MART HARUOJA NIMELINE MÄLESUSVÕISTLUS TÄISPIKAS TRIATLONIS 2011 Korraldaja: Triatloniklubi 21CC, Urmas Paejärv  
  Ajamõõtja: Tolknet OÜ  
  21.08.2011 Tammemäe - Keila Ajamõõtmise korraldus: Indrek Juhanson  
   
   
   
   
   
  Koht Number Nimi Ujumine 3,8 km 1 va Ratas 180,6 km 2 va Jooks 42,195 km Finiš Võistlusklass Koht võistlusklassis  
  1 17 Margus Tamm 1:00:23,0 02:34,0 4:37:57,0 01:38,0 3:41:27,0 9:23:59,0 M 40 1  
  2 27 Margus Heintalu 1:02:22,0 02:35,0 5:14:49,0 01:27,1 3:16:07,6 9:37:20,7 M 1  
  3 25 Raimo Kivioja 1:27:05,0 03:07,0 4:41:13,0 02:10,3 3:34:38,9 9:48:14,2 M 2  
  4 26 Mait Kuusik 1:12:26,0 02:22,0 4:49:16,0 02:22,0 3:50:20,6 9:56:46,6 M 3  
  5 35 Aivars Uzols 1:07:47,0 02:37,0 5:01:35,0 01:52,7 3:48:39,3 10:02:31,0 M 40 2  
  6 3 Toomas Loho 1:06:32,0 02:03,0 4:57:43,0 01:09,3 4:00:30,7 10:07:58,0 M 4  
  7 1 Urmas Paejärv 1:17:20,0 02:46,0 5:04:08,0 00:59,1 3:43:30,0 10:08:43,6 M 5  
  8 33 Alo Alunurm 1:09:30,0 01:59,0 4:51:38,0 03:44,6 4:07:21,9 10:14:13,5 M 40 3  
  9 4 Andrus Rootalu 1:06:42,0 03:27,0 4:57:21,0 01:25,7 4:14:35,7 10:23:31,4 M 6  
  10 12 Ivo Tatrik 1:15:42,0 07:38,0 5:11:49,0 05:08,1 3:51:21,2 10:31:38,3 M 7  
  11 22 Villu Vakra 1:09:33,0 02:44,0 5:06:58,0 01:31,6 4:14:04,4 10:34:51,0 M 8  
  12 29 Märt Sildvee 1:12:50,0 04:31,0 5:26:32,0 02:25,0 3:49:46,8 10:36:04,8 M 9  
  13 49 Rainer Kuhi 1:06:27,0 04:19,0 4:57:06,0 03:15,3 4:27:40,3 10:38:47,6 M 10  
  14 7 Tõnu Hendrikson 1:11:09,0 05:20,0 5:21:23,0 04:25,4 4:22:29,2 11:04:46,6 M 11  
  15 21 Viesturs Pazars 1:27:20,0 05:07,0 5:21:46,0 07:00,0 4:07:24,1 11:08:37,1 M 12  
  16 23 Andres Aamisepp 1:24:19,0 02:32,0 5:28:39,0 02:16,3 4:11:27,9 11:09:14,2 M 13  
  17 31 Martin Siimer 1:21:20,0 04:00,0 5:23:29,0 04:14,6 4:17:12,9 11:10:16,5 M 40 4  
  18 10 Oliver Wihler 1:12:38,0 02:47,0 5:38:07,0 02:32,0 4:16:09,1 11:12:13,1 M 40 5  
  19 13 Kristjan Kajaste 1:08:10,0 02:30,0 5:25:54,0 01:05,1 4:43:30,5 11:21:09,6 M 14  
  20 38 Hugo Klaos 1:17:47,0 07:17,0 5:31:05,0 03:53,2 4:26:41,9 11:26:44,1 M 15  
  21 37 Lembit Pallas 1:33:39,0 02:57,0 5:23:57,0 01:11,4 4:28:11,8 11:29:56,2 M 50 1  
  22 15 August Albert 1:27:49,0 07:47,0 5:09:08,0 01:45,7 4:45:49,7 11:32:19,4 M 40 6  
  23 28 Janis Riekstins 1:21:34,0 06:12,0 5:44:47,0 03:53,9 4:18:50,1 11:35:17,0 M 40 7  
  24 9 Toomas Lelov 1:09:18,0 04:30,0 5:43:31,0 03:50,4 4:45:14,6 11:46:24,0 M 16  
  25 2 Ain-Ivar Tupp 1:04:13,0 08:02,0 5:46:55,0 03:05,9 4:45:08,2 11:47:24,1 M 40 8  
  26 6 Joosep Loopere 1:16:02,0 03:55,0 5:40:02,0 02:12,9 4:48:05,9 11:50:17,8 M 17  
  27 30 Greta Malkki 1:30:20,0 02:38,0 5:52:16,0 01:47,0 4:42:42,0 12:09:43,0 N 1  
  28 24 Indrek Pak 1:06:41,0 03:38,0 5:24:44,0 06:07,8 5:30:06,1 12:11:16,9 M 40 9  
  29 16 Eugen Õis 1:34:30,0 05:16,0 5:36:19,0 03:44,7 5:05:12,7 12:25:02,4 M 50 2  
  30 11 Knut Hanga 1:36:27,0 09:55,0 6:21:30,0 06:47,1 4:16:33,5 12:31:12,6 M 40 10  
  31 32 Hannes Hanso 1:34:55,0 05:52,0 5:58:05,0 03:26,1 4:54:29,6 12:36:47,7 M 18  
  32 14 Indrek Jürgenson 1:12:34,0 05:19,0 6:03:34,0 04:18,6 5:20:50,3 12:46:35,9 M 19  
  33 36 Sulev Marja 1:33:41,0 10:29,0 7:02:40,0 00:18,1 5:02:32,4 13:49:40,5 M 50 3  
  34 5 Tõnu Asandi 1:43:21,0 07:51,0 6:00:41,0 11:08,3 6:22:35,7 14:25:37,0 M 20  
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Jaanus Roots