KIILI DUATLON EKV II etapp tulemused 6. mai 2012 Kiili alevik
1. start - lapsed jooks - rattasõit - jooks (3 - 13 - 1,5 km)
Korraldaja: 21CC Triatloniklubi
Nimi Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Jooks 1 VA + Ratas 2 VA + Jooks
Johannes Sikk 34 Tartu Ujumisklubi Poisid C 1 1 18:38,0 04:07,3 09:50,9 04:39,8
Rauno Variku 35 Tartu Ujumisklubi Poisid C 2 2 19:01,9 04:13,3 10:09,5 04:39,1
Kregor Zirk 25 Ujumise Spordiklubi Poisid C 3 3 19:20,9 04:25,0 09:34,3 05:21,6
Marie-Elisabeth Martinson 57 Tabasalu Ujumisklubi Tüdrukud C 4 1 20:13,5 04:37,1 10:39,5 04:56,9
Armin Angerjärv 28 Tartu Ujumisklubi Poisid C 5 4 20:25,7 04:37,4 10:43,0 05:05,3
Tiit Matvejev 53 Ujumise Spordiklubi Poisid C 6 5 20:39,2 04:50,3 10:42,5 05:06,4
Matteus Miilpalu 69 Vinni VAK Hõbeda Poisid D 7 1 20:51,6 04:58,0 10:54,0 04:59,6
Katre Meriloo 51 Vinni VAK Tüdrukud C 8 2 21:19,8 04:53,9 11:11,3 05:14,6
Kaari Meriloo 52 Vinni VAK Tüdrukud C 9 3 21:42,4 05:08,3 11:13,8 05:20,3
Raileen Lelle 54 Raudmees Tüdrukud D 10 1 21:47,0 05:11,6 11:06,3 05:29,1
Oskar Hanko 73 Paide Ujumisklubi Poisid D 11 2 21:59,5 05:17,4 11:03,1 05:39,0
Maksim Bondarchuk 23 TABASALU TK Poisid C 12 6 22:29,2 05:16,9 11:37,4 05:34,9
Janeli Jaomaa 30 Tartu Ujumisklubi Tüdrukud C 13 4 22:34,1 05:15,3 11:49,1 05:29,7
Andrus Kuusk 31 Tartu Ujumisklubi Poisid C 14 7 22:34,9 05:32,6 11:04,7 05:57,6
Martin Mäerand 41 Raudmees Poisid D 15 3 22:59,5 05:25,0 11:49,8 05:44,7
Paula Kübar 75 Raudmees Tüdrukud D 16 2 23:00,6 05:12,5 12:30,6 05:17,5
Argo Raie 19   Poisid D 17 4 23:05,5 05:34,2 11:11,1 06:20,2
Karl Mell 70   Poisid D 18 5 23:27,2 05:14,6 12:32,5 05:40,1
Getriin Marii Lessing 26 Tartu Ujumisklubi Tüdrukud E 19 1 23:34,9 05:27,5 12:10,7 05:56,7
Laura Rilanto 97   Tüdrukud C 20 5 23:35,6 05:35,3 11:35,2 06:25,1
Ruth Kübard 62 Tabasalu TK Tüdrukud C 21 6 23:36,9 05:34,6 12:38,6 05:23,7
Elizabeth Jõgi 90 Albe Team/ Bont Tüdrukud C 22 7 23:50,2 04:53,6 13:23,3 05:33,3
Kirke Kool 27 Tartu ujumisklubi Tüdrukud E 23 2 23:56,5 05:28,9 12:08,3 06:19,3
Renee Balent 40 Raudmees Poisid D 24 6 23:59,0 05:58,1 11:51,4 06:09,5
Maria Bondarchuk 21 TABASALU TK Tüdrukud D 25 3 24:06,9 05:26,5 12:38,5 06:01,9
Katrin Glück 61 Tabasalu TK Tüdrukud C 26 8 24:15,3 05:56,1 11:54,3 06:24,9
Kaspar Rõõmussaar 20 Harju JK Poisid E 27 1 24:38,2 05:21,6 13:30,5 05:46,1
Marten-Hugo Kivari 44 Tartu Ujumisklubi Poisid E 28 2 24:58,0 05:14,2 13:59,9 05:43,9
Kert Kask 88   Poisid D 29 7 25:03,0 05:01,2 14:42,2 05:19,6
Airiki Rebane 42 Raudmees Tüdrukud C 30 9 25:08,3 05:28,2 12:46,6 06:53,5
Ivan Bondarchuk 22   Poisid E 31 3 25:18,5 05:35,4 13:47,8 05:55,3
Patrick Nellis 47 Pargi Poisid D 32 8 25:22,2 05:24,2 14:02,7 05:55,3
Kristjan Kannus 43 Raudmees Poisid D 33 9 25:28,6 05:28,8 13:48,7 06:11,1
Kristofer Mell 71 Kiili Kalev Poisid E 34 4 25:38,7 05:36,2 14:00,7 06:01,8
Raimond Parts 80   Poisid E 35 5 25:44,0 05:37,3 14:02,9 06:03,8
Helen Mändma 39 Raudmees Tüdrukud D 36 4 26:18,8 06:19,2 13:06,9 06:52,7
Hanna-Britt Reinpõld 78 21CC Triatoniklubi Tüdrukud D 37 5 26:22,9 06:13,7 12:41,2 07:28,0
Triin Rummo 74 Vinni  VAK Kadrina Tüdrukud D 38 6 26:37,8 05:50,5 14:34,2 06:13,1
Ida-Tuule Jõgi 29 Tartu Ujumisklubi Tüdrukud E 39 3 26:42,8 05:30,0 14:53,8 06:19,0
Gete Suurraid 87   Tüdrukud C 40 10 26:45,7 05:51,0 13:38,7 07:16,0
Timo Vainjärv 82   Poisid C 41 8 26:52,0 06:04,0 13:59,0 06:49,0
Laura Movits 45 Tartu Ujumisklubi Tüdrukud D 42 7 26:55,0 06:14,0 13:48,2 06:52,8
Märtin Laanemets 91   Poisid C 43 9 27:07,0 06:01,8 14:36,7 06:28,5
Hanna Heinsaar 81 Nõmme KJK Tüdrukud E 44 4 27:12,1 06:02,1 14:40,6 06:29,4
Thor Kaspar Marvet 85   Poisid D 45 10 27:15,4 06:07,3 14:33,5 06:34,6
Andreas Kepp 83   Poisid E 46 6 27:18,9 05:59,2 15:41,3 05:38,4
Carmen Piho 58   Tüdrukud D 47 8 27:23,4 06:15,2 14:07,6 07:00,6
Berit Liivamaa 50   Tüdrukud E 48 5 27:46,3 06:11,5 14:59,2 06:35,6
Mart-Andreas Rootalu 24 Keila Swimclub Poisid E 49 7 27:59,5 06:03,4 15:08,8 06:47,3
Kaili Laanemets 60 Kiili Tüdrukud D 50 9 28:19,6 06:05,3 15:12,1 07:02,2
Hanna Maria Antson 18 TriSmile Tüdrukud E 51 6 28:21,7 06:14,4 14:48,8 07:18,5
Iris Rannik 89   Tüdrukud C 52 11 28:28,5 05:57,6 14:11,5 08:19,4
Joosep Tiganik 86   Poisid E 53 8 28:32,0 06:16,8 15:22,2 06:53,0
Ingrid Reinpõld 77 21CC Triatoniklubi Tüdrukud E 54 7 28:37,7 06:21,1 15:31,6 06:45,0
Kadi Aloe 94   Tüdrukud C 55 12 28:41,1 06:06,7 14:55,1 07:39,3
Franz Joseph Sinimäe 33 Tartu Ujumisklubi Poisid E 56 9 28:47,4 06:29,7 15:34,1 06:43,6
Karl Martin Karu 79   Poisid E 57 10 29:12,9 06:10,3 15:49,7 07:12,9
Marko Ottas 37 Tartu Ujumisklubi Poisid E 58 11 29:40,9 06:45,0 15:10,0 07:45,9
Anette Salumets 36 Tartu ujumisklubi Tüdrukud E 59 8 30:44,5 05:56,6 17:39,1 07:08,8
Toomas Paejärv 76 21CC Triatoniklubi Poisid E 60 12 31:00,1 06:12,4 17:43,2 07:04,5
Marilyn Chelsy Nordström 56 Kiili Tüdrukud D 61 10 32:18,8 06:06,4 17:19,9 08:52,5
Jonna Soomets 48 Pargi Tüdrukud D 62 11 32:37,4 07:44,2 15:55,2 08:58,0
Meelis Kristin 99   Poisid C 63 10 32:41,7 06:27,3 19:18,0 06:56,4
Anni Vellamäe 64 Antalis Tüdrukud E 64 9 33:12,8 07:41,1 16:42,5 08:49,2
Markus Mutli 98   Poisid E 65 13 33:55,2 06:26,7 20:37,8 06:50,7
Merilin Parts 96   Tüdrukud E 66 10 33:58,1 06:49,9 19:32,9 07:35,3
Martin Ottas 38 Tartu Ujumisklubi Poisid E 67 14 34:12,5 07:10,1 17:47,8 09:14,6
Stella Viks 93   Tüdrukud E 68 11 34:30,7 06:54,4 16:47,4 10:48,9
Eliis Lelov 72 21CC Triatoniklubi Tüdrukud E 69 12 34:54,4 06:53,3 17:39,5 10:21,6
Kennert Valler 92   Poisid E 70 15 35:23,8 07:39,0 18:04,7 09:40,1
Rainer Kepp 84   Poisid E 71 16 35:24,5 06:48,9 21:07,5 07:28,1
Mari Miilpalu 68 Vinni VAK Hõbeda Tüdrukud C 72 13 36:13,5 07:28,8 20:54,2 07:50,5
Markus Parts 95   Poisid E 73 17 36:52,8 07:07,4 20:41,4 09:04,0
Laura Männilaan 49 KIILI Tüdrukud D 74 12 37:45,9 07:31,9 20:55,9 09:18,1
Edel Taim 17 Rulluisuklubi 8R Tüdrukud E 75 13 38:20,6 07:03,7 23:27,2 07:49,7
Elin Taim 16 Rulluisuklubi 8R Tüdrukud E 76 14 45:00,8 07:47,9 26:57,6 10:15,3
2. start - noored ja harrastajad jooks - rattasõit - jooks (3 - 13 - 1,5 km)
Nimi Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Jooks 1 VA + Ratas 2 VA + Jooks
Cevin Anders Siim 118 Tartu Ujumisklubi Noormehed B 1 1 00:41:40,4 00:11:55,1 00:23:20,8 00:06:24,5
Laura Kallas 114 Tabasalu TK Neiud B 2 1 00:44:00,2 00:12:46,3 00:25:00,8 00:06:13,1
Leonid Bondarchuk 104   Harrastaja M 3 1 00:44:35,3 00:12:47,0 00:25:03,7 00:06:44,6
Harles Paesüld 125 21CC Harrastaja M 4 2 00:45:15,4 00:13:19,0 00:25:11,0 00:06:45,4
Heikko Peensaar 140 Tabasalu TK Noormehed B 5 2 00:45:17,1 00:13:19,7 00:25:09,1 00:06:48,3
Mikk Rannik 146 Kiili SK Harrastaja M 6 3 00:45:58,4 00:13:48,7 00:25:27,3 00:06:42,4
Mattias Rootalu 105 Keila Ookami Noormehed B 7 3 00:45:59,0 00:12:40,5 00:26:43,0 00:06:35,5
Marko Pruus 147 Saue SK Harrastaja M 8 4 00:46:09,6 00:12:41,9 00:26:18,1 00:07:09,6
Heljus Saks 145   Harrastaja M 9 5 00:46:23,1 00:13:57,5 00:25:23,2 00:07:02,4
Harlis All 113 Raudmees Noormehed B 10 4 00:46:34,8 00:14:01,2 00:25:18,2 00:07:15,4
Pavel Grigorenko 139   Harrastaja M 11 6 00:46:43,4 00:13:52,4 00:25:14,3 00:07:36,7
Martti Kuldma 136 Koerus Harrastaja M 12 7 00:46:48,1 00:13:48,2 00:25:47,8 00:07:12,1
Erkki Pikk 107 Rulluisuklubi 8R Harrastaja M 13 8 00:46:54,0 00:13:56,5 00:25:36,0 00:07:21,5
Jane Oidekivi 126 21CC Triatloniklubi Harrastaja N 14 1 00:47:24,5 00:14:23,9 00:25:25,7 00:07:34,9
Tõnu Odamus 111 Saue SK M 60 15 1 00:47:37,3 00:14:27,9 00:24:54,7 00:08:14,7
Maarja Tulik 151   Harrastaja N 16 2 00:49:27,0 00:15:01,4 00:26:12,6 00:08:13,0
Margus Antson 103 TriSmile Harrastaja M 17 9 00:49:37,8 00:15:20,9 00:26:01,7 00:08:15,2
Maarjo Türk 142   Harrastaja M 18 10 00:49:57,5 00:13:46,3 00:28:06,2 00:08:05,0
Rein Kane 108 Loksa RSK M 60 19 2 00:50:00,8 00:14:07,0 00:28:31,7 00:07:22,1
Tarvo Okmees 130 EUK Harrastaja M 20 11 00:50:07,7 00:16:35,4 00:24:39,6 00:08:52,7
Ragnar Toomla 115 21CC Triatloniklubi Harrastaja M 21 12 00:50:22,1 00:15:42,9 00:25:38,5 00:09:00,7
Margus Maidla 112   Harrastaja M 22 13 00:50:29,7 00:15:11,4 00:27:25,7 00:07:52,6
Elmer Taim 100 Rulluisuklubi 8R Harrastaja M 23 14 00:50:40,2 00:15:02,5 00:27:43,8 00:07:53,9
Tanel Saue 138 SK Mercury Harrastaja M 24 15 00:51:05,9 00:13:55,2 00:29:26,2 00:07:44,5
Marko Laurits 116   Harrastaja M 25 16 00:51:11,1 00:15:23,4 00:27:57,0 00:07:50,7
Janek Vainjärv 123 21CC Triatloniklubi/CMSPHD Harrastaja M 26 17 00:51:15,7 00:16:35,5 00:26:41,9 00:07:58,3
Andre Himuðkin 135 harrastaja Harrastaja M 27 18 00:51:19,0 00:14:16,9 00:29:09,5 00:07:52,6
Mart  Orav 133 Antalis Harrastaja M 28 19 00:51:27,9 00:15:25,2 00:27:53,3 00:08:09,4
Tõnis Tamm 109 IAT M 70 29 1 00:51:58,3 00:16:13,2 00:27:10,9 00:08:34,2
Liis Jääger 120 Tartu Ujumisklubi Neiud B 30 2 00:52:38,8 00:15:42,3 00:28:47,9 00:08:08,6
Mario Mutli 150   Harrastaja M 31 20 00:53:59,2 00:14:03,6 00:31:54,9 00:08:00,7
Aivo Vellamäe 132 Antalis Harrastaja M 32 21 00:54:06,2 00:16:54,7 00:28:14,1 00:08:57,4
Rene Kase 117 21CC Triatloniklubi Harrastaja M 33 22 00:54:42,3 00:17:13,3 00:28:40,8 00:08:48,2
Andrek Sikka 106 Rulluisuklubi 8R Harrastaja M 34 23 00:54:56,0 00:15:43,8 00:30:11,0 00:09:01,2
Liivi Mall Pari 121 Tartu Ujumisklubi Neiud B 35 3 00:55:08,0 00:17:50,1 00:28:00,6 00:09:17,3
Janek Mänd 134 Antalis Harrastaja M 36 24 00:55:36,3 00:16:14,6 00:30:34,9 00:08:46,8
Kaja Muuli 144 Kiili Harrastaja N 37 3 00:57:21,7 00:16:34,6 00:32:27,1 00:08:20,0
Sirle Seilenthal 124 21CC Triatloniklubi Harrastaja N 38 4 00:57:26,2 00:16:19,1 00:32:34,0 00:08:33,1
Piia Laanemets 143 Kiili Harrastaja N 39 5 00:57:53,2 00:16:56,8 00:32:14,9 00:08:41,5
Maari-Liisa Kartau 141 21CC Triatloniklubi Harrastaja N 40 6 01:00:10,5 00:18:47,6 00:31:40,0 00:09:42,9
Hanna-Britt Augasmägi 102 21CC Triatloniklubi/CFC Neiud B 41 4 01:01:28,0 00:17:50,7 00:34:28,3 00:09:09,0
Piret Oja 137 21CC TRIATLONIKLUBI Harrastaja N 42 7 01:04:14,4 00:17:22,0 00:37:30,5 00:09:21,9
Marika Männilaan 129 Kiili Harrastaja N 43 8 01:04:24,3 00:18:45,9 00:35:54,4 00:09:44,0
Jaanika Topkin 110   Harrastaja N 44 9 01:06:05,3 00:18:50,8 00:35:52,6 00:11:21,9
3. start - põhidistants jooks - rattasõit - jooks (6 - 26 - 3 km)
Nimi Nr Klubi Võistlusklass Koht Koht võistlusklassis Tulemus Jooks 1 VA + Ratas 2 VA + Jooks
Mart Suurkivi 2 TTÜ SK Eliit M 1 1 01:12:11,8 00:21:09,7 00:39:56,6 00:11:05,5
Harri Sokk 1 TTÜ SK Eliit M 2 2 01:12:27,9 00:21:45,5 00:39:13,1 00:11:29,3
Rauno Miljand 234 21CC Triatloniklubi Eliit M 3 3 01:13:16,4 00:21:32,2 00:40:35,8 00:11:08,4
Hans Korman 3 Tabasalu TK Eliit M 4 4 01:14:03,1 00:20:43,9 00:42:32,6 00:10:46,6
Margus Tamm 250 SK Triatleet M 40 5 1 01:15:12,8 00:22:57,8 00:40:15,2 00:11:59,8
Hannes Poolamets 260 Tabasalu Triatloniklubi Juunior M 6 1 01:16:14,8 00:21:57,7 00:42:51,1 00:11:26,0
Peep Leino 6 TriSmile Eliit M 7 5 01:18:48,7 00:23:40,1 00:42:56,4 00:12:12,2
Rainer Kuhi 223 21CC Triatloniklubi Eliit M 8 6 01:19:20,0 00:24:07,5 00:42:00,3 00:13:12,2
Karel Viigipuu 5 Tartu Ujumisklubi Eliit M 9 7 01:20:17,7 00:21:30,1 00:46:54,5 00:11:53,1
Toomas Lelov 262 21CC Triatloniklubi Eliit M 10 8 01:20:23,1 00:23:36,9 00:45:07,1 00:11:39,1
Indrek Vait 269 21CC Triatloniklubi Eliit M 11 9 01:21:05,9 00:25:28,4 00:42:03,2 00:13:34,3
Kaidi Kivioja 11 Vinni VAK Eliit N 12 1 01:21:16,6 00:24:08,9 00:44:52,9 00:12:14,8
Margus Heintalu 8 Tabasalu TK Eliit M 13 10 01:21:22,8 00:23:14,6 00:45:53,5 00:12:14,7
Risto Reinpõld 207   Eliit M 14 11 01:21:24,8 00:26:24,3 00:40:56,9 00:14:03,6
Sulev Lokk 249 Stamina M 40 15 2 01:21:41,0 00:25:07,3 00:43:37,4 00:12:56,3
Marek Antoniak 210 21CC Triatloniklubi M 40 16 3 01:21:51,3 00:25:27,0 00:42:38,0 00:13:46,3
Alo Alunurm 270 21CC Triatloniklubi M 40 17 4 01:22:01,9 00:26:36,7 00:41:39,3 00:13:45,9
Villu Vakra 238 21CC Triatloniklubi Eliit M 18 12 01:22:47,7 00:25:44,3 00:43:45,4 00:13:18,0
Hans Markus Antson 254 TriSmile / Kalevi JK Noormehed A 19 1 01:23:37,5 00:24:08,9 00:46:40,7 00:12:47,9
Jaak Kanniste 233 Eesti Posti Spordiklubi M 50 20 1 01:23:39,0 00:25:50,0 00:44:13,5 00:13:35,5
Toomas Loho 245 SJK Viiking Eliit M 21 13 01:24:20,5 00:26:28,6 00:44:15,5 00:13:36,4
Aimar Pedari 225 Saue Spordiklubi M 40 22 5 01:24:37,2 00:25:59,1 00:44:53,9 00:13:44,2
Raul Villo 201 Rulluisuklubi 8R Eliit M 23 14 01:25:23,1 00:25:23,0 00:45:34,2 00:14:25,9
Margus Tinno 261 Velo Clubbers Eliit M 24 15 01:25:47,7 00:26:35,2 00:45:11,2 00:14:01,3
Andre Petraudze 220   Eliit M 25 16 01:25:48,8 00:25:50,4 00:47:02,8 00:12:55,6
Andrus Rootalu 209 Esvika Elekter M 40 26 6 01:25:52,0 00:26:25,6 00:45:11,7 00:14:14,7
Ivan Lavrentjev 226 21.CC Triatloniklubi Eliit M 27 17 01:26:32,3 00:24:34,0 00:48:32,8 00:13:25,5
Steven Rehelem 266 21CC Triatloniklubi Eliit M 28 18 01:26:54,6 00:24:22,4 00:48:53,4 00:13:38,8
Kunnar Zirk 212 TriSmile Eliit M 29 19 01:27:10,3 00:24:59,9 00:49:11,6 00:12:58,8
Raido Kiipsaar 232 21CC Triatloniklubi M 40 30 7 01:27:32,2 00:25:01,0 00:49:00,9 00:13:30,3
Kristjan Melikov 213 21CC Triatloniklubi Eliit M 31 20 01:28:18,2 00:25:57,5 00:48:19,3 00:14:01,4
Kristjan Kajaste 211 21CC Triatloniklubi Eliit M 32 21 01:29:06,7 00:27:16,1 00:47:21,3 00:14:29,3
Hans-Kristen Rootalu 255 SK Biathlon Noormehed A 33 2 01:29:16,9 00:25:40,9 00:49:43,6 00:13:52,4
Avo Rõõmussaar 204 Tabasalu ujumisklubi Eliit M 34 22 01:29:23,7 00:28:04,0 00:46:22,7 00:14:57,0
Rein Oder 236 21CC Triatloniklubi M 40 35 8 01:29:47,9 00:26:22,6 00:49:00,7 00:14:24,6
Oliver Wihler 200 21CC Triatloniklubi M 40 36 9 01:29:55,5 00:27:33,8 00:48:11,4 00:14:10,3
Ingmar Vutt 202 Rulluisuklubi 8R M 40 37 10 01:30:25,6 00:28:08,5 00:47:12,9 00:15:04,2
Marden Muuk 248   Eliit M 38 23 01:30:35,6 00:25:38,4 00:51:40,3 00:13:16,9
Aho Augasmägi 203 21CC Triatloniklubi Eliit M 39 24 01:30:52,9 00:28:33,1    
Henri Riska 237 21CC Triatloniklub Eliit M 40 25 01:31:20,3 00:26:21,9 00:50:09,2 00:14:49,2
Karmen Reinpõld 206 21CC Triatloniklubi Eliit N 41 2 01:31:24,6 00:28:58,4 00:47:14,1 00:15:12,1
Jaanus Põtter 268   Eliit M 42 26 01:31:26,6 00:29:05,8 00:46:16,7 00:16:04,1
Priit Roosnupp 219   M 40 43 11 01:31:38,0 00:25:21,9 00:52:04,0 00:14:12,1
Andrey Vavilov 221 TRISMILE Eliit M 44 27 01:32:31,1 00:27:27,5 00:49:26,0 00:15:37,6
Romet Väljataga 214 21CC Triatloniklubi Eliit M 45 28 01:32:43,8 00:27:29,6 00:50:43,6 00:14:30,6
Liis Grete Arro 267 Trismile Eliit N 46 3 01:33:03,7 00:26:49,1 00:52:37,9 00:13:36,7
Andres Aro 208 kuldratas M 40 47 12 01:33:41,7 00:28:13,5 00:49:57,6 00:15:30,6
Kaupo Ottas 229 Trismile Eliit M 48 29 01:35:01,3 00:30:43,3 00:47:51,2 00:16:26,8
Manuela Kelt 216 21CC Triatloniklubi Eliit N 49 4 01:35:05,0 00:35:41,2 00:58:28,0 00:00:55,8
Jaan Sibul 215 21CC Triatloniklubi Eliit M 50 30 01:35:15,4 00:28:54,6 00:51:08,3 00:15:12,5
Kaity-Marin Tiitmaa 252 21CC Triatloniklubi Eliit N 51 5 01:35:45,7 00:28:33,9 00:52:16,5 00:14:55,3
Keio Hämäläinen 244   Eliit M 52 31 01:35:57,5 00:27:00,4 00:54:42,1 00:14:15,0
Andres Sinisalu 243 KimaRillen M 40 53 13 01:36:14,0 00:29:09,9 00:51:02,4 00:16:01,7
Kadri Possul 246 21CC Triatloniklubi N 40 54 1 01:36:23,0 00:29:24,3 00:51:18,1 00:15:40,6
Rahel Kallas 13 Tabasalu TK Neiud A 55 1 01:37:03,9 00:28:18,0 00:53:59,5 00:14:46,4
Allan-Kris Malleus 242 Orca Swim Club Eliit M 56 32 01:37:45,2 00:29:08,5 00:52:49,3 00:15:47,4
Taimo Nellis 239 Pargi Eliit M 57 33 01:38:53,4 00:28:21,2 00:55:38,1 00:14:54,1
Jüri Mets 228 Raudmees M 50 58 2 01:39:28,2 00:30:03,5 00:52:40,7 00:16:44,0
Marliis Odamus 14 Saue SK Neiud A 59 2 01:40:20,1 00:30:27,0 00:54:20,5 00:15:32,6
Priit Vaht 224 21CC Triatloniklubi Eliit M 60 34 01:41:10,2 00:33:28,3 00:49:22,2 00:18:19,7
Loviisa Lees 259 Nõmme Spordiklubi Neiud A 61 3 01:41:21,3 00:29:19,7 00:56:45,9 00:15:15,7
Erje Okas 251   Eliit N 62 6 01:41:22,2 00:30:02,3 00:55:03,9 00:16:16,0
Sirje Kõresaar 241 Raudmees N 50 63 1 01:42:14,3 00:29:06,4 00:56:41,8 00:16:26,1
Mati-Markus Kullamäe 258 Tartu Ujumisklubi Noormehed A 64 3 01:43:20,5 00:30:06,2    
Sirli Metsamäe 217 21CC Triatloniklubi Eliit N 65 7 01:45:08,4 00:32:11,6 00:56:46,7 00:16:10,1
Urmet Hiiekivi 205 Agro 93 M 40 66 14 01:45:22,9 00:29:26,6 01:00:20,3 00:15:36,0
Terje Odamus 218 Saue SK N 40 67 2 01:46:15,1 00:31:53,2 00:57:06,8 00:17:15,1
Sonja Madismäe 15 Tartu Ujumisklubi Neiud A 68 4 01:46:18,1 00:30:08,8 00:58:55,9 00:17:13,4
Ergo Veskilt 257 Raudmees Noormehed A 69 4 01:49:42,6 00:31:36,0 00:59:59,9 00:18:06,7
Karin Kallas 256 Tabasalu TK Juunior N 70 1 01:51:03,3 00:34:41,4 00:59:07,1 00:17:14,8
Relika Mell 253   Eliit N 71 8 01:51:37,6 00:27:27,6 01:09:31,4 00:14:38,6
Enno Aermates 235 21CC Triatloniklubi M 40 72 15 01:53:02,2 00:35:05,0 00:57:17,9 00:20:39,3
Kaire  Vühner 222 21CC Triatloniklubi Eliit N 73 9 01:54:22,9 00:35:46,0 00:58:58,8 00:19:38,1
Kadri Akkerman 231 TriSmile Eliit N 74 10 01:56:03,4 00:35:27,9 01:01:10,4 00:19:25,1
Hannes Kiipus 263 Rein Taaramäe Rattaklubi Eliit M 75 35 01:57:40,4 00:29:59,9 01:08:09,0 00:19:31,5
Kärt Radik 247 Porterracing Eliit N     DNF 00:33:42,3    
Viljar Laak 227   Eliit M     DNF 00:27:50,3    
Ajamõõtmise korraldus: Antrotsenter OÜ (Urmas Paejärv, 551 8729, www.antrotsenter.ee)
Ajamõõtja: Rainer Üksvärav