KEILA BASSEINITRIATLONI ESIALGSED TULEMUSED Korraldaja: SPORDIKLUBI VASK - Priit Idarand
Peakohtunik: Urmas Paejärv
27.05.2012 Keila linn Ajamõõtmise korraldus: Rainer Üksvärav (Antrotsenter OÜ) 
www.antrotsenter.ee
1. START - LAPSED ujumine - rattasõit - jooks (50 m - 2,6 km - 0,5 km)
Nimi Nr Klubi Võistlsuklass Koht Koht võistlsuklassis Tulemus Ujumine Ratas 2,6 km VA+ Jooks 500 m
Kristofer Apri 18 SK VASK Poisid 1 1 10:27,2 01:02,2 06:19,3 03:05,7
Ivan Bondarchuk  11   Poisid 2 2 10:33,7 01:23,4 06:16,8 02:53,5
Mart-Andreas Rootalu 24 Keila Swimclub Poisid 3 3 11:01,1 01:01,4 06:46,6 03:13,1
Henri Peterson 10   Poisid 4 4 11:10,4 01:28,2 06:38,1 03:04,1
Lauri Gregor Klettenberg 46   Poisid 5 5 12:44,7 00:47,9 08:22,5 03:34,3
Lisette Maria Klettenberg 45   Tüdrukud 6 1 16:56,9 02:05,7 10:45,0 04:06,2
Annabell Apri 4 Keila Tüdrukud 7 2 16:59,6 02:24,0 10:22,1 04:13,5
Annabrit Prants 5 Keila Tüdrukud     DNF 01:18,5 07:33,3  
2. START - NOORED JA HARRASTAJAD ujumine - rattasõit - jooks (200 m - 10 km - 2 km)
Name Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine Ratas 2,5 km Ratas 5 km Ratas 7,5 km Ratas 10 km Vahetusala Jooks 3 km
Risto Randma 32   Harrastajad M 1 1 0:38:56,6 02:39,4 06:52,9 07:05,0 06:57,0 07:15,5   08:06,8
Rainer Raidma 44   Harrastajad M 2 2 0:43:07,4 02:44,2 06:40,1 07:12,4 07:20,0 08:20,8   10:49,9
Aivar Prants 1   Harrastajad M 3 3 0:44:05,5 04:37,8 06:43,9 07:05,0 07:08,5 07:12,0   11:18,3
Hans-Kristen  Rootalu 8 SK Biathlon/TVS Elekter Noormehed A 4 1 0:45:41,8 03:07,2 07:48,9 08:07,0 08:05,4 08:24,0   10:09,3
Margo Valk 41 Keila Kergejõustikuklubi TIPP Noormehed A 5 2 0:48:45,0 03:20,8 07:55,0 08:19,5 08:36,0 08:52,0   11:41,6
Heikko Peensaar 9 Tabasalu TK Poisid C 6 1 0:49:41,8 02:39,7 08:16,1 08:55,0 09:01,5 09:20,0   11:29,5
Leonid Bondarchuk 20   Harrastajad M 7 4 0:52:09,3 03:16,6 08:37,2 09:03,2 10:03,4 08:56,0   12:12,9
Andre Kauk 2 CCRM Poisid C 8 2 0:53:01,5 05:53,5 08:10,8 08:09,0 08:37,0 08:43,3   13:27,9
Kadi Kroon-Laur 14 Keila Harrastaja N 9 1 0:56:04,4 03:50,8 09:07,6 09:02,0 09:23,2 09:39,0 00:33,3 14:28,5
Oskar Hanko 26   Poisid C 10 3 0:57:06,2 03:02,5 09:54,6 09:58,0 10:28,0 10:21,0   13:22,1
Katrin Tukkia 17   Harrastaja N 11 2 0:57:08,7 04:20,9 10:31,6 10:11,0 10:14,0 10:40,1 00:35,4 10:35,7
Rasmus Pitkanen 30 SK VASK Noormehed A 12 3 0:57:20,4 03:35,4 08:34,8 09:44,0 10:00,2 10:33,0   14:53,0
Argo Raie 7 Tabasalu Triatloniklubi Poisid C 13 4 1:00:09,7 03:24,7 09:36,6 09:55,2 10:52,0 11:24,8 00:48,0 14:08,4
Priit Peterson  27   Poisid C 14 5 1:03:01,3 06:52,3 13:14,4 14:23,0 13:58,6 00:41,0   13:52,0
Maksim Bondarchuk  21   Poisid C 15 6 1:04:39,7 03:35,2 10:28,7 11:27,1 11:55,0 12:13,0 00:32,1 14:28,6
Anne-Mai Agukas 42   Tüdrukud C 16 1 1:12:34,2 04:36,7 11:25,8 12:53,0 14:02,0 14:42,3   14:54,3
Maria Bondarchuk  23   Tüdrukud C 17 2 1:17:48,1 04:31,7 12:54,7 16:54,0 14:29,7 14:35,0   14:23,0
3. START - MEHED JA MEHED 40 ujumine - rattasõit - jooks (300 m - 15 km - 3 km)
Nimi Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Ujumise aeg Ratas 2,5 km Ratas 5 km Ratas 7,5 km Ratas 10 km Ratas 12,5 km Ratas 15 km VA Jooks 3 km
Siim Kauge   35 Tabasalu Triatloniklubi Mehed 1 1 00:53:25,7 03:43,7 06:17,7 06:22,0 06:21,0 06:30,3 06:31,2 06:37,0   11:02,8
Marek Tõnismäe 22 CC Rota Mobilis Mehed 2 2 00:57:22,2 04:29,1 06:35,2 06:48,0 06:46,0 13:41,6 06:46,0 00:38,1   11:38,2
Siim Vinter 36 Reaktiiv.ee Mehed 3 3 00:58:13,0 05:37,8   13:34,6 06:58,0 06:49,0 07:06,0 07:01,5   11:06,1
Jaak Kanniste 12 Eesti Posti Spordiklubi Mehed 40 4 1 00:58:42,4 04:20,8 07:07,9 06:58,0 06:58,4 07:05,0 07:04,0 07:04,0 00:33,4 11:30,8
Anti Kauk  6 CCRM Mehed 40 5 2 01:01:15,6 06:27,6 06:22,4 06:38,5 06:43,0 06:36,0 06:45,7 07:21,0 00:34,0 13:47,4
Toomas Lelov 39 21 CC Triatloniklubi Mehed 6 4 01:01:17,2 04:10,8 08:01,2 07:48,2 07:41,0 07:39,0 07:39,2 07:43,4   10:34,4
Ulf Rosen 43 21 CC Triatloniklubi Mehed 40 7 3 01:01:19,7 05:30,1 07:11,6 07:22,2 07:36,0 07:29,3 07:42,0 07:46,3   10:42,2
Joosep Loopere 13   Mehed 40 8 4 01:02:11,4 04:44,6 07:30,6 07:22,0 07:27,0 07:32,2 07:36,0 07:44,6 00:34,0 11:40,4
Karl Lell 16 Kliima Center Mehed 40 9 5 01:03:37,5 06:42,4 06:51,8 07:02,0 07:06,0 07:05,4 07:24,0 07:22,0 00:34,0 13:29,9
Meelis Peterson 25   Mehed 10 5 01:08:26,0 05:57,2 07:29,3 07:55,2 08:05,1 08:04,3 08:06,0 08:07,0   14:41,9
Andrus Reinstein 3   Mehed 40 11 6 01:10:18,8 06:39,8 08:16,1 08:10,2 08:27,0 08:26,1 08:22,0 08:58,2   12:59,4
Risto Erik 31   Mehed 12 6 01:11:33,0 05:15,7 07:08,7 07:43,0   16:11,5 08:16,1 08:55,0   18:03,0
Rain Vellerind 29   Mehed 40 13 7 01:18:20,4 05:12,8 09:37,0 09:52,0 09:57,3 10:11,4 10:12,2 10:41,0   12:36,7