JÜRI BASSEINITRIATLONI ESIALGSED TULEMUSED Korraldaja: Triatloniklubi 21 CC
Peakohtunik: Eero Raudsepp
20.05.2012 Jüri alevik Ajamõõtmise korraldus: Urmas Paejärv (Antrotsenter OÜ) 
www.antrotsenter.ee
Lastedistants ujumine - rattasõit - jooks (100 m - 5 km - 1 km)
Nimi Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine Ratas VA + Jooks
Heikko Peensaar 159 Tabasalu TK Poisid 1 1 14:35,5 01:09,8 09:32,6 03:53,1
Henri Roos 168 CFC Poisid 2 2 15:40,5 01:22,8 10:00,3 04:17,4
Maria-Elisabeth Martinson 169 Tabasalu ujumisklubi Tüdrukud 3 1 15:41,6 01:10,7 10:21,3 04:09,6
Katre Meriloo 162 Vinni VAK Tüdrukud 4 2 16:49,8 01:19,3 11:17,6 04:13,0
Kaari Meriloo 161 Vinni VAK Tüdrukud 5 3 17:01,2 01:18,2 11:17,9 04:25,1
Oskar Hanko 150 Paide Ujumisklubi Poisid 6 3 17:05,6 01:22,5 11:07,9 04:35,2
Rasmus Kiik 154 Tabasalu TK Poisid 7 4 17:18,8 01:44,0 10:56,3 04:38,5
Laura Rilanto 173 Tabasalu ujumisklubi Tüdrukud 8 4 17:54,6 01:29,5 11:37,5 04:47,6
Maksim Bondarchuk 153 Tabasalu TK Poisid 9 5 17:57,4 01:35,0 11:38,4 04:44,0
Robert Tammoja 174 CFC Poisid 10 6 18:25,7 01:33,9 11:54,4 04:57,4
Rihard Viherpuu 177 Trismile Poisid 11 7 18:45,8 01:26,6 12:11,2 05:08,0
Karl Mell 176 Tallinna Kalev JK Poisid 12 8 19:33,9 02:36,6 12:12,2 04:45,0
Doreen Mägi 158 21CC Triatloniklubi Tüdrukud 13 5 19:35,5 01:46,0 12:09,5 05:40,0
Maria Bondarchuk 152 Tabasalu TK Tüdrukud 14 6 20:37,7 01:59,2 13:50,2 04:48,3
Hanna-Britt Reinpõld 156 21CC Triatloniklubi Tüdrukud 15 7 20:38,1 01:53,0 13:00,7 05:44,3
Patrick Nellis 175 Paroi Poisid 16 9 21:04,6 02:58,3 13:16,8 04:49,5
Kristo Kõplas 167   Poisid 17 10 21:18,9 01:43,8 13:41,1 05:54,0
Paul Kaspar Nurk 164 Mäesuusakool Poisid 18 11 21:32,6 02:01,8 14:40,8 04:50,0
Grete-Liis Suisalu 170 CC Rota Mobilis Tüdrukud 19 8 22:13,9 02:23,9 13:39,0 06:11,0
Kirke Kübar 165 Tartu UK Tüdrukud 20 9 22:39,8 02:13,0 14:25,6 06:01,2
Rein Reinstein 155 Scoutspataljon team Poisid 21 12 23:00,9 02:13,7 15:49,2 04:58,0
Sandra Velling 172 Trismile Tüdrukud 22 10 23:37,8 02:17,8 14:48,0 06:32,0
Ingrid Lisett Reinpõld 157 21CC Triatloniklubi Tüdrukud 23 11 23:53,7 03:01,7 14:56,7 05:55,3
Tuuli Loho 163 SK Tats Tüdrukud 24 12 24:42,9 02:45,2 15:43,4 06:14,3
Eliis Lelov 151 21CC Triatloniklubi Tüdrukud 25 13 26:19,5 02:47,5 15:30,9 08:01,1
Kristjan Lilleorg 166 21CC Triatloniklubi Poisid 26 13 26:55,5 02:42,8 15:43,2 08:29,5
Stella Viks 171 21CC Triatloniklubi Tüdrukud     DNF 02:56,8    
Põhidistants ujumine - rattasõit - jooks (0,3 - 15 - 3 km)
Nimi Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Ujumine Ratas VA + Jooks  
Hans Korman 106 Tabasalu TK Mehed 1 1 34:52,5 03:38,9 21:05,8 10:07,8
Siim Kauge 5 Tabasalu Triatloniklubi Mehed 2 2 35:49,9 03:40,6 21:02,1 11:07,2
21CC-G1 208 Dea Oja, rauno Miljand, Ralf Lipp Võistkond 3 1 36:26,3 03:50,0 22:25,5 10:10,8
Trismile 200 Trismile - Pjotr Degtjarjov, Allan Kivi, Gaspar Sukk Võistkond 4 2 36:38,6 03:08,1 22:14,7 11:15,9
Robert Pallas 41 TTÜ SK Mehed 5 3 37:22,2 03:43,1 21:08,6 12:30,5
Kaidi Kivioja 97 Vinni VAk Naised 6 1 37:41,9 03:58,2 22:19,5 11:24,2
Margus Tamm 35 SK Triatleet Mehed 40 7 1 37:42,1 03:53,0 22:23,7 11:25,4
Daniel Lõhmus 40   Mehed 8 4 38:48,8 05:00,2 22:10,3 11:38,3
Toomas Lelov 43 21CC Triatloniklubi Mehed 9 5 38:52,5 04:06,2 23:12,0 11:34,3
21CC Triatloniklubi Tartu 1 202 21CC Triatloniklubi - Külli Tootsi, Andres Mäekivi, Rein Oder Võistkond 10 3 39:03,5 04:59,1 22:07,1 11:57,3
21CC Treenerid 209 Liilian Luik, Aimar Meltsa, Heinrich Sillang Võistkond 11 4 39:05,0 04:28,7 24:11,5 10:24,8
Matis Kõverik 104 Trismile Mehed 12 6 39:23,5 03:55,1 22:24,3 13:04,0
Toomas Loho 93 SJK Viiking Mehed 13 7 39:27,5 04:10,9 22:05,6 13:11,0
Kerti Kesküla 34 Raudmees Naised 14 2 39:39,5 04:02,1 22:16,6 13:20,8
Villu Vakra 33 21CC Triatloniklubi Mehed 15 8 39:42,1 04:18,3 22:48,8 12:35,0
Emeri Lepp* 23 Mehed Marsilt Mehed 16 9 39:48,8 03:30,7 21:41,8 14:36,3
Kairi Schmidt 103 Hawaii Express Naised 17 3 39:59,3 03:38,7 23:29,7 12:50,9
Tark ei torma 203 Jüri G/Fortuuna/Vil./CFC - Henri-Mario Hallik, Keijo Kalm, Urmas Põldre Võistkond 18 5 40:09,2 04:18,8 25:12,3 10:38,1
Joosep Loopere 19 Trismile Mehed 40 19 2 40:14,0 04:39,5 22:31,7 13:02,8
Timo Suppi 12 SKM Mehed 20 10 40:14,9 05:10,3 22:33,7 12:30,9
Ergo Tamm 87 Trismile Mehed 21 11 40:31,9 03:55,7 23:13,9 13:22,3
Peeter Kirss 101 SK Biathlon Mehed 22 12 40:39,4 05:28,1 23:10,0 12:01,3
Risto Reinpõld 64   Mehed 23 13 40:40,6 05:24,0 22:20,8 12:55,8
Margus Nõmm 59 21CC Triatloniklubi Mehed 40 24 3 40:55,7 04:27,9 22:49,8 13:38,0
Daniel Lumi 94 Mehed Marsilt Mehed 25 14 40:59,2 03:51,8 23:17,3 13:50,1
Siim Ojaver 105 TriSmile Mehed 26 15 40:59,8 04:50,4 22:16,5 13:52,9
Liisa Kull 89 TriSmile Naised 27 4 41:08,1 04:49,0 22:24,0 13:55,1
Raido Kiipsaar 28 21CC Triatloniklubi Mehed 40 28 4 41:20,6 05:47,0 22:51,9 12:41,7
Tiit Tõnismäe 80 Vanamõisa Suusaklubi Mehed 40 29 5 41:36,9 04:53,1 22:46,9 13:56,9
Kristjan Kajaste 47 21CC Triatloniklubi Mehed 30 16 41:43,9 04:25,1 22:40,3 14:38,5
Kardon Kõiv 55 Harrastajate SK Mehed 31 17 41:46,3 05:05,9 22:39,9 14:00,5
Andre Mägi 75 21 CC Triatloniklubi Mehed 32 18 41:58,4 05:16,6 23:25,6 13:16,2
Henri Riska 72 21CC Triatloniklubi Mehed 33 19 42:03,3 05:05,8 23:26,0 13:31,5
Aavo Moltsaar 20 21CC Triatloniklubi Mehed 34 20 42:21,5 05:24,1 25:07,7 11:49,7
Margus Tinno 95 velo clubbers Mehed 35 21 42:27,3 05:31,3 23:02,0 13:54,0
Marden Muuk 10   Mehed 36 22 42:27,4 05:09,1 24:26,5 12:51,8
Mart Martinson 2 Trismile Mehed 40 37 6 42:27,9 04:18,8 22:55,9 15:13,2
Laura Kallas 120 Tabasalu TK Neiud 38 1 42:32,0 04:14,8 24:50,1 13:27,1
Priit Roosnupp 15 Klubitu Mehed 40 39 7 42:41,0 05:31,0 23:58,5 13:11,5
Aivar Juus 6 Tööstusprojekt Mehed 40 23 42:44,4 05:43,0 23:49,9 13:11,5
Karmen Reinpõld 63 21CC Triatloniklubi Naised 41 5 43:01,8 05:20,1 22:26,5 15:15,2
Jorma Härmsalu 78 21CC Triatloniklubi Mehed 42 24 43:13,4 06:10,3 22:54,1 14:09,0
Erkki Allekõrs 13   Mehed 43 25 43:18,3 05:20,1 23:25,3 14:32,9
Rainer Raidma 139   Mehed 44 26 43:22,6 04:31,7 23:06,5 15:44,4
Kaupo Rändla 25 Rändlad Mehed 45 27 43:24,5 05:27,7 23:18,1 14:38,7
Risto Raaper 66 Tabasalu Triatloniklubi Mehed 46 28 43:29,7 07:04,4 21:40,2 14:45,1
Kadri Possul 9 21CC Triatloniklubi Naised 40 47 1 43:44,0 06:05,8 23:06,2 14:32,0
Avo Rõõmussaar 140 Tabasalu UK Mehed 48 29 43:46,6 05:43,6 22:57,7 15:05,3
Rain Vellerind 88 Estonian Ultrarunners Team Mehed 40 49 8 43:46,7 05:23,3 25:07,7 13:15,7
Harles Paesüld 8 21CC Triatloniklubi Mehed 50 30 43:50,9 06:53,0 23:33,6 13:24,3
Andrus Reinstein 39 Scoutspataljon team Mehed 40 51 9 44:03,8 06:22,2 23:19,1 14:22,5
Margus Maidla 38   Mehed 52 31 44:13,1 05:34,8 23:09,3 15:29,0
Aho Augasmägi 60 21CC Triatloniklubi Mehed 53 32 44:15,4 05:14,1 23:54,2 15:07,1
Toomas Eenlo 91 21CC Triatloniklubi Mehed 54 33 44:18,1 05:27,3 25:26,3 13:24,5
Jaan Sibul 37 21CC Triatloniklubi Mehed 55 34 44:19,3 05:37,7 23:56,3 14:45,3
Taivo Velling 62 TriSmile  Mehed 56 35 44:22,7 05:29,5 24:10,5 14:42,7
Pavel Grigorenko 71   Mehed 57 36 44:27,1 04:21,0 25:23,5 14:42,6
Andres Soojärv 17 Mehed Marsilt Mehed 58 37 44:30,3 07:07,4 21:29,5 15:53,4
Romet Väljataga 68 21CC Triatloniklubi Mehed 59 38 44:32,4 05:42,7 25:31,5 13:18,2
Jaanus Tiisvend 136   Mehed 60 39 44:42,6 06:28,8 22:14,6 15:59,2
Sirli Metsamäe 36 21CC Triatloniklubi Naised 61 6 44:45,0 06:28,7 23:16,2 15:00,1
Algis Sepp 98   Mehed 62 40 44:49,5 06:09,6 24:23,1 14:16,9
Rahel Kallas 121 Tabasalu TK Neiud 63 2 45:00,8 04:14,3 26:08,6 14:37,9
Priit Vaht 1 21CC Triatloniklubi Mehed 64 41 45:04,6 05:31,0 23:32,5 16:01,1
Jaanus Põtter 49   Mehed 65 42 45:05,9 05:05,9 24:31,4 15:28,6
Valdo Jahilo 24 TriSmile Mehed 40 66 10 45:11,3 06:51,4 23:33,9 14:45,9
Kaity-Marin Tiitmaa 50 21CC Triatloniklubi Naised 67 7 45:14,1 05:14,6 26:00,7 13:58,8
Märt Prosin 107 21CC Triatloniklubi Mehed 68 43 45:29,3 05:28,6 26:07,4 13:53,3
Raul Uus 65 Trismile Mehed 40 69 11 45:31,4 05:30,9 23:45,7 16:14,8
Veiko Aaviste 32 21CC Traitloniklubi Mehed 70 44 45:39,6 05:44,9 25:26,8 14:27,9
Renna Järvalt 92 Jooks.ee Naised 71 8 45:48,5 06:44,1 24:33,2 14:31,2
Indrek Saaremäel 53 TriSmile Mehed 72 45 45:53,2 05:13,0 26:03,6 14:36,6
Margus Antson 11 TriSmile / Sampo Pank Mehed 40 73 12 46:05,4 05:20,6 25:07,2 15:37,6
Ivo Tatrik 86 21CC Triatloniklubi Mehed 74 46 46:12,5 05:09,4 27:41,8 13:21,3
Sergei Karpovitsh 138   Mehed 75 47 46:24,6 06:40,3 25:51,2 13:53,1
Kalev Kundla 96 CLIK Mehed 76 48 46:28,0 05:40,7 24:52,4 15:54,9
Janno Kivisild 76   Mehed 77 49 46:39,3 06:40,9 24:48,7 15:09,7
HAKA Plast 206 * - Ivar Augasmägi, Meelis Laanemets, Katrin Kukk Võistkond 78 6 46:41,1 06:16,8 25:11,1 15:13,2
Aleksei Vorontsov 100 T28A SK Mehed 79 50 46:44,6 05:40,7 24:05,1 16:58,8
Erika Jürgenson 77 21CC Triatloniklubi Naised 40 80 2 46:49,5 05:26,4 24:17,7 17:05,4
Elina Rant 27 Seiklusporr Naised 81 9 46:54,9 05:59,2 26:33,3 14:22,4
Jane Oidekivi 61 21CC Triatloniklubi Naised 82 10 47:03,3 05:46,4 25:50,7 15:26,2
Merle Lilleoru 3   Naised 83 11 47:04,7 05:05,9 28:10,7 13:48,1
Tanel Talts 85   Mehed 84 51 47:06,1 05:36,1 27:44,9 13:45,1
Tanel Saue 44 SK Mercury Mehed 85 52 47:31,4 07:10,0 24:08,3 16:13,1
Veiko Parts 54 KimaRillen Mehed 40 86 13 47:43,4 04:59,3 25:34,5 17:09,6
Holger Kask 79   Mehed 40 87 14 47:52,7 05:17,3 25:12,8 17:22,6
Ragnar Toomla 31 21CC Triatloniklubi Mehed 88 53 48:09,3 07:02,7 24:18,6 16:48,0
Karin Kallas 122 Tabasalu TK Neiud 89 3 48:13,3 05:19,6 25:48,6 17:05,1
Silver Vapper 126 21CC Triatloniklubi Noormehed 90 1 48:28,6 05:01,9 28:16,2 15:10,5
Tõnis Alvet 102 21CC Triatloniklubi Mehed 91 54 48:32,3 04:31,2 28:43,4 15:17,6
Raiko Tutt 57 Team Tutt Mehed 92 55 49:14,4 05:31,2 27:49,2 15:54,0
Janek Vainjärv 67 21cc Triatloniklubi/CMSPHD Mehed 93 56 49:21,3 04:53,3 28:28,8 15:59,1
Leonid Bondarchuk 29   Mehed 94 57 49:27,5 05:23,1 29:49,8 14:14,6
Stoneridge 210 Juri Bogdanov, Lauri Kirikal, Peeter Salong Võistkond 95 7 49:27,9 07:47,4 29:40,4 12:00,1
Tarvi Tameri 30   Mehed 96 58 49:57,8 05:53,1 29:16,0 14:48,7
Heiki Rein  Kiisler 128 21CC Triatloniklubi Noormehed 97 2 50:02,2 06:23,2 29:45,8 13:53,2
Hendrik Reimann 42 21CC Triatloniklubi Mehed 98 59 50:11,4 06:20,8 26:29,5 17:21,1
MaretLiisiKati 205 21CC Triatloniklubi - Maret Klaas, Liisi Kaal, Kati Veskimägi Võistkond 99 8 50:20,6 05:39,1 29:28,4 15:13,1
Kaire Vühner 52 21CC Triatloniklubi Naised 100 12 50:36,5 05:54,2 27:09,2 17:33,1
Janek Jakobsoo 73   Mehed 101 60 50:38,8 05:39,8 28:20,8 16:38,2
Kristel Lusikas 124 Pärnu Ujumisklubi UCA Neiud 102 4 51:03,2 04:13,0 30:15,6 16:34,6
Ignite 207 Ignite SK - Juri Reinsalu, Rene Katsev, Elvis Napritson Võistkond 103 9 51:20,0 05:22,9 31:42,0 14:15,1
Kadri Akkerman 14 TriSmile Naised 104 13 51:24,4 06:47,9 27:38,9 16:57,6
Vilmar Truuts 82 Elion SK Mehed 105 61 51:37,4 05:50,3 30:15,6 15:31,5
tarmo kalviste 46 ryysak team Mehed 40 106 15 51:37,5 04:31,6 31:41,7 15:24,2
Marek Nairismägi 16   Mehed 40 107 16 51:40,8 07:07,9 26:22,1 18:10,8
Aljona Karlõševa 74 MTÜ CD24h Naised 108 14 51:52,8 04:58,0 32:41,4 14:13,5
Katri Kerem 51 21CC Triatloniklubi Naised 40 109 3 52:00,0 05:21,1 28:00,5 18:38,4
Külliki Taylor 90 21CC Triatloniklubi Naised 110 15 52:10,1 04:42,3 31:32,1 15:55,7
Liisu Mitt 123 Ujumisklubi UCA Neiud 111 5 52:55,4 03:59,4 30:28,2 18:27,8
Märt Tikan 135   Mehed 112 62 52:56,0 07:28,6 25:27,2 20:00,2
Relika Mell 137   Naised 113 16 53:15,6 06:13,0 33:18,7 13:43,9
Kristina Rändla 26 Rändlad Naised 114 17 53:23,1 05:05,8 29:57,8 18:19,5
Kristjan  Enno 7 21CC Triatloniklubi Mehed 115 63 53:29,8 06:16,8 34:56,3 12:16,8
Silver Priks 56   Mehed 116 64 53:48,2 05:56,3 29:32,2 18:19,7
Enno Aermates 18 21CC Triatloniklubi Mehed 40 117 17 53:51,1 07:41,4 27:28,9 18:40,8
Indrek Kulla 84 Rootsiküla Mehed 40 118 18 54:09,0 07:29,8 26:53,7 19:45,5
Mihkel Oiderma 45 ryysak team Mehed 40 119 19 54:19,5 05:46,8 30:59,4 17:33,3
Alver Pupart 83 Rootsiküla Mehed 120 65 55:06,1 05:43,7 31:26,6 17:55,8
Aruküla triitonid 201 Kaupo  Kallemets, Mirjam  Sillaste, Otto Aermates Võistkond 121 10 55:42,7 05:38,7 35:20,2 14:43,8
Maari-Liisa Kartau 48 21CC Triatloniklubi Naised 122 18 57:42,1 05:11,4 32:50,0 19:40,7
Eve Objartel 99   Naised 40 123 4 57:52,6 05:38,5 33:01,0 19:13,1
21CC Triatloniklubi Neiud 204 21CC Triatloniklubi/CFC - Heikke Merilin Raidma, Anette Rõõmussaar, Hanna-Britt Augasmägi Võistkond 124 11 1:00:16,3 05:54,1 37:24,3 16:57,9
Martin-Rasmus Melsas 127   Noormehed 125 3 1:01:13,3 04:50,0 34:40,0 21:43,3
Roland Loginov 199   Mehed 40 126 20 1:01:48,3 06:34,0 33:22,7 21:51,6
Raid Vellerind 125 KK Rae Koss Noormehed 127 4 1:02:47,0 06:16,2 30:07,1 26:23,7
Marko Mälberg 69 RIBERE Apartments Mehed     DNF 04:33,4    
Andres Kübar** 22 Tartu Suusaklubi Mehed 40     DSQ 04:56,2 22:15,8 17:23,0
* - võistles ilma kiibita, aeg videosalvestuselt
** - diskvalifitseeritud nõuetele mittevastava ratta kasutamise tõttu