MEIE KALENDER – OUR CALENDAR

start2

  • 22.05.2019 Rulluisu sprindipäevaku 1. etapp
  • 25.05.2019 Ahvenisto Duathlon
  • 26.05.2019 Kardisarja 1. etapp, Tabasalu
  • 28.05.2019 Ülemiste triatlon
  • 30.05.2019 Saku lastesarja 2. etapp
  • 1.06.2019 Erika rattaralli      REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 2.06.2019 Laekvere – Simuna rahvajooks
  • 2.06.2019 Vägilase jooksu 2. etapp
  • 5.06.2019 Rulluisu sprindipäevaku 2. etapp
  • 8-9.06.2019 Laulasmaa ultra
  • 9.06.2019 Rullituuri 1. etapp
  • 15.06.2019 Lövö Siltajuoksu
  • 22.06.2019 Raasiku rahvajooks
  • 23.06.2019 Kalevipoja XIV rulluisu sprindisõit    REGISTREERI SPRINDISÕIDULE
  • 23.06.2019 Kalevipoja XIV rulluisu grupisõit    REGISTREERI GRUPISÕIDULE
  • 24.06.2019 Järva 3. Rattamaraton        REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 28.06.2019 Hellenurme Suvejooks          REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 28-29.06.2019 Põhja-ja Baltimaade Meistrivõistlused kestvusratsutamises
  • 4.07.2019 Laponia sprint triathlon
  • 6.07.2019 Laponia long distance triathlon
  • 7.07.2019 Sääksi triathlon
  • 13.07.2019 Pajusi mudajooks
  • 13.07.2019 Lohja Triathlon, Finnish champions in Olympic distance
  • 13.07.2019 Virtsu merepäeva jooks       REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 14.07.2019 Rullituuri 2. etapp
  • 20-21.07.2019 Viljandi avaveeujumine
  • 21.07.2019 Leisi maastikutriatlon
  • 27.07.2019 Ebavere kange
  • 27.07.2019 Tudu triatlon
  • 28.07.2019 17. Kilingi-Nõmme triatlon
  • 28.07.2019 Kardisarja 2. etapp, Käina
  • 3.08.2019 Kasnäs Triathlon
  • 3.08.2019 Sangaste Rukkihundi jooks        REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 4.08.2019 Luunja triatlon
  • 4.08.2019 Vägilase jooksu 3.etapp
  • 9-10.08.2019 Estonia Ultra-Trail® Race
  • 10.08.2019 Järvakandi VIII Igamehe maraton
  • 10.08.2019 Rullituuri 3. etapp
  • 11.08.2019 Gravel Grinder Estonia
  • 16 – 17.08.2019 Heavy metal ultra
  • 24.08.2019 Räbi küla maastikujooks
  • 24.08.2019 Solvalla maastotriathlon
  • 24.08.2019 TRIATHLON ESTONIA     REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 25.08.2019 Järva-Jaani 6. Rattaralli      REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 25.08.2019 Jõulumäe krosstriatlon
  • 28.08.2019 Kõrghoone kuningas
  • 29.08.2019 Saku lastesarja 3. etapp
  • 5.09.2019 Saku lastesarja 4. etapp
  • 7-8.09.2019 Vibulaskejooksu Euroopa karika etapp
  • 13.09.2019 Valga Valka Rahvajooks       REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 14.09.2019 Rocca al Mare kooli spordipäev
  • 17.09.2019 Keila seeriajooksu 5. etapp  REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 18.09.2019 Triathlon Estonia sügisene basseinitriatlon
  • 19.09.2019 Keila seeriajooksu 6. etapp  REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 22.09.2019 3. Vooremaa poolmaraton
  • 24.09.2019 Keila seeriajooksu 7. etapp  REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 26.09.2019 Keila seeriajooksu 8. etapp  REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 28.09.2019 Palivere Suusaraja Jooks
  • 6.10.2019  Tamme karjääri 3. Rattakross   REGISTREERI VÕISTLUSELE
  • 24.02.2020 Playtech kontorimaraton