EESTI TÄISPIKK TRIATLON 2010 Korraldaja: Triatloniklubi 21CC, Urmas Paejärv  
   
  29.08.2010 Tammemäe - Keila Ajamõõtja ja ajamõõtmise korraldus: Reena Säästla  
   
   
   
   
   
  Koht Number Nimi Ujumine 3,8 km 1 va Ratas 180,6 km 2 va Jooks 42,195 km Finiš  
  M  
   
  1 9 Indrek Teppo 1:04:55,0 01:59,0 4:41:17,0 04:46,0 3:05:34,0 8:58:31,0  
  2 27 Mait Kuusik 1:10:57,0 01:56,0 5:04:20,0 02:14,0 3:59:16,0 10:18:43,0  
  3 3 Toomas Loho 1:04:09,0 02:53,0 5:13:49,0 01:02,0 4:07:38,0 10:29:31,0  
  4 20 Erkki Etverk 1:28:43,0 02:41,0 5:19:52,0 01:29,0 3:38:21,0 10:31:06,0  
  5 10 Tõnu Hendrikson 1:12:04,0 05:26,0 5:19:55,0 02:32,0 3:55:34,0 10:35:31,0  
  6 17 Villu Vakra 1:10:23,0 03:15,0 5:26:34,0 01:28,0 4:02:36,0 10:44:16,0  
  7 1 Urmas Paejärv 1:17:43,0 02:18,0 5:27:22,0 00:39,0 3:59:42,0 10:47:44,0  
  8 6 Andrus Rootalu 1:12:39,0 03:31,0 5:17:23,0 01:14,0 4:40:34,0 11:15:21,0  
  9 15 Indrek Pak 1:05:48,0 04:20,0 5:28:24,0 03:21,0 4:44:02,0 11:25:55,0  
  10 7 Kristjan Kajaste 1:07:04,0 03:34,0 5:39:12,0 01:48,0 5:00:20,0 11:51:58,0  
  11 23 Hugo Klaos 1:15:45,0 09:19,0 5:53:37,0 06:32,0 4:28:52,0 11:54:05,0  
  12 30 Toomas Lelov 1:12:00,0 05:45,0 6:28:50,0 01:48,0 5:02:42,0 12:51:05,0  
  13 22 Tõnis Tiedemann 1:14:33,0 11:53,0 5:36:28,0 11:10,0 5:41:00,0 12:55:04,0  
  14 11 Indrek Oinus 1:33:22,0 08:30,0 6:20:02,0 04:17,0 5:12:17,0 13:18:28,0  
  15 12 Neeme-Rain Velleste 1:21:33,0 04:40,0 7:37:25,0 02:40,0 4:32:42,0 13:39:00,0  
  16 21 Indrek Jürgenson 1:13:15,0 06:18,0 6:35:20,0 06:25,0 5:37:42,0 13:39:00,0  
  17 26 Kari Treial 1:13:21,0 08:58,0 7:13:07,0 07:16,0 6:05:26,0 14:48:08,0  
  M 40  
   
  1 14 Alo Alunurm 1:05:52,0 04:39,0 5:12:12,0 07:29,0 3:46:45,0 10:16:57,0  
  2 5 August Albert 1:23:15,0 05:05,0 5:13:42,0 01:20,0 4:26:16,0 11:09:38,0  
  3 19 Tiit Tõnismäe 1:19:24,0 07:11,0 5:33:50,0 05:06,0 4:05:20,0 11:10:51,0  
  4 2 Uldis Kirtovskis 1:22:32,0 05:56,0 5:37:58,0 10:26,0 4:25:37,0 11:42:29,0  
  5 16 Margus Lepik 1:17:12,0 09:12,0 5:51:15,0 07:21,0 4:36:25,0 12:01:25,0  
  6 24 Peep Maiste 1:21:42,0 07:46,0 6:15:11,0 05:12,0 4:56:42,0 12:46:33,0  
    25 Oliver Wihler 1:18:41,0 05:55,0 5:53:50,0 06:08,0 katkestas katkestas  
  M 50  
   
  1 28 Matti Mäkinen 1:15:34,0 05:59,0 6:02:13,0 02:12,0 4:19:41,0 11:45:39,0  
  2 13 Eugen Õis 1:29:53,0 05:23,0 5:45:30,0 02:14,0 4:58:31,0 12:21:31,0  
  M 60  
   
  1 4 Mart Haruoja 1:34:47,0 08:22,0 7:12:17,0 08:52,0 6:36:06,0 15:40:24,0  
  N  
   
  1 31 Liis Toomingas 0:59:59,0 02:30,0 5:24:52,0 01:03,0 4:22:56,0 10:51:20,0  
  2 29 Satu Immonen 1:38:06,0 05:10,0 6:16:48,0 01:13,0 4:16:23,0 12:17:40,0  
   
   
   
  Peasekretär - Tiina Pallas Peakohtunik - Dea Oja