  
  28 104 Raiki Bulak 02:20,9 M 18  
  30 111 Rivo Subi 02:22,9 M30 10  
  31 105 Tõnis Kiis 02:24,3 M 20  
  32 29 Martin Lambing 02:24,4 M 21  
  33 15 Viljar Kütt 02:24,5 M 22  
  34 98 Erko Kruusamägi 02:24,7 M 23  
  35 19 Joonas Poom 02:26,3 M 24  
  36 84 Priit Viher 02:26,5 M 25  
  37 108 Jaanus Võrk 02:28,1 M50 1  
  38 4 Rainer Treilmann 02:29,5 M 26  
  39 14 Silver Sarri 02:32,9 M40 2  
  40 88 Andrei Koskelainen 02:33,8 M 27  
  41 30 Taavi Rassmann 02:33,9 M40 3  
  42 122 Andrus Ostrov 02:33,9 M50 2  
  43 38 Janno Pajupuu 02:34,1 M 28  
  44 99 Veiko Kommusaar 02:35,1 M30 11  
  45 125 Leho Laidver 02:35,6 M40 4  
  46 9 Raivo Mets 02:36,2 M40 5  
  47 8 Andrei Orponen 02:36,7 M 29  
  48 33 Taavi Tilk 02:36,8 M 30  
  49 59 Reijo Väljak 02:37,2 M30 12  
  50 2 Andrus Paunmaa 02:38,6 M30 13  
  51 95 Raini Tammann 02:39,3 M30 14  
  52 102 Valeri Shuba 02:43,7 M30 15  
  53 37 Mihkel Pärn 02:44,4 M 31  
  54 11 Raivo Lammertson 02:44,8 M40 6  
  55 106 Kristian Sirp 02:45,9 M 32  
  56 96 Tagne Tähe 02:48,2 N 1  
  57 39 Harles Tammeleht 02:48,3 M 33  
  58 49 Marten Lauri 02:48,7 M 34  
  59 28 Kuno Tammearu 02:49,3 M30 16  
  60 86 Indrek Udeküll 02:49,9 M40 7  
  61 25 Raigo Urbanik 02:50,2 M30 17  
  62 51 Martin Koch 02:50,5 M 35  
  63 18 Argo Pällo 02:50,7 M30 18  
  65 70 Raul Aarma 02:51,3 M30 19  
  64 75 Silver Altmäe 02:51,3 M 36  
  66 87 Jana Sampetova 02:51,3 N 2  
  68 113 Ermo Veelain 02:51,4 M50 3  
  67 124 Ragnar Eirand 02:51,4 M 37  
  69 6 Oliver Raudnagel 02:51,8 M 38  
  70 17 Ivar Lupp 02:52,8 M 39  
  71 72 Raini Toomingas 02:53,6 M30 20  
  72 63 Deniss Kororlkov 02:53,8 M40 8  
  73 68 Martin Sepp 02:55,7 M30 21  
  74 80 Ahti Valt 02:55,8 M 40  
  75 26 Dmitri Zigadlo 02:56,1 M 41  
  76 92 Remo Surri 02:56,9 M 42  
  77 83 Rene Kalmaru 02:57,6 M30 22  
  78 32 Allan Riisenberg 02:57,9 M 43  
  79 31 Alar Siiber 02:59,1 M30 23  
  80 12 Enno Kurvits 02:59,3 M40 9  
  81 54 Remi Kask 02:59,8 M 44  
  82 47 Ceiro Kilp 02:59,9 M 45  
  83 22 Jevgeni Logvinenko 03:00,0 M30 24  
  84 73 Ago Pukspuu 03:00,4 M40 10  
  85 91 Kristjan Triebstok 03:00,6 M 46  
  86 101 Uno Tomingas 03:01,3 M40 11  
  87 97 Kristjan Kuusk 03:02,2 M 47  
  88 23 Erki Aruksaar 03:02,8 M30 25  
  89 119 Indrek Hirs 03:02,9 M30 26  
  90 76 Taigo Lepik 03:08,3 M30 27  
  91 45 Arne Pihkva 03:10,1 M40 12  
  92 116 Joel Siim 03:11,1 M30 28  
  93 64 Margit Gross 03:12,5 N 3  
  94 85 Tanel Möldre 03:13,1 M40 13  
  95 66 Stanislav Sahharov 03:15,4 M40 14  
  96 27 Marko Tambur 03:16,4 M 48  
  97 56 Katrin Volmer 03:20,1 N 4  
  98 93 Triin Soom 03:20,5 N 5  
  99 110 Katrin Varik 03:22,1 N 6  
  100 79 Kelly Vaabel 03:24,8 N 7  
  101 46 Jüri Hiiesalu 03:25,3 M 49  
  102 7 Alar Ubar 03:28,6 M 50  
  103 34 Harry Põder 03:28,8 M30 29  
  104 94 Ly Pärn 03:31,1 N 8  
  105 44 Terje Tiitsu 03:32,3 N 9  
  106 36 Kadi Milva 03:33,9 N 10  
  107 77 Katrin Saare 03:36,4 N 11  
  108 24 Kajar Kase 03:36,9 M30 30  
  109 42 Katrin Hämelainen 03:37,9 N 12  
  110 107 Dmitri Britikovski 03:38,0 M30 31  
  111 10 Knut Hanga 03:38,1 M40 15  
  112 53 Silver Kanne 03:53,7 M 51  
  113 78 Kristi Mäe 04:02,0 N 13  
  114 61 Elina Beneenson 04:08,8 N 14  
  115 41 Brigita Sepp 04:11,1 N 15  
  116 81 Marek Mesila 04:15,6 M30 32  
  117 120 Ivika Amann 04:26,7 N 16  
  118 112 Marlen Jalast 04:34,6 N 17  
  119 109 Laura Tilk 04:36,0 N 18  
  120 103 Peep Ehasalu 04:38,3 M40 16  
  121 62 Tairi Tonkson 04:46,7 N 19