MEIE KALENDER – OUR CALENDAR

start2

  • 22.01.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 1. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 29.01.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 2. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 30.01.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 3. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 1.02.2019 Haapsalu V uisumaraton – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 5.02.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 4. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 22.02.2020 Kalevipoja uisumaraton
  • 24.02.2020 Playtech kontorimaraton
  • 29.02.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 5. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 29.02.2020 kl 19.00 Viimsi, Tädu 1. öömaraton (suusatamine)
  • 1.03.2020 KEILA SUUSA(JOOKSU)SARJA 6. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 21.03.2020 Haanja suusa 100
  • 5.04.2020 Uju ja jookse III etapp
  • 19.04.2020 Viimsi Sport, Randvere MTB
  • 23.04.2020 kl 20.00 Kernu Jüriöö jooks
  • 26.04.2020 Vasalemma karjäär
  • 28.04.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 1. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 30.04.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 2.05.2020 Saku 100
  • 05.05.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 3. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 6.05.2020 TRIATHLON ESTONIA KEVADINE BASSEINITRIATLON
  • 07.05.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 4. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 16.05.2020 Rulluisu sprindipäevaku 1. etapp
  • 17.05.2020 Viimsi jooks
  • 30.05.2020 Viimsi 4. trepijooks
  • 3.06.2020 Rulluisu sprindipäevaku 2. etapp
  • 13.06.2020 Rulluisu sprindipäevaku 3. etapp
  • 9.07.2020 Laponia sprint triathlon
  • 11.07.2020 Laponia long distance triathlon
  • 11.07.2020 Virtsu merepäeva jooks
  • 12.07.2020 Rulluisu sprindipäevaku 4. etapp
  • 18-19.07.2020 Nord avavee festival
  • 26.07.2020 18. Kilingi-Nõmme triatlon
  • 1.08.2020 Luunja triatlon
  • 8.08.2020 Järvakandi igamehemaraton
  • 15.08.2020 Gravel grinder
  • 15-17.08.2020 Heavy Metal Ultra
  • 22.08.2020  TRIATHLON ESTONIA   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 29.08.2020 Kihnu maraton
  • 12.09.2020 Rocca al Mare Kooli spordipäev – Meie matk
  • 15.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 5. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 16.09.2020 TRIATHLON ESTONIA SÜGISENE BASSEINITRIATLON
  • 17.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 6. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 22.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 7. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 24.09.2020 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP – REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 26.09.2020 Kolme koolimaja jooks
  • 25-27.09.2020 ESTONIAN DRYLAND WEEKEND
  • 18.10.2020 7-JÄRVE MAASTIKUKROSS