JALGRATTURITE KROSSI-MAANTEEVÕISTLUSE TULEMUSED Korraldaja: Spordipartner, Kliima Center OÜ koostöös S.A. Keila Tarviserajad  
   
  ajamõõtja: Rainer Üksvärav  
   
  16.06.2012 Keila linn Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ)   
   
   
  www.antrotsenter.ee  
   
   
   
  1. START - LASTEDISTANTS Rattasõit 500 m maastikul ja asfaldil  
   
  Nimi Nr Võistlsuklass Koht Koht võistlsuklassis Tulemus  
  Rokas Hepaulivicius 230 P10 1 1 02:03,9  
  Chris Savitski 211 P10 2 2 02:04,6  
  Janek Kukk 235 P10 3 3 02:04,8  
  Priit Peterson 205 P10 4 4 02:10,7  
  Steven Kroon 203 P10 5 5 02:11,9  
  Karl Luhamäe 203 P10 6 6 02:11,9  
  Matvei Tarassov 224 P10 7 7 02:14,7  
  Maria Bondarchuk 208 T10 8 1 02:18,7  
  Kristofer Apri 201 P10 9 8 02:22,6  
  Emily Petjärv 223 T10 10 2 02:23,4  
  Ivan Bondarchuk 207 P10 11 9 02:28,2  
  Sonja Nikiforova 222 T10 12 3 02:28,7  
  Oskar Kovalko 227 P10 13 10 02:30,0  
  Kennet Niinepuu 110 P10 14 11 02:32,1  
  Henri Peterson 206 P10 15 12 02:33,8  
  Annabrit Prants 214 T10 16 4 02:39,9  
  Timofei Nikiforov 215 P10 17 13 02:45,8  
  Toomas Paejärv 209 P10 18 14 02:49,9  
  Richard Nurmela 210 P10 19 15 02:53,0  
  Sander Koidu 212 P10 20 16 02:56,6  
  Tristan Tõnov 237 P10 21 17 03:00,9  
  Karl Lillimägi 232 P10 22 18 03:01,3  
  Mathias Pruus 213 P10 23 19 03:25,1  
  Ursula Prants 234 T10 24 5 03:40,5  
  Oliver Kovalko 228 P10 25 20 04:18,4  
  Laura Teorein 226 T10 26 6 04:30,2  
  Marie Toht 239 T10 27 7 05:01,1  
  Siim Arturn Kalvet 221 P10 28 21 05:11,8  
  Jakob Toonekurg 238 P10 29 22 05:15,7  
  Annabell Apri 202 T10 30 8 05:21,3  
  Gisela Tõnov 236 T10 31 9 05:57,5  
  Laura Kroon 204 T10 32 10 07:17,2  
  Sandra Teorein 225 T10 33 11 07:42,6  
  Robert Pärnoja 229 P10 DNF      
   
   
  2. START - NOORTEDISTANTS Rattasõit 5,5 km maastikul + 2,5 km asfaldil  
   
  Nimi Nr Võistlsuklass Koht Koht võistlsuklassis Tulemus  
  Kermo-Henry Tõnov 231 P12 1 1 20:31,2  
  Pärtel Lahtvee 240 P12 2 2 20:57,3  
  Sebastjan Lell 216 P12 3 3 21:15,0  
  Argo Raie 217 P12 4 4 24:28,7  
  Frank Andrew Annion 219 P12 5 5 24:59,6  
  Ranel Sõgel 220 P14 6 1 25:50,3  
  Sonja Nikiforova 222 T12 7 1 26:27,6  
  Maksim Bondarchuk 218 P12 8 6 26:31,3  
  Annabrit Prants 214 T12 9 2 27:18,7  
   
   
  3. START - PÕHIDISTANTS Rattasõit 22 km maastikul + 5 km asfaldil  
   
  Nimi Nr Võistlsuklass Koht Koht võistlsuklassis Tulemus 4 x 5,5 km maastik + 2,5 km asfalt 2,5 km asfalt  
  Sigvard Kukk 3 M40 1 1 0:51:42,9 0:47:36,0 04:06,9  
  Märt Küüt 2 M põhiklass 2 1 0:53:31,9 0:49:16,9 04:15,1  
  Lasse Nõlvik 19 M põhiklass 3 2 0:54:38,9 0:50:17,9 04:21,0  
  Rauno Neuhaus 46 M põhiklass 4 3 0:54:39,1 0:50:19,5 04:19,6  
  Tiimo Tõnisson 81 M põhiklass 5 4 0:54:41,9 0:50:18,9 04:23,1  
  Rego Tohvrel 79 M40 6 2 0:55:32,9 0:50:51,9 04:41,0  
  Kert Martma 42 M põhiklass 7 5 0:56:21,9 0:52:10,9 04:11,0  
  Anti Kauk 10 M40 8 3 0:56:24,9 0:51:54,9 04:30,0  
  Kristjan Johanson 47 M põhiklass 9 6 0:56:41,9 0:52:09,9 04:32,0  
  Igor Tarassov 22 M40 10 4 0:57:09,4 0:52:47,3 04:22,1  
  Kristjan Savisikk 8 M põhiklass 11 7 0:57:44,9 0:53:23,9 04:21,3  
  Mihkel Einblau 64 M põhiklass 12 8 0:57:46,9 0:53:04,9 04:42,0  
  Marko Sigus 68 M põhiklass 13 9 0:58:02,6 0:53:39,9 04:22,7  
  Raino Einroos 44 M40 14 5 0:58:02,9 0:53:44,9 04:18,0  
  Andres Soojärv 14 M põhiklass 15 10 0:58:03,1 0:53:40,0 04:23,1  
  Marek Tõnismäe 51 M põhiklass 16 11 0:58:03,9 0:53:38,9 04:25,0  
  Raido Park 41 M põhiklass 17 12 0:58:04,2 0:53:40,8 04:23,4  
  Jevgeni Kolessov 38 M põhiklass 18 13 0:58:04,9 0:53:39,9 04:24,0  
  Joonas Eamets 66 M põhiklass 19 14 0:58:05,9 0:53:41,5 04:24,0  
  Teemar Kivi 92 M40 20 6 0:58:32,9 0:53:46,9 04:46,1  
  Ardi Eensoo 5 M põhiklass 21 15 0:59:38,9 0:54:45,9 04:53,1  
  Raul Nikolajev 75 M põhiklass 22 16 0:59:45,9 0:54:56,9 04:49,2  
  Peep Koidu 55 M40 23 7 0:59:48,9 0:55:22,9 04:26,0  
  Maksim Fazõlov 56 M põhiklass 24 17 0:59:50,9 0:55:27,9 04:23,0  
  Aivar Prants 6 M põhiklass 25 18 1:00:03,9 0:55:26,9 04:37,0  
  Toomas Tiismaa 74 M40 26 8 1:00:04,9 0:55:27,9 04:37,0  
  Siim Vinter 65 M põhiklass 27 19 1:00:18,9 0:55:32,9 04:46,0  
  Andrey Storozhuk 9 M põhiklass 28 20 1:00:21,9 0:55:40,9 04:41,0  
  Peeter Parmask 34 M50 29 1 1:00:33,4 0:55:48,9 04:44,5  
  Aimar Annion 82 M põhiklass 30 21 1:00:34,4 0:55:51,9 04:42,5  
  Riho Leben 52 M põhiklass 31 22 1:00:37,9 0:55:50,9 04:47,0  
  Roman Burov 95 M40 32 9 1:01:09,9 0:56:29,9 04:40,0  
  Meelis Peterson 15 M põhiklass 33 23 1:01:11,9 0:56:29,9 04:42,1  
  Heigo Bauer 26 M40 34 10 1:01:14,9 0:56:27,9 04:47,0  
  Karl Lell 28 M50 35 2 1:02:20,9 0:57:10,9 05:10,0  
  Taavi Jürjan 69 M põhiklass 36 24 1:02:36,9 0:57:57,9 04:39,0  
  Priit Helgis 40 M põhiklass 37 25 1:02:40,9 0:57:49,9 04:51,0  
  Rando Kalmus 39 M põhiklass 38 26 1:02:42,9 0:57:48,9 04:54,0  
  Karen Soosalu 86 M50 39 3 1:03:05,9 0:58:08,9 04:57,0  
  Ivo Petjärv 54 M põhiklass 40 27 1:03:06,9 0:58:11,9 04:55,2  
  Marek Kask 89 M põhiklass 41 28 1:03:16,9 0:58:35,9 04:41,1  
  Madis Türi 17 M põhiklass 42 29 1:03:17,9 0:58:43,9 04:34,0  
  Margus Jürjan 7 M põhiklass 43 30 1:04:01,9 0:59:13,9 04:48,0  
  Signe Parm 49 N põhiklass 44 1 1:04:13,9 0:59:27,9 04:46,0  
  Andrus Volk 77 M40 45 11 1:04:18,9 0:59:21,9 04:57,0  
  Kaido Toonekurg 84 M põhiklass 46 31 1:04:50,0 0:59:56,9 04:53,1  
  Veiko Pilve 31 M põhiklass 47 32 1:05:20,9 1:00:06,9 05:14,0  
  Rauno Pihlak 50 M põhiklass 48 33 1:05:26,9 1:00:15,9 05:11,9  
  Vladimir Kenzap 63 M põhiklass 49 34 1:05:31,9 1:00:34,9 04:57,0  
  Aare Heinla 45 M50 50 4 1:05:40,9 1:00:38,9 05:02,0  
  Marko Pruus 61 M põhiklass 51 35 1:05:41,0 1:00:23,9 05:17,0  
  Kevin Piilbak 60 M põhiklass 52 36 1:06:23,9 1:00:32,9 05:51,0  
  Marika Tamm 16 N põhiklass 53 2 1:07:34,9 1:02:38,9 04:56,4  
  Rainer Punga 78 M põhiklass 54 37 1:07:46,9 1:02:30,9 05:16,0  
  Igor Nikiforov 35 M50 55 5 1:07:59,9 1:02:50,9 05:09,8  
  Arris Aasmäe 18 M40 56 12 1:08:09,9 1:03:00,9 05:09,3  
  Marko Ploompuu 21 M põhiklass 57 38 1:08:10,2 1:03:08,9 05:01,3  
  Märt Rooden 94 M põhiklass 58 39 1:08:37,9 1:03:27,9 05:10,3  
  Andres Riismann 93 M põhiklass 59 40 1:08:41,9 1:03:29,9 05:13,1  
  Jaanus Kundla 53 M põhiklass 60 41 1:08:49,9 1:03:17,1 05:33,0  
  Tanel Kivipõld 80 M põhiklass 61 42 1:09:05,9 1:03:59,9 05:07,1  
  Andrei Serõhh 20 M põhiklass 62 43 1:09:14,9 1:04:06,0 05:09,0  
  Kaupo Tammepuu 83 M põhiklass 63 44 1:09:16,3 1:03:53,9 05:22,1  
  Lauri Kaldoja 36 M40 64 13 1:09:28,9 1:04:05,9 05:23,0  
  Juri Moissejev 43 M põhiklass 65 45 1:09:49,9 1:04:22,9 05:27,1  
  Andrus Piilbak 59 M40 66 14 1:10:09,9 1:04:12,9 05:57,2  
  Anastassia Meðkova 48 N põhiklass 67 3 1:10:49,9 1:05:29,9 05:20,0  
  Veiko Kase 71 M40 68 15 1:11:13,9 1:05:09,9 06:04,0  
  Ethel Ansip 73 N põhiklass 69 4 1:12:05,9 1:06:26,9 05:39,0  
  Agnes Kukk 4 N põhiklass 70 5 1:12:19,9 1:06:29,9 05:50,0  
  Urmas Lillimägi 62 M40 71 16 1:12:37,9 1:07:01,9 05:36,0  
  Kaspar Sepp 90 M50 72 6 1:12:38,9 1:07:33,9 05:05,0  
  Piia Pohl 97 N40 73 1 1:12:51,9 1:07:04,9 05:47,0  
  Erkki Kotkas 32 M põhiklass 74 46 1:13:56,9 1:08:20,9 05:36,2  
  River Tomera 98 M põhiklass 75 47 1:14:00,4 1:08:14,2 05:46,2  
  Tõnis Luhamäe 70 M50 76 7 1:14:19,9 1:08:27,9 05:52,0  
  Pirjo Ruut 13 N põhiklass 77 6 1:14:35,4 1:08:31,9 06:03,5  
  Arko Kurg 72 M põhiklass 78 48 1:18:00,9 1:11:22,9 06:38,6  
  Andro Perling 91 M põhiklass 79 49 1:22:11,9 1:15:34,9 06:37,0  
  Rain Vellerind 25 M40 80 17 1:26:36,9 1:21:01,9 05:35,0  
  Kelly Kvarnstrom 87 N põhiklass 81 7 1:27:42,9 1:21:18,9 06:24,2  
  Tõnu Tõnov 88 M põhiklass 82 50 1:27:43,0 1:21:16,9 06:26,0  
  Joosep Mäe 27 M põhiklass 83 51 1:29:35,9 1:22:15,9 07:20,0  
  Tõnu Eelmäe 29 M põhiklass 84 52 1:33:17,9 1:26:12,9 07:05,0  
  Sille Apri 12 N põhiklass 85 8 1:51:53,9 1:42:38,9 09:15,0  
  Olev Kroon 11 M50 86 8 1:51:55,1 1:42:39,6 09:15,3  
  Erik Kütt 57 M40     DNF 1:04:57,9    
  Roland Maasing 67 M põhiklass     DNF 1:06:43,9    
  Rauno Kütt 58 M põhiklass     DNF 1:06:57,9    
  Marko Soopalu 96 M põhiklass     DNF 1:15:44,9    
  Kalev Lukk 1 M põhiklass     DNF      
  Rasmus Pitkanen 23 M põhiklass     DNF      
  Andrus Asavi 33 M põhiklass     DNF      
  Kristjan Peterson 85 M põhiklass     DNF      
  Andre Smoilov 99 M põhiklass     DNF      
  Margus Tukia 24 M40     DNF      
  Urmas Kaljurand 37 M50     DNF      
  Õnne Mitt 30 N põhiklass     DNF      
  Ly Pajur 76 N põhiklass     DNF